Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (2 Mobil) - 1 Masaüstü2 Mobil
1.300
Cevap
206
Favori
65.885
Tıklama
Giriş
    1399 Mesaj
    12.12.2017 İçin dönüşüm tablosu

|
    |

Orijinalden alıntı: zipmaker

cex.io'da enpara ve teb kk ile yükleme yapamıyorum. her iki bankadan da sanki yurtiçi alışveriş yapar gibi 3d secure kodunu içeren smsler geliyor. haliyle cex.io'da bu kodu girecek bkm sayfası yok. başına gelen var mı?

upupup

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Bitfinex'i onaylamanıza gerek yok. Fakat paribu'da hesabınızı onaylamanız gerekiyor.

Paribu'ya para aktar, BTC al, BTC'yi Bitfinex'e aktar, oradan BTC/IOTA al derken çok komisyon kesmiş oluyor. 150 TL ile girerseniz günün sonunda alabileceğiniz 60-70 TL'lik IOTA olur.
    |
    |
    UberFahrer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dolar ile işlem yapabilmek için hesabınızın onaylanması gerekiyor.
    |
    |
    igneli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

blockchain' den wallet oluşturdum. Sisteme giriş yapmak için maile gelen onay kodu ile girmeyi seçtim. Ama mailime herhangi bir onay kodu gelmiyor.
    Coinleri borsadan çıkarıp saklamak için başka bir öneriniz var mı.

"Bu oturum açma denemesini onaylamak için lütfen e-postanızı kontrol ediniz." bildirimi alıyorum. Ama e-postaya herhangi bir mail gelmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gosHawk. -- 12 Aralık 2017; 12:1:41 >
    |
    |
    Bahsedilenler: Front-Back
  • Teğmen
    188 Mesaj
    Arkadaşlar paribu'ya girecektim onaysız hesapların para çekim işlemini askıya aldı. Onaysız para yatırıp bitfinex ya da Binance'e yönlendirme yapabileceğim bir site var mı?

Eğer giremezsem de başkaları kazansın diyerek, bu hafta Einsteinium'a giriş yapın en azından 2'ye katlayacal kendini fork işlemi var bir de 19'unda önemli açıklama yapacaklar 23'üne kadar iyi yükselir.

Orijinalden alıntı: GoSHawk.

blockchain' den wallet oluşturdum. Sisteme giriş yapmak için maile gelen onay kodu ile girmeyi seçtim. Ama mailime herhangi bir onay kodu gelmiyor.
    Coinleri borsadan çıkarıp saklamak için başka bir öneriniz var mı.

"Bu oturum açma denemesini onaylamak için lütfen e-postanızı kontrol ediniz." bildirimi alıyorum. Ama e-postaya herhangi bir mail gelmiyor.

spam e falan bak belki oraya geliyordur

Orijinalden alıntı: Peter Capaldi

Arkadaşlar paribu'ya girecektim onaysız hesapların para çekim işlemini askıya aldı. Onaysız para yatırıp bitfinex ya da Binance'e yönlendirme yapabileceğim bir site var mı?

Eğer giremezsem de başkaları kazansın diyerek, bu hafta Einsteinium'a giriş yapın en azından 2'ye katlayacal kendini fork işlemi var bir de 19'unda önemli açıklama yapacaklar 23'üne kadar iyi yükselir.

Hocam ben de yatırımlık alt coin arıyordum, bu tavsiyeni değerlendireceğim eğer paribu lütfedip hesabı onaylarsa. Bu einsteinium'un arkasındaki teknoloji nedir, bir bilginiz var mı acaba.

yok gelmiyor.
    |
    |
    ozgun_cent kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Front-End
    587 Mesaj

2-3 saat bekleyin ve spam klasörüne bakın. Eğer gelen giden bir mail olmaz ise coinbase'e üye olun.
    |
    |
    GoSHawk. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Front-Back

Bitfinex'i onaylamanıza gerek yok. Fakat paribu'da hesabınızı onaylamanız gerekiyor.

Paribu'ya para aktar, BTC al, BTC'yi Bitfinex'e aktar, oradan BTC/IOTA al derken çok komisyon kesmiş oluyor. 150 TL ile girerseniz günün sonunda alabileceğiniz 60-70 TL'lik IOTA olur.

Peki ozaman sadece bitcoin icin paribuda takilsam? Ama galiba paribuda btc degerini yuksek tutuyor galiba. Al sat yapmak paribuda mantikli degil gibi sanki dimi?

Dolar kurunu TL'ye çevirdiğimizde paribu 2-6 bin tl arası fark koyuyor(kendi içerisinde piyasa o şekilde). O yüzden paribu'da alsat yaparken dolar kuru ile arasındaki farkı iyi analiz etmek gerekiyor.

