Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
1.300
Cevap
206
Favori
65.898
Tıklama
Giriş
    5189 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Redditop

Haberi zaten alman gazetesinde okudum

Gazete

Pazar gunu ilk girisini yapmis Tr saati ile 9:14'de 18.460 dolardan islem gormus

Chicago borsasi 24 saat uzeri calisiyor aynen digerlerinden cok farkli

Nasdaq ve NYSE gibi degil haliyle

Şuan Koineks'de 68500 ile 69500 arası gidip geliyor. Az da olsa Tr piyasası için olumlu etki yaptı. Şuan için fazla işlem yok sanırım olumlu etki edecek ya da daha bize yansımadı.
    |
    |

• Yüzbaşı
    487 Mesaj

Cex.io 'dan hesap açıp 200$ yatırdım btc aldım withdraw yapacagım ancak 2fa sistemini yanlışlıkla kapattım ve şuan açamıyorum tekrardan . QR kodu taratıp authenticator kodunu girdigimde sürekli hata alıyorum . Mobil sms veya arama ilede açamıyorum. Nasıl halledebilirim bu sorunu
    |
    |
    Front-Back kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: kkkorrrayyy

abi hangi siteyi açsam kenarında reklam var, bitcoin ile hayallerime kavuştum, istediğim arabayı (BMW X6) çalışmadan yatarak aldım, tatil yaparak para kazanıyorum vs. vs.

sanki insanları bu yöne çekme çabasındalar gibi, pek güven vermiyor bana bu iş.
    Yatırım yapan arkadaşlara da başarılar diliyorum...

O tarz reklamlar genelde ikili opsiyon ve foreks gibi yerlere yönlendiriyor. Hikayede zengin birini gördüm o söyledi, 1 gecede binde bir ihtimali tutturdum zengin oldum. Bitcoin biraz göz boyama. Ne zaman o reklamı görsem sonuna kadar okur güler geçerim.
    |
    |

Zor bir duruma düşmüşsünüz açıkcası. Başıma daha önce böyle birşey gelemediği için net bir şey söyleyemem fakat cex.io ile iletişime geçip, bir şekilde hesabın size ait olduğunu kanıtlamanız gerekiyor.
    |
    |
    fkhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

ben bitfinex'i kullanıyorum.
    |
    |
    GoSHawk. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

BTCTURK e yatırdıktan 24 saat sonra hesaba geçer. Açıklama kısmına btcturkün verdiği şifreyi yazmazsan hesabına para geçmez.
    |
    |
    Emrah261 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    883 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Emrah261

Cumartesinden beri Ne btcturk ne paribu hiç birinden işlem yapamıyorum hesabım güvenli kullanıcı olmamış bütün evrakları göndermeme rağmen.Para yatıramıyorum.

Evet onaysız Paribu hesabından işlem yapılamıyor şu an.
    |
    |

Papara ya para yükledim ama btcturk e geçiremiyorum var mı yolu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emrah261 -- 11 Aralık 2017; 16:22:50 >
    |
    |
    GoSHawk. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Atmin

Ben buyuk A firmasiyim.1Milyar dolarlik c coin aldim sonra basina bu coin ile is yapabiliriz gibi bise soyledim.Millet deli gibi c coin aldi degeri 3x oldu Ben buyuk a firmasi 2 gunde parami 3 e katlayip coini elden cikardim.Ben cikarinca millet afalladi satanlar az zararla satamayanlar 0 oldu.

Kesin olacakmış gibi geliyor

|
    |

Orijinalden alıntı: Front-Back

Bu yıl içerisinde IOTA cüzdanının çıkması bekleniyor. Fakat cüzdan çıktıktan sonra sizin gibi IOTA saklanmasına karşı güven eksiği olan insanlar da yatırım yapmaya başlayacağı için bu fiyatlardan bulabileceğinizi düşünmüyorum. Bitfinex gibi sitelerden satın alıp, cüzdanın çıkmasını bekleyebilirsiniz.

