Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU]

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
1.300
Cevap
206
Favori
65.936
Tıklama
Giriş
    57 Mesaj

Btc deger kaybettikçe altlar nefes alır .Şuan oldugu gibi. Btc/Dolar bazında deger kazanırsa ozaman iyi analiz etmen lazım sen karına odaklan . Dolar olarak deger kaybettigi için altlar yeşilleniyor.

Altcoin/ Btc / Usd döngüsü iyi yorumlarsan kazancın daha cok olur ama orta uzun vadede. Sen aslında altcoinlerle btc miktarını atırırsan kazancın daha cok olucaktır diye düşünuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Spycho_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
    Gigabyte X570 Aorus Master/ AMD R5 3600x / MSI GTX980 Ti Lightning / GSKİLL 3600mhz 16GB TRİDENTZ / CASELABS SMH10 / SEASONİC 1000W 80+Platinum / CROSSOVER 27QD LED 1440p-60hz /SAMSUNG 830+840 PRO SSD
    Mazda 6
  • Yüzbaşı
    265 Mesaj
    gerçekten baya bir düşüş yaşandı

keşke hafta içi hesaba biraz para atsaydım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crypterografi -- 9 Aralık 2017; 20:55:5 >
    |
    |
    |
    |
    |
    |
  • Binbaşı
    1461 Mesaj
    Beyler düşüşe geçti alım fırsatını kaçırmayın

|
    |
    |
    |

• Yarbay
    2103 Mesaj
    bitcoini hafta sonu takip etmeli mi etmemeli mi.. hangisi sağlığa daha faydalı bilemedim :)
    |
    |
    Gigabyte X570 Aorus Master/ AMD R5 3600x / MSI GTX980 Ti Lightning / GSKİLL 3600mhz 16GB TRİDENTZ / CASELABS SMH10 / SEASONİC 1000W 80+Platinum / CROSSOVER 27QD LED 1440p-60hz /SAMSUNG 830+840 PRO SSD
    Mazda 6
  • Çavuş
    89 Mesaj

Hocam merhaba,bu işe 400 tl koymayi dusunuyorum.4 farklı paraya koyup unutacagim.Sizce mantıklı olurmu gitse de çok uzulmeyecegim bir miktar.

|
    |
    sniper23 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Btcturkte dump oldu, çöktü site.

|
    |
    ardaturco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1135 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ardaturco

Beyler biraz önce ne oldu biri açıklayabilir mi bana. 53bine düştü yarımsaatte 5 dakikada 65bine çıktı kalpten gidiyodum

Yabancı borsada 50 bin trye yansımıyor

Orijinalden alıntı: alibeyindonanimhaberi

quote:

Beyler biraz önce ne oldu biri açıklayabilir mi bana. 53bine düştü yarımsaatte 5 dakikada 65bine çıktı kalpten gidiyodum

Hocam bugün bi değişik. Bitfinekstede 14500 oluyor ordan pat 13500e düşüyo ne oluyo bugün bi sallanıyor sanki. Bir de bir şey merak ediyorum mesela bitfinekste 15binlerden 13binlere düştüğünü görüyoruz bu şu anlama gelir mi? Birazdan paribudada düşüş başlar ona göre pozisyon alayım böyle diyebilir miyiz yoksa biri düşerken biri artabilir mi

Orijinalden alıntı: GooodJob

Su anda bitstampte 1 bitcoin 14260 dolar.(54742 TL'ye denk geliyor.)
    BTCTurk'te ise 65601 TL.

Arada 10000 TL'den fazla bir fark var.

Simdi ben bitstampten 1 bitcoin alip bunu BTCTurk'e transfer edip ardindan TL olarak bozdurabiliyor muyum?

Bu islemi yapmak istersem onume ne gibi engeller cikabilir? Bitstamptan BTCTurk'e aktarirken ne kadar komisyon oderim?

