Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.367
Cevap
242
Favori
132.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

KRİPTO PARALAR [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: zipmaker

cex.io'da enpara ve teb kk ile yükleme yapamıyorum. her iki bankadan da sanki yurtiçi alışveriş yapar gibi 3d secure kodunu içeren smsler geliyor. haliyle cex.io'da bu kodu girecek bkm sayfası yok. başına gelen var mı?

upupup

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UberFahrer kullanıcısına yanıt
    Bitfinex'i onaylamanıza gerek yok. Fakat paribu'da hesabınızı onaylamanız gerekiyor.

Paribu'ya para aktar, BTC al, BTC'yi Bitfinex'e aktar, oradan BTC/IOTA al derken çok komisyon kesmiş oluyor. 150 TL ile girerseniz günün sonunda alabileceğiniz 60-70 TL'lik IOTA olur.
  • igneli kullanıcısına yanıt
    Dolar ile işlem yapabilmek için hesabınızın onaylanması gerekiyor.
  • kimlik vs göndermeden işlem yapacağımız bir yer yok mu ?
  • blockchain' den wallet oluşturdum. Sisteme giriş yapmak için maile gelen onay kodu ile girmeyi seçtim. Ama mailime herhangi bir onay kodu gelmiyor.
    Coinleri borsadan çıkarıp saklamak için başka bir öneriniz var mı.

"Bu oturum açma denemesini onaylamak için lütfen e-postanızı kontrol ediniz." bildirimi alıyorum. Ama e-postaya herhangi bir mail gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gosHawk. -- 12 Aralık 2017; 12:1:41 >
  • Arkadaşlar paribu'ya girecektim onaysız hesapların para çekim işlemini askıya aldı. Onaysız para yatırıp bitfinex ya da Binance'e yönlendirme yapabileceğim bir site var mı?

Eğer giremezsem de başkaları kazansın diyerek, bu hafta Einsteinium'a giriş yapın en azından 2'ye katlayacal kendini fork işlemi var bir de 19'unda önemli açıklama yapacaklar 23'üne kadar iyi yükselir.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoSHawk.

blockchain' den wallet oluşturdum. Sisteme giriş yapmak için maile gelen onay kodu ile girmeyi seçtim. Ama mailime herhangi bir onay kodu gelmiyor.
    Coinleri borsadan çıkarıp saklamak için başka bir öneriniz var mı.

"Bu oturum açma denemesini onaylamak için lütfen e-postanızı kontrol ediniz." bildirimi alıyorum. Ama e-postaya herhangi bir mail gelmiyor.

spam e falan bak belki oraya geliyordur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peter Capaldi

Arkadaşlar paribu'ya girecektim onaysız hesapların para çekim işlemini askıya aldı. Onaysız para yatırıp bitfinex ya da Binance'e yönlendirme yapabileceğim bir site var mı?

Eğer giremezsem de başkaları kazansın diyerek, bu hafta Einsteinium'a giriş yapın en azından 2'ye katlayacal kendini fork işlemi var bir de 19'unda önemli açıklama yapacaklar 23'üne kadar iyi yükselir.

Hocam ben de yatırımlık alt coin arıyordum, bu tavsiyeni değerlendireceğim eğer paribu lütfedip hesabı onaylarsa. Bu einsteinium'un arkasındaki teknoloji nedir, bir bilginiz var mı acaba.
  • ozgun_cent O kullanıcısına yanıt
    yok gelmiyor.
  • GoSHawk. kullanıcısına yanıt
    2-3 saat bekleyin ve spam klasörüne bakın. Eğer gelen giden bir mail olmaz ise coinbase'e üye olun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Front-Back

Bitfinex'i onaylamanıza gerek yok. Fakat paribu'da hesabınızı onaylamanız gerekiyor.

Paribu'ya para aktar, BTC al, BTC'yi Bitfinex'e aktar, oradan BTC/IOTA al derken çok komisyon kesmiş oluyor. 150 TL ile girerseniz günün sonunda alabileceğiniz 60-70 TL'lik IOTA olur.

Peki ozaman sadece bitcoin icin paribuda takilsam? Ama galiba paribuda btc degerini yuksek tutuyor galiba. Al sat yapmak paribuda mantikli degil gibi sanki dimi?

