Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.367
Cevap
243
Favori
132.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vadeli işlemlere girmesi çok iyi şimdilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _kertmeyenkele_

quote:

Orijinalden alıntı: isolmaz

Fee transfer ücreti herhangi bir btc cüzdanından başka bir cüzdana aktarım yaparken kesilen tutar 0.05 btc olması lazım. Mesela bir altcoin alacaksın türk sitelerinde yok birçoğu ordan btc alıp yabancı borsalara btcni aktarman lazım o esnada kesiliyor sonra o altcoini nakite çevireceksin tekrar türk sitesine atıyorsun btcyi ordanda kesiliyor toplamda 2 kere kesiliyor düşük miktarda girersen zaten para kalmıyor

TÜRK LİRASI OLARAK NE YAPIYOR DOSTUM FEE KESİNTİSİ

7 küsür dolardı en son
  • 0.05 btc kaç para haberiniz var mı? Sıfırlar eksik kalmış.

• evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khalasar

0.05 btc kaç para haberiniz var mı? Sıfırlar eksik kalmış.

0.0005 olarak düzeltelim
  • 2-4 Ay arası yatırım için ethereum mu öneriyorsunuz bitcoin mi 500 Tl falan atacağım. Yoksa kısa vadede al sat daha mı mantıklı?
  • beyler ben paribudan yeni başladım şuan 300 tl karım var sizce al sat mı yapayım yoksa uzun vade bekletip mi satayım?
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    33 lira şuan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crypterografi -- 11 Aralık 2017; 19:26:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackdread

beyler ben paribudan yeni başladım şuan 300 tl karım var sizce al sat mı yapayım yoksa uzun vade bekletip mi satayım?

hocam ben bekleyin derim. ilk başta bende al sat yapıyordum ama insanı yoruyor gerçekten sürekli takip etmek istiyorsunuz ben bekletiyorum paramı şuan arada bir bakıyorum sadece o kadar. tabi siz bilirsiniz yine de
  • crypterografi kullanıcısına yanıt
    ama uzun vade bekletmek kar ettirir tamamda mesela 500 ile girip 1000 deyken çekip düşük miktardan tekrar girip karı çoğaltmakta mantıklı değil mi?
  • quote:

ama uzun vade bekletmek kar ettirir tamamda mesela 500 ile girip 1000 deyken çekip düşük miktardan tekrar girip karı çoğaltmakta mantıklı değil mi?

çok mantıklı hocam zaten ama işte benim dediğim sürekli onu takip etmek gerekiyor. 2-3 gündür seyrek ilerliyor zaten ciddi bi yükseliş olmadı sabah biraz düşüş oldu. ama ilk başta deneyin bi zararını görmezsiniz. gerçi satış emri verme gibi bi durum var o işi kolaylaştırır baya bir
  • crypterografi kullanıcısına yanıt
    70de satış emri verdim hocam yavaş yavaş ilerleyebilirsem güzel bir birikim olacak gibi düşünüyorum
  • *-----------*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsirin -- 15 Aralık 2017; 17:10:5 >
  • quote:

70de satış emri verdim hocam yavaş yavaş ilerleyebilirsem güzel bir birikim olacak gibi düşünüyorum

eminim olur hocam ben ilk yatırdığım paradan 200 lira karşılığında elde etmiştim ne zamandır istediğim bir ayakkabı vardı onu aldım o para ile bir nevi bedavaya aldım yani güzel oluyor böyle kendinize küçük hediyeler :)
  • quote:

beyler ben paribudan yeni başladım şuan 300 tl karım var sizce al sat mı yapayım yoksa uzun vade bekletip mi satayım?

hangisini kaç dolardan almıştınız hocam
  • 1 gün arayla (haftasonu EFT olmadığı için) LTC fırsatını kaçırdım yanarım yanarım...
  • Coinlerin hepsi uçtu ama ripple bir atak yok. Litecoin 80$ girmiştim 151$ bugün çıktım . Şimdi 200 oldu. Ripple zirve yapsa da bizde kose olsak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _kertmeyenkele_ kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam 46bin tl de iken btc almistim

• musara kullanıcısına yanıt
    Hocam iota icin yabanci sitelere nasil para aktaririm btc ile aktaricaktim 35tl fee aliyor

• quote:

Yanlış hatırlamıyorsam 46bin tl de iken btc almistim

kaç tl lik almıştınız hatırlıyormusunuz
  • 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.