Bilgili arkadaslar yardimci olursa sevinirim. Eminim benden once dusunen olmustur bunu zaten

yapabilirsin transferde 30 lira ücret kesilir sabit ama dolar olarak yatırmak sıkıntı ordan iyi kitliyorlar kurdan kitliyorlar anlayaacğın
    işlemci:AMD FX X6 6300 4.2 GHZ
    ekran kartı:asus 1050 ti phoenix 4 gb

• Teğmen
    111 Mesaj
    Iota yı takip etmenizi tavsiye ederim dostlar. Gerçekten güzel alım fırsatları vermekle birlikte, yaptığı konuşulan şirket anlaşmalarıyla da kısa zamanda yükseklere uçacağı düşüncesindeyim. Tabiki yatırım tavsiyesi değildir:)

|
    |

quote:

Orijinalden alıntı: alibeyindonanimhaberi

quote:

Hocam bugün bi değişik. Bitfinekstede 14500 oluyor ordan pat 13500e düşüyo ne oluyo bugün bi sallanıyor sanki. Bir de bir şey merak ediyorum mesela bitfinekste 15binlerden 13binlere düştüğünü görüyoruz bu şu anlama gelir mi? Birazdan paribudada düşüş başlar ona göre pozisyon alayım böyle diyebilir miyiz yoksa biri düşerken biri artabilir mi

Yok hocam paribuya yansımıyor bişe bir sürü bot var ondan herhalde paribu hep yüksek

|
    |

• Yarbay
    5189 Mesaj
    Sizce neden anlık olarak bu kadar düşüş ve çıkış yaşadı?

Paribu'da alış ve satışları takip ediyorum 1-3 milyon lira arası işlem yapan birisine takıldı gözüm. 200 bin lira ile işlem yapanları saymadım :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: BunnyFooFoo

Btc deger kaybettikçe altlar nefes alır .Şuan oldugu gibi. Btc/Dolar bazında deger kazanırsa ozaman iyi analiz etmen lazım sen karına odaklan . Dolar olarak deger kaybettigi için altlar yeşilleniyor.

Altcoin/ Btc / Usd döngüsü iyi yorumlarsan kazancın daha cok olur ama orta uzun vadede. Sen aslında altcoinlerle btc miktarını atırırsan kazancın daha cok olucaktır diye düşünuyorum.

Anladım hocam yani tam kavrayamadım ama öğreneceğim yavaş yavaş şimdilik anladığım şu, elimdeki altcoini ne kadar çok adette, miktarda btc'ye çevirirsem (yani btc'nin değer kaybetmesi) uzun vadede daha iyi.

Hocam bir şey daha soracağım; Türk sitelerindeki güncel btc kurunu dolar bazında anlık nasıl görebilirim siz üstlerde bir mesajda yazmışsınız Paribu'da 17 bin $ falan diye. Bunu elinizle mi hesapladınız TL'yi dolara çevirip yoksa görebiliyor muyuz otomatik? Çünkü yabancı borsalarla karşılaştırırken zor oluyor TL'yi dolara çevirip karşılaştırmak.

Bir de bu Türk siteleri arasında çok farklar oluyor bazen, bu akşam bir ara BTCTürk ile Paribu arasında 5 bine yakın fark vardı sanırım neredeyse, şu an da bakıyorum mesela 5 dakika önce Paribu en düşükken, şimdi BTCTürk, Koineks'e göre falan en yüksek değerde. Yani bir fırlıyor bir düşüyor aradaki fark. Bu tarz durumlarda en düşük neredeyse oradan mı alalım yoksa çok fark etmez mi? Yani fark etmez mi derken 1 kere alıp hemen bozdurmayacak biri için diyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fulton -- 9 Aralık 2017; 21:55:9 >

Desktop: MSI Z97S SLI PLUS // i5 4690k (Turbo Boost 3.9 GHz.) // Hyper 212 Evo CPU Soğutucusu (160 mm) // Gigabyte G1 GTX 970 ; stok hız 1380-7010 mhz // Corsair Vengeance PRO 2x4 DDR3, 1600 mhz // CORSAIR SPEC-02 MidT // Corsair VS 650 PSU (12v = 50A) // Samsung 850 Evo 120 GB // Seagate Barracuda 1 TB 64 mb 7200rpm (ST10000DM003-1CH162)

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Sohbet
Media Sözlük
bankalar.org
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.