Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.366
Cevap
242
Favori
132.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Küçük miktarla girip al sat veya altcoinlere girmek isteyenler girmesin, fee ücretleri çok fazla paranızın yarısı gidiyor, yatırım için alacaksanız alın unutun...
  • Grayscale G kullanıcısına yanıt
    Ben iota'nın geleceğini parlak görüyorum. 13-14 aralıkta ne olacağı belli olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yatırım amaçlı bu işe girecekler kenarında paraları varsa yapsınlar.Sakın bankadan kredi yada borç alarak bu işe girmeyin..Yatırım yapmayı düşünenlerde yarını beklesin..Pazartesi çok şey dönecek büyük ihtimalle.Ya düşme ya da daha fazla artış yapıcak.Bakalım mining yapanların sözde grevi ne sonuç verecek..
  • quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

quote:

Orijinalden alıntı: pilotolmakistiyom

Hocam merhaba,bu işe 400 tl koymayi dusunuyorum.4 farklı paraya koyup unutacagim.Sizce mantıklı olurmu gitse de çok uzulmeyecegim bir miktar.

Mantıklı olur. 400 liraya acımayacaksan sorun yok. Tavsiyem Ardor veya NXT almandır, tabi başkalarınında tavsiyesini al.

Tamamiyle unutma tabi. Ayda 1 bak hesap yaşıyor mu ölüyor mu diye.

Bir de 2FA olmadan kesinlikle işlem yapma.

Ölüyor mu derken?aktif olmayan hesaplara bisey mi oluyor hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

quote:

Hocam merhaba,bu işe 400 tl koymayi dusunuyorum.4 farklı paraya koyup unutacagim.Sizce mantıklı olurmu gitse de çok uzulmeyecegim bir miktar.

Mantıklı olur. 400 liraya acımayacaksan sorun yok. Tavsiyem Ardor veya NXT almandır, tabi başkalarınında tavsiyesini al.

Tamamiyle unutma tabi. Ayda 1 bak hesap yaşıyor mu ölüyor mu diye.

Bir de 2FA olmadan kesinlikle işlem yapma.

Ölüyor mu derken?aktif olmayan hesaplara bisey mi oluyor hocam?

Aktif olmayan hesaplara bir şey olmaz tabi ama yeterli güvenliği yoksa brute force ile giriş yapılabiliyor. Elemanlar girip senin paralar ile ticaret yapabiliyor.

Bende yaşadığım için biliyorum, tavsiyem 2FA kullan. Bunu kullandıktan sonra böyle bir şey bir daha yaşamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: aamirkhan

Altcoin ile bitcoin genelde ters orantılı hareket eder. Ama her zaman için öyle değil. Mesela geçen gün 12binden 17bin e çıktı bir günde yüzlerce altcoinden 10 15 tanesi yeşildi. Diğerleri full kırmızı.şimdi düşüşe geçtiği için altcoinden bu sefer toparlanmaya başlar ama yanlış anlaşılmasın kesinlikle hepsi yükselir demiyorum. Daha deminki yeşil örneği burdada geçerli. Size tavsiyem alacağınız altcoin ı çok detaylı bir şekilde incelememiz yakın zamanda etkinlikleri var mı bunları araştırmanız gerekiyor. Biraz da teknik analiz bilgisine sahip olmalısınız. Grafiği yorumlarak hareket ederseniz kazanma ihtimaliniz artar. Twitter da bununla ilgili paylaşım yapan uzmanlar çok fazla araştırıp bulabilirsiniz :)

Bahsettiğiniz uzmanların isimlerini vermeniz mümkün mü bizde takip edelim

• koinekste küçük miktarla al sat yapmak istiyorum fee derken kastettiğiniz nedir komisyon ise 100 tl için 20-30 kuruş falan kesiyor
  • IOTA Türk borsasına girecek mi? Tahmini bir tarih var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drumevo_DI

2013'te öğrendiğim ve mining'e başlayıp 4-5 ay sonra vazgeçtiğim fakat şu anda kafamı hangi duvarlara sürtüp kıvılcım çıkartsam diye düşündüğüm sanal paralar. Milyoner olmak içten bile değildi,gel gör ki şu an elde var sıfır :(

Bana da internetle arası iyi olan birisi bahsetmişti.Sanal para falan diye.Aklıma da yatmıştı ama icraata geçmedim.Aşağı yukarı benim de o tarihlerde oldu.Keşke biraz alım yapsaymışım.
  • Iota fırlıyacak benden söylemesi :)

• Arkadaşlar pek anlamam ama bunların en ünlüsü olan Bitcoin değerleneceği kadar değerlendi gibime geliyor.Bu durumda şu diğer coinlere yönelmek daha akılıca değil mi?Mesela İota...
  • Nereden İota alabilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotas

Nereden İota alabilirim?

Türk borsasına şu ana kadar IOTA'yı getiren bir firma olmadı.
  • 40 tane iota aldim 3$ dan ve bir kaç yıl ellemeyi dusunmuyorum. Bakalim ne olacak...

• An itibariyle IOTA'daki işlem hacmi inanılmaz artmış durumda. IOTA/BTC değeri 0,00026000'lara kadar düştü ve saniyeler içinde tekrar 27'li seviyelere geldi. Dün gece BTC'deki gibi işi bilmeyen acemilere panik satışı yaptırıp aşağıdan toplamaya mı yoksa cidden IOTA'ları elden çıkarmaya mı çalışıyorlar göreceğiz. 3,00 dolardan 100 tane IOTA aldım ve 3 gündür al satlarla 135'e çıkarmış durumdayım. Anlık satışlarla IOTA'dan çıktığımda huzursuz oluyordum her ne kadar param BTC'ye dönse de ancak 2 günlük trend pek güven vermiyor IOTA için.

14 aralıktaki microsoft görüşmesine kadar elimde tutmak istesem de BTC düşerse IOTA'ları satıp BTC'ye geçmeyi düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Of Monsters and Men -- 11 Aralık 2017; 0:17:53 >
  • birisi bana yardımcı olabilirmi paribuya üye oldum iota ve bitcoin almak istiyorum 80$lık iota ve 100$ lık bitcoin almak istiyorum. yardımcı olursanız çok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: isolmaz

Küçük miktarla girip al sat veya altcoinlere girmek isteyenler girmesin, fee ücretleri çok fazla paranızın yarısı gidiyor, yatırım için alacaksanız alın unutun...

Hocam fee ne kadar? Ayrıca altcoin in ne oldugunu da anlatabilir misiniz?

• anlaşılan millete döşeme vakti yavas yavas geliyor, sosyal medya heryerde bu paradan bahsedilir oldu, 1 e 1000 yükselirken kimse söz etmiyordu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben buyuk A firmasiyim.1Milyar dolarlik c coin aldim sonra basina bu coin ile is yapabiliriz gibi bise soyledim.Millet deli gibi c coin aldi degeri 3x oldu Ben buyuk a firmasi 2 gunde parami 3 e katlayip coini elden cikardim.Ben cikarinca millet afalladi satanlar az zararla satamayanlar 0 oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: olmega

40 tane iota aldim 3$ dan ve bir kaç yıl ellemeyi dusunmuyorum. Bakalim ne olacak...

nerden aldınız
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.