Şimdi Ara

Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU] (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.129
Cevap
287
Favori
648.663
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam konu Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller. Kimsenin özel yatırımları ve onunla ilgili tercihleri konuyu meşgul etmemeli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zippeople Z kullanıcısına yanıt
    Olduğum pozisyonu söyledim.
    Admin de zaten olduğu pozisyonu söylemiş. Senin derdin ne anlamadım. Özel yatırım falan anlattığım yok. Saçma yorum yazmasanız konular uzamaz zaten. Ayrıca konuyuda meşgul etmedim.

Sen şuan konuyu boş yaparak meşgul ediyorsun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • zippeople Z kullanıcısına yanıt

Arama yerine coinbase yazmayıp 3 mesaj yukarısına bile bakmadan xlm açılmıyor yazanlar konuyu meşgul etmiyor ama bu arkadaş ediyor :)

• Ftx için sabah kyc yapıp formu doldurdum şimdi arkadaş icin kyc yaptım fakat form artık çıkmıyor sebebini bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 1.5 saat arkadaşlar. 15.00'da sona eriyor. Katılmayanlar katılsın. Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU] 

• Wadjet kullanıcısına yanıt

Son 2 dakika kala tamamladık umarım sıkıntı olmaz :)

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt

Telegram grubundaki yöneticiler önemli olan form diyordu. 15.00’dan önce form doldurulduysa üyelik tarihi ve KYC onaylanma zamanı çok önemli değil yazılmıştı.

Bir problem çıkmaz sanırım. Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU] 

Onu da 14:59'da tamamladım ama üstüne yatmazlar umarım :)

• insafsızherif kullanıcısına yanıt
    Yalnız o çekiliş de 58 dolarlık değil artık :) an itibariyle 30 dolar :( 10 adet sand token verecekler çünkü

• ftx tr referans için de 10 dolar veriyormuş, boşa gitti iki üyelik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • raziel82 kullanıcısına yanıt
    çıkmaz zaten boşuna üye olduk oraya, çünki hakiki vadedilen çekiliş ve dağıtım olacağını düşünmüyorum 100 200 kişiye dağıtırlar göstermelik o kadar

geçtiğimiz günlerde ki marketcap teki nft gibi

abra nın 15 dolar beklet referans sahibi ile birlikte 25 er dolarlık cprx kazan gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle bir şey yok hocam. Sadece KYC yapan ve form dolduran kişi $10 alıyor.

Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU]

Telegram gruplarında her türlü sorunun cevabı fazlasıyla mevcut. Arama bölümüne anahtar kelimeleri yazarak ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bunu bilmiyordum. Üye olduktan sonra da referans kısmına baktım böyle bir kampanya yoktu. Bilseydik iyiydi. :)

• rain tr hala kyc yapınca veriyormu bişeyler

Selamlar. WhaleFin withdraw işlemini onaylamadığı için 15$ içeri girdik sabah 11.30 dan bu yana. Böyle işe yaramaz bir borsa görmedim ben...

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.