Bu cüzdan usb gibi fiziksel birşey ki yoksa sanal parayı güvene alan yazılım tariz bisey mi?

|
    |
    |
    |
    Zotac GTX 660Ti AMP Edition - İntel Core İ7-3770 LGA 1155 - Msi H77MA-G43 Anakart - 4 GB Kingston 1600 MHZ Ram - Thermaltake V3 600 Watt Kasa - Seagate Barracuda 500 Gb Hdd - Philips 221T Lcd Monitör
  • Yüzbaşı
    640 Mesaj
    btc çok karışık bu aralar. o yüzden iota almak için eth almayı düşünüyorum. bitfinex eth dan iota ya döndürür mü? binance yapıyor sanıyorum.

iota çok takip etmeden uzun vadeli yatırım için uygun mudur sizce? yoksa uzun vadeli ripple büyük risk mi? çünkü küçük değerler çok talep görüp yükselirse iyi yükseliyor. 0,25 dolarlık ripple 1 dolar olsa bile 4 kat artmış oluyor.
    |
    |

• Onbaşı
    34 Mesaj
    Hitbtc de şuan çevirebileceğiniz coinler Polo-Hvn-Ero bugünki günlük kazancım 0.018 btc. Bunun büyük bi kısmı ero sayesinde oldu. Fakat şuan biraz daha duraksadı gibi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: Front-Back

ben bitfinex'i kullanıyorum.

bitfinexte onaysız hesaplarda withdraw yapabiliyor muyuz?

papara dan btcturke geçirmek için btcturkün verdiği bir açıklama şifresi var. Onu paparadan transfer ederken açıklama kısmına yazacaksınız. O açıklamadaki şifreye göre sizin hesabınıza geçiriyorlar.
    |
    |
    Emrah261 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    645 Mesaj

Fee transfer ücreti herhangi bir btc cüzdanından başka bir cüzdana aktarım yaparken kesilen tutar 0.0005 btc olması lazım. Alt coinler ile btc dışındaki diğer coinler genellikle btc ile alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isolmaz -- 11 Aralık 2017; 17:50:32 >
    |
    |
    aserdargl kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Fee transfer ücreti herhangi bir btc cüzdanından başka bir cüzdana aktarım yaparken kesilen tutar 0.0005 btc olması lazım. Mesela bir altcoin alacaksın türk sitelerinde yok birçoğu ordan btc alıp yabancı borsalara btcni aktarman lazım o esnada kesiliyor sonra o altcoini nakite çevireceksin tekrar türk sitesine atıyorsun btcyi ordanda kesiliyor toplamda 2 kere kesiliyor düşük miktarda girersen zaten para kalmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isolmaz -- 11 Aralık 2017; 17:50:19 >
    |
    |
    NeutronS kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    Ryzen 5 3600 || Asus Prime X570-p || 4X8GB GeIL Evo Spear 3200mhz || Asus ROG Strix RTX2080 Super Gaming 8GB || WD 240GB Green || Adata XPG SX6000 Pro 1TB || FSP Aurum PT-1000FM 80 Plus Platinum || Arctic Liquid Freezer II 360 || Corsair Crystal 570X RGB Mirror Black || 6*Corsair LL120 RGB || AOC 27" 27G2U/BK || SteelSeries Arctis 3 || SteelSeries Rival 100 || Asus ROG Gladius II Core || Cooler Master CK350 || Ps4 Slim 500Gb || ASUS UX310UQ
  • Binbaşı
    1113 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: isolmaz

Fee transfer ücreti herhangi bir btc cüzdanından başka bir cüzdana aktarım yaparken kesilen tutar 0.05 btc olması lazım. Mesela bir altcoin alacaksın türk sitelerinde yok birçoğu ordan btc alıp yabancı borsalara btcni aktarman lazım o esnada kesiliyor sonra o altcoini nakite çevireceksin tekrar türk sitesine atıyorsun btcyi ordanda kesiliyor toplamda 2 kere kesiliyor düşük miktarda girersen zaten para kalmıyor

TÜRK LİRASI OLARAK NE YAPIYOR DOSTUM FEE KESİNTİSİ
    Zotac GTX 660Ti AMP Edition - İntel Core İ7-3770 LGA 1155 - Msi H77MA-G43 Anakart - 4 GB Kingston 1600 MHZ Ram - Thermaltake V3 600 Watt Kasa - Seagate Barracuda 500 Gb Hdd - Philips 221T Lcd Monitör
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
bankalar.org
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.