Şimdi Ara

Kripto para piyasasında kritik eşik de kırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Geçen hafta başlarında Bitcoin Cash çatallanma hareketliliği nedeniyle sert düşüş yaşayan kripto para piyasaları bir türlü toparlanamadı. Hafta sonu cılız ataklarla 5600$ üzerine atmaya çalışan Bitcoin yeni haftanın başlaması ile birlikte sert düştü.

Düşüş derinleşiyor

Coinmarketcap verilerine göre Bitcoin bir ara 5300$ seviyesinin altına inerken hali hazırda tam üzerinde işlem görüyor. Ripple yüzde 5 düşüşle 48 cent seviyesinde seyrediyor ve pazar hacmi olarak Ethereum ile arasındaki farkı açmaya devam ediyor.

Ayrıca Bkz.Kripto para piyasasında yaşanan sert düşüşün sebebi ne?

Ethereum en sert düşüşü yaşadı ve yüzde 10 gerileyerek 158$ seviyesine indi. Bitcoin Cash 364$ seviyesinde iken Stellar da 23 cent civarında işlem görüyor. Kripto para pazarı bu yılın en düşük seviyesine gelmiş durumda.

Düşüşe neden olan gelişme hakkında net bilgi yok ancak halen Bitcoin Cash çatallanma savaşının etkisinin devam ettiği tahmin ediliyor. Son olarak Bitcoin.com madencilik havuzu tüm kazım gücünü BCH ABC için ayıracağını duyurmuştu. Yine Çin’de sahte bir ICO’nun 14 milyon dolar civarında kripto para dolandırdığı da gelen bilgiler arasında.

Uzmanlar kripto para piyasası için 180 milyar dolar barajının kritik eşik olduğunu ve kırılmasının zor olduğunu düşünüyordu ancak bugün itibariyle o eşik de kırıldı. Yatırımcılar endişeli bir şekilde gelişmeleri takip ediyor.

• Manipülatörler kırdı parayı. Başka açıklaması yok. Birileri parayı kıracak girişimleri buluyorlar, manipüle ediyorlar, daha da zengin oluyor.

• şunu takip edenler zamanında at yarışı falan takip etselerdi zengin olurdu

• Kimsenin malında parasında gözüm yok, Allah herkese daha çok versin isterim ama bir tek şu kriptopara mevzusu olduğunda düştüğünü görünce seviniyorum. Bedavadan zengin olma hayalleri kuranların dünyası...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EyeCoral kullanıcısına yanıt
    Yukseldiginde de ayni yorumu yaz yiyorsa...

• EyeCoral kullanıcısına yanıt
    Yatirimcilik; "bedavadan para kazanmak" degildir. Ya da, eger öyseyle 500 yillik borsa, döviz, altin vs yatirimlarinin hepsi bedavandan para kazanmaktir.

• Çiftlik bank ile bunlar arasındaki fark nedir?

• bitcoinde 3,000 dolarda bekleyen balinalar var...Daha da düşecek..Kripto parayı sevmeyen ve istemeyenler konu dışına çıkıp paralarını ve altınlarını albaraka vs gibi ultra süpersonic Halal vb. tüccarlara yatırabilir.. Madem karşısınız,O zaman dolarda almayın,petrolde,altında,sikke de her ne haltsa işte.

• ekran kartı fiyatlarına edeceğini etti zaten.çıksa banane batsa banane biz golü yemişiz zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Y-ZiyA

Çiftlik bank ile bunlar arasındaki fark nedir?

Yuh hiçbir alakası yok diyorum başka bir şey demiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rachsuchtig kullanıcısına yanıt
    Detaylı cevabınız için çok teşekkür ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Y-ZiyA

Detaylı cevabınız için çok teşekkür ediyorum.
    Elinizin altında internet var. Farkını merak ediyorsanız araştırabilirsiniz

Siz bu kadar detaylı yazınca, argümanlarınız ve detaylarını gerek kalmadı.

• "kritik eşik kırıldı" doğru bir ifade midir? "kritik eşik aşıldı" olması gerekmez mi?

• Y-ZiyA kullanıcısına yanıt
    Teoride çok, pratikte hiçbir fark yok. İkisi de fakirin umudu, zengin olanın dolandırma yöntemi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Soul741

Teoride çok, pratikte hiçbir fark yok. İkisi de fakirin umudu, zengin olanın dolandırma yöntemi.
    Fakirin umudu olabilir de zenginlerin cebine sizin kripto para edinmenizden dolayı bir şey girmyior. Kripto para almak yastık altında döviz altın bulundurmak gibi bir şey

• Bitcoin bugün dehşet çakıldı. 20 bin civarından alanlar sanırım izlemiyordur bile artık. Kafayı yemişlerdir.
    Aslında bu seviyelere düşmüşken al diye de kaşındırmıyor değil ama düşen bıçak tutulmaz diye de bir şey var. Dibi yok bu işlerin.
    En güzeli verusa hisse senedini tutmaya devam etmek.
    ben dövizin, altının özellikle altının bir gece de yüzde 20 değer kaybettiğini hatırlamıyorum. Döviz belki. Ayrıca dövizin de, altınında faiz getirisi vardır. Kripto paranın peki?
  • Ekran kartı firmaları kazandı, manipülatörler kazandı, bizede izlemek kaldı.

• 1 btc = 1000 $ olacak
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.