Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.367
Cevap
243
Favori
132.801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi escanor_ -- 9 Aralık 2017; 23:26:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _kertmeyenkele_

quote:

Orijinalden alıntı: NeutronS

yoğunluk geçince tekrar onaysızlar işlem yapabilir mi yani

koineks 5 dk da onayladı hesabımı. btcturke kimliğimi gönderdim 1 hafta oldu hala hesap onaylanmadı. Gerçekten çok yavaşlar bu konuda.

Hocam Koineks'te TL yatırımında sadece Akbank mı var seçenek olarak? Bende Akbank yok ve şu an haftasonu olduğu için EFT anca pazartesi geçer ve çok geç kalırım diye düşündüğüm için hesap onayı yaptırmadım. Paribu'ya yolladım kimliği 10 saat önce hala dönüş yok. Koineks'te her banka varsa hemen ona da yollayayım belgelerimi.
  • onlarda sadece akbank var görünen o şekilde mesela ben enparadan mesai saatleri içinde oraya havale yaparsam kabul oluyor mu birde belgeleri yolluyoruz kimlik var bi sıkıntı olmasın
  • Valla bi şey anlamadim.. güzel konu faydali bilgi ama benim aklım ermedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spycho_

quote:

Orijinalden alıntı: _kertmeyenkele_

quote:

yoğunluk geçince tekrar onaysızlar işlem yapabilir mi yani

koineks 5 dk da onayladı hesabımı. btcturke kimliğimi gönderdim 1 hafta oldu hala hesap onaylanmadı. Gerçekten çok yavaşlar bu konuda.

Hocam Koineks'te TL yatırımında sadece Akbank mı var seçenek olarak? Bende Akbank yok ve şu an haftasonu olduğu için EFT anca pazartesi geçer ve çok geç kalırım diye düşündüğüm için hesap onayı yaptırmadım. Paribu'ya yolladım kimliği 10 saat önce hala dönüş yok. Koineks'te her banka varsa hemen ona da yollayayım belgelerimi.

ne yazık ki bende beklemekteyim sadece akbank geçiyor havale olarak

• quote:

kimlik işlerinden biraz korkuyorum açıkcası onun için paribuda onaysız hesapla oluyorsa günlük 500 tl limit varmış ufaktan bi giriş yapmak istedim

şu an onaysız hesaplara ne yazık ki müsaade etmiyor.
  • Kredi kartiyla dusuk komisyonlu onaysiz btc alacagim site varmi? Etherium da olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar jeunesse kazanç planı hakkında ne düşünüyorsunuz 700 lirayla girilir mi? Birde öğrenciyim bu bitcoin işlerine girmek için 100 lira atayım diyordum ama pek bir işe yaramıyormuş en az kaç parayla girilmeli?
  • Şekilsiniz ya kullanıcısına yanıt
    100 atıp 150 ye kadar alabilirsin az beklersen sonra kendi paranı kurtarıp gerisiyle ufaktan yatırıma devam edebilirsin bende giriş için öyle düşünüyorum paribu 500 tl ye kadar onaysızı kabul ediyo şuanda kimlik vermeye pek sıcak bakmadığım için burasının öğrenci dostu olduğunu düşündüm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NeutronS -- 9 Aralık 2017; 23:54:43 >
  • quote:

100 atıp 150 ye kadar alabilirsin az beklersen sonra kendi paranı kurtarıp gerisiyle ufaktan yatırıma devam edebilirsin bende giriş için öyle düşünüyorum paribu 500 tl ye kadar onaysızı kabul ediyo şuanda kimlik vermeye pek sıcak bakmadığım için burasının öğrenci dostu olduğunu düşündüm

Yukarıda bir arkadaş komisyon vs. derken bir işe yaramaz demiş o yüzden işe yaramaz dedim. Kimlik gönderirim sağlam siteyse tempobete göndermiştim bir sıkıntı olmadı yıllardır. Denenir bu iş iyi kötü gidersede içim yanmasın keşke yatırsaydım diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Şekilsiniz ya -- 9 Aralık 2017; 23:59:37 >
  • quote:

Hocam 100 lira ile girip 150 alması için bitcoin değerinin 30 bin artması gerekiyor. Değer artışı hızlı oluyor fakat 100 lira için o süre uzun olabilir.

Ben 1000 lira ile girilebileceğini düşünüyorum. Yaptığım hesaplara göre 3-5 saat vakit ayırıp btc değerlerini takip ederek 2 bin liralık artış ve azalışa göre al/sat yapıp 100-250 lira arası bir şey alınabiliyor. Şuan için Paribu'da onaysız hesaplardan para gönderimini kabul etmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huseyinn31 -- 10 Aralık 2017; 0:2:3 >