• UberFahrer kullanıcısına yanıt
    Dolar kurunu TL'ye çevirdiğimizde paribu 2-6 bin tl arası fark koyuyor(kendi içerisinde piyasa o şekilde). O yüzden paribu'da alsat yaparken dolar kuru ile arasındaki farkı iyi analiz etmek gerekiyor.

500 TL'ye kadar onay istemiyor paribu.
  • usnn U kullanıcısına yanıt
    blockchain veya coinbase'den oluşturabilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UberFahrer

quote:

Peki ozaman sadece bitcoin icin paribuda takilsam? Ama galiba paribuda btc degerini yuksek tutuyor galiba. Al sat yapmak paribuda mantikli degil gibi sanki dimi?

Ben Koineks'ten Dash alıp Bitfinex'e aktardım oradan da dolara çevirip kafama göre almak istediğim altcoini almış oldum. Dash'in transfer ücreti 0.02 Dash bu da yaklaşık 6 TL ama Bitfinex de ayrıca deposit ücreti alıyormuş (Binance falan almıyor, sanırım bir tek Bitfinex alıyor yatırırken) o da TL karşılığı olarak yaklaşık 30 lira civarı tuttu. Yani Koienks>Bitfinex transferini 40 TL civarında tamamladım. Binance'da dolar bazlı al-sat olayı yok olsa oraya geçecektim sırf şu yatırma ücreti yüzünden.

Yani demem o ki Paribu yerine Koineks'ten altcoin alıp daha ucuza transfer yapabilirsiniz.

• Bittrex üyeliği nasıl oluyor? Hesap onaylatmaya ihtiyaç var mı günlük işlemim fazla olmaz, bir de komisyonları falan ne kadar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

quote:

Orijinalden alıntı: UberFahrer

quote:

Ben Koineks'ten Dash alıp Bitfinex'e aktardım oradan da dolara çevirip kafama göre almak istediğim altcoini almış oldum. Dash'in transfer ücreti 0.02 Dash bu da yaklaşık 6 TL ama Bitfinex de ayrıca deposit ücreti alıyormuş (Binance falan almıyor, sanırım bir tek Bitfinex alıyor yatırırken) o da TL karşılığı olarak yaklaşık 30 lira civarı tuttu. Yani Koienks>Bitfinex transferini 40 TL civarında tamamladım. Binance'da dolar bazlı al-sat olayı yok olsa oraya geçecektim sırf şu yatırma ücreti yüzünden.

Yani demem o ki Paribu yerine Koineks'ten altcoin alıp daha ucuza transfer yapabilirsiniz.

Peki bu dediginiz siteye simdi baktim heralde cok altcoin yok iota yok heralde dimi?

• Bu forklar ne oluyor? Btc için de 15 aralık da Super Bitcoin forku olacak diyorlar. Bu zamana kadar olan forklardan sonra btc fiyatı nasıl bir yol aldı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

• El alemin devleti Bitcoin'i nasıl aktif piyasaya sokarım, nasıl Bitcoin'le işlem yaptırırım, Bitcoin veya diğer coinlerden nasıl yararlanırım diye düşünürken bizimkiler milletin küsüratlı bitcoinlerinden kâr koparma peşinde.

Aşağıdaki resim Whatsapp grubunda paylaşıldı, benimle alakası yok, açık açık resmen devlet tehdit ediyor insanları bu işle uğraşırsanız vergiyi yersiniz diye:

Borsanın vergisini de gördük...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 12 Aralık 2017; 12:54:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

El alemin devleti Bitcoin'i nasıl aktif piyasaya sokarım, nasıl Bitcoin'le işlem yaptırırım, Bitcoin veya diğer coinlerden nasıl yararlanırım diye düşünürken bizimkiler milletin küsüratlı bitcoinlerinden kâr koparma peşinde.

Aşağıdaki resim Whatsapp grubunda paylaşıldı, benimle alakası yok, açık açık resmen devlet tehdit ediyor insanları bu işle uğraşırsanız vergiyi yersiniz diye:

Borsanın vergisini de gördük...

aslında bu kimlik bilgilerini sızdıran firmaya avukat aracılığıyla dava açacaksın. Nereden biliyorsun benim bitcoin alıp sattığımı değil mi. kimlik bilgilerinin ne için istendiği belli oldu.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.