500 TL'ye kadar onay istemiyor paribu.
    |
    |
    UberFahrer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

blockchain veya coinbase'den oluşturabilirsin.
    |
    |
    usnn kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: UberFahrer

quote:

Peki ozaman sadece bitcoin icin paribuda takilsam? Ama galiba paribuda btc degerini yuksek tutuyor galiba. Al sat yapmak paribuda mantikli degil gibi sanki dimi?

Ben Koineks'ten Dash alıp Bitfinex'e aktardım oradan da dolara çevirip kafama göre almak istediğim altcoini almış oldum. Dash'in transfer ücreti 0.02 Dash bu da yaklaşık 6 TL ama Bitfinex de ayrıca deposit ücreti alıyormuş (Binance falan almıyor, sanırım bir tek Bitfinex alıyor yatırırken) o da TL karşılığı olarak yaklaşık 30 lira civarı tuttu. Yani Koienks>Bitfinex transferini 40 TL civarında tamamladım. Binance'da dolar bazlı al-sat olayı yok olsa oraya geçecektim sırf şu yatırma ücreti yüzünden.

Yani demem o ki Paribu yerine Koineks'ten altcoin alıp daha ucuza transfer yapabilirsiniz.

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)

• Onbaşı
    30 Mesaj
    Bittrex üyeliği nasıl oluyor? Hesap onaylatmaya ihtiyaç var mı günlük işlemim fazla olmaz, bir de komisyonları falan ne kadar...
    |
    |

Orijinalden alıntı: Spycho_

quote:

Orijinalden alıntı: UberFahrer

quote:

Ben Koineks'ten Dash alıp Bitfinex'e aktardım oradan da dolara çevirip kafama göre almak istediğim altcoini almış oldum. Dash'in transfer ücreti 0.02 Dash bu da yaklaşık 6 TL ama Bitfinex de ayrıca deposit ücreti alıyormuş (Binance falan almıyor, sanırım bir tek Bitfinex alıyor yatırırken) o da TL karşılığı olarak yaklaşık 30 lira civarı tuttu. Yani Koienks>Bitfinex transferini 40 TL civarında tamamladım. Binance'da dolar bazlı al-sat olayı yok olsa oraya geçecektim sırf şu yatırma ücreti yüzünden.

Yani demem o ki Paribu yerine Koineks'ten altcoin alıp daha ucuza transfer yapabilirsiniz.

Peki bu dediginiz siteye simdi baktim heralde cok altcoin yok iota yok heralde dimi?

|
    |

• Yüzbaşı
    449 Mesaj
    Bu forklar ne oluyor? Btc için de 15 aralık da Super Bitcoin forku olacak diyorlar. Bu zamana kadar olan forklardan sonra btc fiyatı nasıl bir yol aldı? Bilgilendirirseniz sevinirim.

|
    |
    El alemin devleti Bitcoin'i nasıl aktif piyasaya sokarım, nasıl Bitcoin'le işlem yaptırırım, Bitcoin veya diğer coinlerden nasıl yararlanırım diye düşünürken bizimkiler milletin küsüratlı bitcoinlerinden kâr koparma peşinde.

Aşağıdaki resim Whatsapp grubunda paylaşıldı, benimle alakası yok, açık açık resmen devlet tehdit ediyor insanları bu işle uğraşırsanız vergiyi yersiniz diye:

Borsanın vergisini de gördük...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 12 Aralık 2017; 12:54:13 >

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)

• Binbaşı
    1113 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

El alemin devleti Bitcoin'i nasıl aktif piyasaya sokarım, nasıl Bitcoin'le işlem yaptırırım, Bitcoin veya diğer coinlerden nasıl yararlanırım diye düşünürken bizimkiler milletin küsüratlı bitcoinlerinden kâr koparma peşinde.

Aşağıdaki resim Whatsapp grubunda paylaşıldı, benimle alakası yok, açık açık resmen devlet tehdit ediyor insanları bu işle uğraşırsanız vergiyi yersiniz diye:

Borsanın vergisini de gördük...

aslında bu kimlik bilgilerini sızdıran firmaya avukat aracılığıyla dava açacaksın. Nereden biliyorsun benim bitcoin alıp sattığımı değil mi. kimlik bilgilerinin ne için istendiği belli oldu.
    Zotac GTX 660Ti AMP Edition - İntel Core İ7-3770 LGA 1155 - Msi H77MA-G43 Anakart - 4 GB Kingston 1600 MHZ Ram - Thermaltake V3 600 Watt Kasa - Seagate Barracuda 500 Gb Hdd - Philips 221T Lcd Monitör

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
bankalar.org
SEO
Sohbet
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,938
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.