• Huseyinn31 H kullanıcısına yanıt
    paribu onayısz hesabı niye kabul etmiyor 1 gün içinde düzelir mi ve kimlik sıkıntı çıkarır mı
    bence öğrenci için piyasaya alışma olarak günlük 10-20 tl bile kar yapmak 1 gün harçlığını çıkarır diye düşünüyorum tabi ki biraz daha hakim olunca yüksek miktarları yatırıcam şu anlık düşüncem bu
  • bu bitcoin sanal bir para değilmiydi. Neden internetten almamışlar acaba
    http://www.haberturk.com/bitcoin-almaya-geldikleri-antalya-da-182-bin-dolarlari-gasp-edildi-1748334#
  • steganography kullanıcısına yanıt
    cihazların mantığı işlemlerin dağıtık yapıda olması, ne kadar çok cihaz olursa o kadar garanti olur çünkü saldırı olduğunda tüm nodelar etki altında kalamaz, öbür türlü farzedelim birisi bitcoin kodunu aldı ve forkladı, kendi altcoinini yaratırken de asıl chain yerine yeni bir özel blockchain kurdu, nonce eklerini değişirdi genesis bloklarını yazdı bastı mine edilebilir şekilde piyasaya, nolur biliyor musun, antminer kullanan bir adam gelir içinden geçer o coinin ya da seeder node dediğimiz senkronizasyonu sağlayan ana makinelere saldırdığı an makinelerin kendine block reward aktarmasını sağlayabilir, kullanıcı sayısı arttıkça bu işlenen bilgiler daha fazla kazım yapan cihaza dağıtıldığı için sen saldırıp örneğin 100 makineyi değiştirsen bile milyon tane makinede ana kod olduğu için o 100 makine ceza yer, ana chain ile senkronize olduktan sonra tekrar normal çalışmasına devam eder, yani mantık tamamen güvenlik ve işlevselliğin sürdürülmesi olarak işliyor

milyonlarca yıl alacak şifreleri çözdürüyorlar vs. gibi komplo teorilerine de aynı şeyi söyleyeyim, githubda bitcoin core olarak ana kodu bulabilirsin, dediğim gibi bazı şeyleri değiştirirsen compile ettiğin vakit artık onun adı steganocoin olabilir, cüzdanları da değiştirirsin blockchain explorer tarafındaki bağlantı noktalarını falan da değiştirirsin oldu tamamen sana ait bir coin, bu mine edildiği zaman sence dünyayı değiştirebilir misin, hayır dolayısı ile mevzu tamamen ilk blok üzerinden geliştirilecek yeni blokları kim önce mine ederse ona ödül olarak o anki block reward bedelinin verilmesi şeklinde işliyor, tek başına bir şey ifade etmediği için madenciler bir araya gelip pool oluşturarak güçlerini birleştiriyorlar bu şekilde ciddi bir güç ile tek blok üzerine oynuyorlar, bu sayede senin tek başına aylarca çözemeyeceğin şeyi birkaç dk içerisinde bulup ödülü de sahip oldukları güçle orantılı olarak paylaşıyorlar, işin özü tamamen bu

bir ekonomik modelin oluşması için karşılığını belli bir miktarda koymak yeterlidir, savaş sonrası askeri anlamda yeterli güce sahip oldukları ortaya çıkınca fed dolar basarken artık altın karşılığı göstermeyeceğim dediği halde nasıl bütün dünya dolar peşinde koşmaya devam ettiyse benzeri bir durum da burda söz konusu, başlangıçta karşılığını alan insanlar sayesinde daha geniş kitleler benimsedikçe değeri oluşacak ama aslında arkasında birşey olmayacak, kitleler vazgeçmeye başlarsa tekrar nominal değerine dönerek işlem görmeye devam edecek, kitlelerin vazgeçmesi de şu noktadan sonra özellikle ekosistemin genişliğini de düşünürsek çinin dahil olacağı büyük bir savaş harici pek mümkün görünmüyor, yani bir günde patlar şu olur bu olur diye bir şey söz konusu değil, ama işin arkasında en başta kim vardı dersen satoshi falan değil basbayağı amerika var, bu sayede dolar emisyonunu durdurup karşılıksız bastıkları dolarları bir emtia karşılığı göstererek geri fede döndürebiliyorlar

• _kertmeyenkele_ kullanıcısına yanıt
    elden yüklü miktarda olup acil nakite çevirmek için ucuza sattığını iddia eden bir sürü dolandırıcı var piyasada simit kafelerde büyük paralar peşinde koşan tiplerin biraz daha zeki olanları şimdi bu işleri zorluyor
  • NeutronS N kullanıcısına yanıt
    sizin kimlikleriniz kimsenin umrunda değil, finans kurumlarının tabii olduğu kyc ve aml regülasyonları var, kimsin ne ayaksın bilmek zorunda adam suç geliri aklama vs. mevzularına yol verip başına iş almamak için
  • Dracos D kullanıcısına yanıt
    orası zaten belli de genelde bu işlerden herkeste ufakta olsa bir korku vardır sonuçta adam bizim bilgileri saklıyor da ne olur ne olmaz emin olamıyoruz
    aylık 100-250 lira arası bir kazanç elde etmekse derdin git mininge at parayı sonra da unut, bir yıl sonunda zorluk ve kur artışını da göz önünde tutarak 1000 dolar civarı olarak geri alırsın
  • çok geç kalmış sayılırmıyım bilmiyorum ama bi ara sağlam gireceğim nasip olursa, çokta şanssız adamım gerçi, tam ben girerim tüm piyasa tepetaklak olur
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.