Şimdi Ara

5000 USD ÇEKİLİŞ kripto para alım-satım, soru-cevap, rehber, (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
3
Favori
1.750
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • hocam xrp hakkında görüşünüz nedir. 15 şubatta aracı yardımı ile anlaşma olursa secle, 1 dolarları görürmüyüz

• tonbalıklı T kullanıcısına yanıt
    Üstat xrp ağır haraket eden ama çıkış yapınca da sağlam çıkan bir proje şu an çılgın bir dönemdeyiz herşey 5-6 kat çıkıyor. Yani zengin olma zamanı aslında. xrp çıktı ama yakın zamanda mahkeme vs darbe yedi düştü geri çıktı vs şu an iyi gidiyor diye düşünüyorum o önceki ATH geçer mi beklemek lazım şu saatten sonra Btc nın hareketine bağlı olarak yükseliş devam eder diye düşünüyorum açıkçası. Grafik pek bilmem tamamen geçmiş tecrübe ile konuşuyorum ama major coin dediimiz bir kaç coin daha çıkış yapmadı onları da takip etmek lazım . Eos nano ltc gibi sadece ltc iyi geldi ama önceki fiyat rekorunu kırmadı hiç biri. Bunlardan atak bekliyorum. Yatırım tavsiyesi deil tabi. Kendi riskinizı alın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 13 Şubat 2021; 15:35:28 >
  • 5000 USD ÇEKİLİŞ kripto para alım-satım, soru-cevap, rehber,

En son piyasadan çıkma kararı aldığımda bütün paramı çektiğimde 2 dolar filan değerinde coin kalmıştı binance de, neyse onları bnb ye çevirdim bnb de baya bir çıktı, benim 2 dolar 7 dolar olmuş. Bende 8 dolara eos alayım dedim. 😀 bakalım ne olacak. 😁😁 buda resmi

Son resim eskiden kalan birkaç çekim bilgisi. Hey gidi günler şimdi 7 dolarımız var 😀
    5000 USD ÇEKİLİŞ kripto para alım-satım, soru-cevap, rehber,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 13 Şubat 2021; 15:52:53 >
  • Hiç bilmediğim konu diyerek başlamak istiyorum;

Çarşamba akşamı arkadaşımın biri araştırıyorum, binance iyi program, doge coin aldım, bi bakıyorsun patlatiyorlar %300 kazanıyor vs.. banada yükledik, parayı sanal k.kartımdan yükledik, enaz 100TL dedi. 30 xrp alıyordum 29.20 xrp aldı ( anlık yükseliş mi, aldığı komisyon mu bilmiyorum) Cuma gününe 7-8 lira kâr etti. Paramı çekeyim dedim papara hesabı istedi, %1+kdv komisyon ile gönderdi. Başabaş gibi aldım paramı. Sonra Cuma günü Akbankdan BtcTurk hesabına komisyonsuz vs anlık para gönderildiğini gördüm, papara ile uğraşmadan havale masrafı olmadan attım parayı. Yine xrp aldım 50 lira hemen 54TL falan oldu, 1000TL fazladan bir param vardı ( evde öylece duran bir eşyayı ikinciel bu paraya sattmıştım) Cuma öglen 1000TL lik daha xrp aldım. 1050TL olan param ertesi gün yani bugün akşama (13/02/2021) 1140TL falan oldu..

Keşke 10 bin, 100 bin para olsada yatırsam diyorum, 100 bin ertesi gün 7 bin para kazandırdı. Tersi durumu düşünüyorum 1000 lira 800 düşseydi 200TL çok canımı yakmazdı fakat 20 bin canımı iyi yakardı. Şans işi, kumar gibi bir durum. Lakin bu xrp (ripple) denen coin her yerde gözüme çarpıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • okuzucu kullanıcısına yanıt
    Çok hızlı para kazanılır bu piyasada. Mesela ben yukarıdaki mesajımda eos aldığım söylemiştim. Daha bir kaç saat oldu % 15 para bıraktı. .
  • Arkadaşlar Nicehash üzerinden mining yapıyorum ama site üzerinden BtcTurk'e nasıl aktaracağım parayı? Bilen birisi varsa PM üzerinden bilgilendirebilir mi beni? Gerçekten kayboldum işin içinde...

• bigbooss kullanıcısına yanıt

binancede kimlik bilgilerimi paylaşsam bi sıkıntı olmaz değil mi?

• WarsLife kullanıcısına yanıt
    Yani normalde milyonlarca kişinin verileri var sana olursa onlarada olur. 😀
  • Piyasa düşüyor normal düzeltme bunlar. Böyle durumlarda panik yapmayın.
  • Merhaba bu ise 100, 200 tl ile girmek istesem binance mi yoksa btcturk mu daha cok isime yarar. Ogrenmek icin hangisi daha pratik. Ve hesaba para gonderme cekme islemleri hangisinde sorunsuz? @bigbooss
  • Daci kullanıcısına yanıt
    Binance gir parayı çekerken btc turk e yollarsın
    Sonuçta onlarca kripto para ve hacim var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 16 Şubat 2021; 20:18:48 >
  • Arkadaşlar piyasaya yeniden giriyorum. Çevremdeki herkes piyasayada alıp satıyor dayanamadım bende giriyorum tekrar artık,

Alttaki referans numarası ile kayıt olan kişiler arasında, mevcut
    referans bakiyesi 1 BTC olduğunda çekiliş yapılacak ve o bugünkü kur hesabına göre 5000 USD hediye verilecektir kesin tarih veremem , özel mesaj atın bilgi verin. Ayrıca buradan da duyuru yaparım.

https://accounts.binance.com/tr/register?ref=ZJYZMLJ0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 22 Nisan 2021; 20:6:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.