Şimdi Ara

Kripto para harbiden kazandırıyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
469
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu işin içinde olan var mı? Çok heves ettim...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Önemli olan dipten toplayıp, yeterli gördüğün yerden satmak. Aslında tepeden satmak da işte tepe ve dibi bilse zengin olurdu herkes. Mesela XRP 4.5 tl dip olduğunu bilseydim olan azıcık paramı en azından 2 ye katlardım şimdi. Daha fazla pumplayan da vardır ama benim ilgi alanıma birkaç coin giriyor.

Edit: 4.5 tl dip dediysem tepki veya devam bu yükselişin dibi demek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abrooke139 -- 14 Ağustos 2021; 1:32:5 >
  • kazanması kolay değil. kolay olsa kim sabahtan akşama 70 lira için kazma kürek sallasın?

en dip ve en uç noktaları bilmek gerek. piyasayı iyi takip etmek gerek. bi nevi müneccim moku yemen gerek.

• xrp 0.5 dolarken arkadasi uyarmistim al diye almadi suan 1 dolar filan 45 bini vardi bassa suan 90 bindi  

• 2 senedir kriptodayım tek söyliyebiliceğim şey : ooooo boyyyy

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar ben de bir şey sormak istiyorum, hisse senedini veya kripto parayı,

istediğim zaman anında satın alıp, anında satabileceğim güvenli bir site var mı ?

Sat dediğim anda satmayan veya satıp da satmamış gibi yapanlar var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: limbesh

Arkadaşlar ben de bir şey sormak istiyorum, hisse senedini veya kripto parayı,

istediğim zaman anında satın alıp, anında satabileceğim güvenli bir site var mı ?

Sat dediğim anda satmayan veya satıp da satmamış gibi yapanlar var mı ?

binanceden satabilirsin istedigin zaman

• şoray uzun yolda kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

• Kışın 2x yaptım ve hiç bir şey bilmiyordum. Tamamen şans faktörü devredeydi. Daha sonra bilinçlendim lakin bu seferde Elon işin içine girdi, bu saatten sonra da cesaret edemiyorum. Ytd :d

• Günlük Sabit 150-160$ Kazanıyorum Hocam

• limbesh kullanıcısına yanıt
    Binance

Funds Are SAFU Hocam

• Piyano için para biriktirmiştim. Piyano dediğim de en giriş seviye markasız bir şeydi. 5000 Lira civarıydı.

Dedim bu piyanoyu alsam zevk alamam. Almak istediğim piyano 12-13 bin lira civarı. Sonra kriptoyu araştırmaya başladım. Tabi 2017'de dilim yanmıştı 2500 lirayı bir heves ve sıfır bilgiyle sağa sola yatırım yaparak 800 liraya falan düşürmüştüm.

Bu sefer öyle olmaması için araştırarak girdim. Şubat sonu yatırdığım para Nisan ortası 30 bin lira civarına çıktı. Sonra bu işle uğraşan arkadaşlar bilir birkaç aylık büyük bir düşüş yaşandı. Param 10bin lira civarına düştü. Tabi ben bitek piyano parasıyla girdiğim için acelem yok diye ellemedim. Şuan 18 bin lira civarına çıkmış yine. Boğa yaşamamış coinlere yatırım yaptım yani x10 x20 yapsalar şaşırmam o yüzden ellemiyorum.

Sene sonuna kadar bekleyeceğim bakalım yüklü bir miktar kazanırsam KYK ve bedelli askerlik için kullanırım belki :D

Demek istediğim şey çok hareketli bir piyasa. Hadi ben gene erken yatırıp yükseltmiştim parayı. Nisanda 5bin yatırsam şuan 2500-3000 lira civarında olurdu. Yani giriş noktalarını iyi seçmek gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Management -- 14 Ağustos 2021; 12:12:42 >

• Hocam dijital oldukları için ve geleceğe dönük oldukları için yükselecek diyorlar

• The Management kullanıcısına yanıt
    Hocam ben bilmiyorum hiçbir şey nedir nerden yapılır felan. Nasıl öğrenebilirim?

• Valla benim dilim yandı hocam,bu piyasanın ne analiz dinlediği var ne başka bir şey

• quote:

Orijinalden alıntı: TheLordMan

Hocam ben bilmiyorum hiçbir şey nedir nerden yapılır felan. Nasıl öğrenebilirim?

Hocam öncelikle İngilizce gerekiyor piyasa baştan bunu belirteyim. Çünkü bir coin bulduğun zaman nedir ne değildir, arkasında hangi yatırım fonları var vs vs araştırmak gerekiyor.

Ha İngilizcem yok dersen Teknik Analiz bilmen lazım. En azından grafik yorumlayarak paranı yatırırsın. Teknik analiz eğitimlerine youtube'da ulaşmak kolay.

Son olarak twitter'da coin sektöründeki fenomenleri takip etmeni öneririm. Fenomenlerin çoğu boş beleş konuşuyor doğru fakat zamanla hangisi iyi hangisi kötü diye ayırt etmeye başlıyorsun ve ilk başta 100 kişiyi takip ettiysen sonrasında 10 kişiye düşüyor bu sayı.

• Ada yı 1 ay önce 1 dolardan toplayanlar şimdi 2.2 dolara satıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kazandırıyor. Kendimden biliyorum; 1.5 senede yaklaşık 2.5k yatırdım 15-20 arası kazandım. Eğer kazanmaktan kastın buysa evet

• quote:

Orijinalden alıntı: abstre adam

Kazandırıyor. Kendimden biliyorum; 1.5 senede yaklaşık 2.5k yatırdım 15-20 arası kazandım. Eğer kazanmaktan kastın buysa evet

Ama şunu unutmayın: bu işte sabır ve psikoloji en önemlisi. Ayrıca kolaylık ile kazandığınız parayı kolaylıkla kaybedebilirsiniz. Umarım şansınız ve şansım yaver gider

• daha bugün bir arkadasla konuştum 450 dolar kazanmış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.