Şimdi Ara

KRİPTO PARALAR [ANA KONU] (111. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.367
Cevap
242
Favori
132.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
118 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HODL yapanlar için sorun yok daha yarısındayız anca. Bu seferki boğa sezonu diğer sezonlardan daha uzun sürecek gibi. Ocak şubat gibi peak yapacağımızı düşünüyorum. Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir tabi ki.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • https://yfin.one/sales/e05a89f

Trust Wallet veya metamask farketmez bir ERC20 adres yapıştırın gitsin.. Şansımızı deneyelim belki birşey gönderirler :)

•  

• Bu kadar hareketli bir dönemde bile DH Kripto ana konuda hareket olmaması çok ilginç. Forum ahalisini küstürmüşler demek ki bıyık altından gülenler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M.L.Crassus kullanıcısına yanıt

1,80 dolardan aldigim ont ve diger coinlerde paramin yüzde 60 ini kaybedince hepsini onta çevirdim. Ardindan kucuk alsatlar ile yüzde 55 ini geri kazandim. Şansim yaver gitti cok daha kotu de olabilirdi. Kac emir verdim hatirlamiyorum.

Nakitteydim bugun yine girdim 32k dan 33k ya istedigim kadar ani tepki gelmeyince yüzde 1 zararla geri çiktim onttan.

Dogru tahmin etmişim ortalik karisti. 30kya duserse tekrar almayi planliyorum genelde yüzde 5 kar gördugumde satiyorum komisyon vs hesaplayip bakalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 22 Haziran 2021; 3:37:40 >
  • CeyeranEngineerR C kullanıcısına yanıt

Şu piyasada en temizini yapıyorsunuz hocam. Oturduktan sonra önümüzü daha rahat göreceğiz. BTC ne destekte kazandırıyor ne dirençte. Son dönemde herşey terste bırakmak üzerine. %90 piyasa $24k - $27k arasına bekliyor. Buradan da yedirmezler gibi geliyor ama kimse kesin konuşamaz sonuçta. Her olasılığa karşı komple coine bağlamadan anında alım yapabilecek pozisyonda olmak daha temiz şu sıralar.

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Şu piyasada en temizini yapıyorsunuz hocam. Oturduktan sonra önümüzü daha rahat göreceğiz. BTC ne destekte kazandırıyor ne dirençte. Son dönemde herşey terste bırakmak üzerine. %90 piyasa $24k - $27k arasına bekliyor. Buradan da yedirmezler gibi geliyor ama kimse kesin konuşamaz sonuçta. Her olasılığa karşı komple coine bağlamadan anında alım yapabilecek pozisyonda olmak daha temiz şu sıralar.

Düşüş sert olduğundan hala alım yapamadım maalesef bahsettiğimiz 30kda direnç yokmuşcasına düştü.

Açıkcası yatırım tavsiyesi gibi olmasın ama bnb 184.5-194.5 seviyelerini görürse almayı düşünüyorum epey uzun zamandır bakalım.

Birazda dediğiniz gibi yedirmezler düşüncesi var kafamda ama az kazanmak çok zarar etmekten iyidir en kötü oluşacak tepki yükselmesinde geç girip daha az kazanırım diye düşünüyorum.

Ben çok eski değilim bu borsa işinde 18 mayısta girmiştim malum. Öğrendiğim en net şey acele etmemek. Kaçıracağız diye düşünüp hemen girmemek. Paranın %55 gibi bir kısmını nakitte tutmak. Ve işlem yaparken nefes alıp 60sn beklemek. Bunu herkese tavsiye ederim bir şey alıp satacagınızda 60sn bekleyin nefes alıp verip. Ha birde malum stop loss işini alışkanlık haline getirdim.

Aslında voleyi vurma düşünceniz yoksa piyasa düşerken de üç beş kazanabiliyorsunuz 50 100 tl kazanıp ara ara yemek yiyorum  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeyeranEngineerR -- 22 Haziran 2021; 17:16:47 >

• Arkadaşlar popomuzda bağıran Ayı olabilir mi ? Yoksa daha Ayı gelmedi mi daha  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mgora -- 22 Haziran 2021; 17:18:42 >
  • Ufak bir ekleme yapmış olayım. Kesinlikle katılıyorum size. Eklemem de şu ; portföyü trade + uzun dönem diye de bölmek lazım. Özellikle alt coinlerde uzun dönemli gelecek görülüp şans deneneceklerde ayıda düştükçe ekleme yapmak lazım. Bugün panikle satanlar sayesinde altlarda da dediginiz gibi iyi alım fırsatları oluşmaya başladı. BNB konusunda ben sizden biraz daha geride belirlemiştim alım noktamı. $177 - $155 ... toplayarak iniş şeklinde. Keza SOL için de 20 altı $17 - $16 gibi düşünüyorum. Bu noktaların cok daha altını da göreceğiz ayıda.

• bahsedildiği gibi çok düşeceğini düşünmüyorum btc ve altların düşeceği maksimum seviyeler 24-25k seviyeleri olur diye düşünüyorum ama yakın zamanda uçuk rakamlarıda göreceğiz. YTD .

Güzel bir airdrop katılmak isteyen değerlendirebilir.

https://revuto.com/invite/mehm3d762a

• Bol fırsatlı bir haftasonu olmasını dilerim. Hareketli pazar iyidir. Belli ki bol düşüşlü olacak yine. Destekte yakalamalarımız, direncte satışlarımız bol olsun...

• glumerna G kullanıcısına yanıt

Son 2 - 3 gündür twitter fenomenlerinin gündemi. Ayı Sezonu mu Ayı Piyasası mı içinde bulunulan durum ? Millet min %40 kaybetmiş, adamların umurunda değil. Bir kaç kaliteli hesap var ; onlari da tersleyen troll takipçileri yıldırıyor.

• Dogecoin in önümüzdeki aya kadar artma ihtimali var mı?

Elon Musk bir şey yapmayacak mı?

• Elon piyasanın canına okudu zaten. Ne zaman bir kırılma noktasına gelse vurdu tepesine. Yine öyle bir noktadayız. Birazdan yapar bir yamuk yine. Tam direnç aşılacak tweet atıyor. 1 değil 2 değil. Bu piyasa onu kaale almayacak noktaya gelene kadar huzur yok.

• M.L.Crassus kullanıcısına yanıt

Dogecoin 4.8 ve 4.9 ken ayrı ayrı almıştım.

6 ya kadar yükselmişti. Açgözlülük edip çekmedim.

HOLO filan da almıştım onda da zararım ciddi.

Kredi kartı borcumu ödeyecem artık az az çekip bu paraları.

Tek seferde de kapatırım da borcu. Tekrar yükselirler de zararımı kapatırım diye hiç değilse umut ediyorum

• Airdrop la ilgilenen arkadaş varsa şansını deneyebilir.

Her 15 dakikada bir claim yaparak 1000 ekstra coin kazanabiliyorsunuz.

20 temmuzda airdrop bitecek geri kalan coinler yakılacak. 25 temmuzda da girdiğiniz binance smart chain (bep20) adresinize gönderilecek.

Herkese bol kazançlar.

https://cosmicraytoken.com/?r=60db6ed412978

• Doge bu saatten sonra zor gibi güven yok, shiba onun yerini alabilir. Doge %3 yükselirken shiba %9 yükseliyordu. YTD

• quote:

Orijinalden alıntı: M.L.Crassus

Elon piyasanın canına okudu zaten. Ne zaman bir kırılma noktasına gelse vurdu tepesine. Yine öyle bir noktadayız. Birazdan yapar bir yamuk yine. Tam direnç aşılacak tweet atıyor. 1 değil 2 değil. Bu piyasa onu kaale almayacak noktaya gelene kadar huzur yok.

Gecikmedi ; 3 tweet birden attı az önce. Adam göstere göstere paraları indiriyor. Tebrik etmek lazım. Sövüyoruz olmuyor, tebrik edelim bari.

• Yardım edin ben parayı çekmedikçe eriyip gidiyor 2300 TL filandı en son düşüşlerde

Şimdi kontrol ettim toplam para 1773 e kadar düşmüş.

Şimdi hemen çekeyim mi daha da düşer mi yoksa 1 ay bekleyeyim mi?

En fazla 1 ay bekleyebilirim

• Kredi kartı borcum var lütfen yardım edin.

Şu an çekeyim mi daha da düşerse...

Zaten büyük zarardayım kredi kartı borcumun bir bölümü tamamlanmıyor üstüne ekleme yapmam gerek

Ama şimdikinden daha da düşerse artık bunun çaresi yok.

Sizce az sabretsem biraz toparlar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-38EAF14ED -- 21 Temmuz 2021; 0:41:23 >
  • 
Sayfa: önceki 109110111112113
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.