Şimdi Ara

Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU] (191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mehmetkrky Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü3 Mobil
5 sn
6.085
Cevap
355
Favori
616.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen hafta
  • Cevaplayan Üyeler 759
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 537
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 4 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 428
  • Favoriye Eklediklerim 376
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Wadjet (537 mesaj) raziel82 (168 mesaj) rush10 (119 mesaj) Nicomedia66 (118 mesaj) cuzza (118 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3012 mesaj) Mobil (1239 mesaj) Mini (271 mesaj) (803 mesaj) (760 mesaj)
  • @
65 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Onu hiç görmedim ben. Enzyme vardı halen kaybolmuş gelmedi
    |
    |
    CapsLockTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Abra 25$ ref için arkadaşınızın 2 defa 15$ yatırıp tutması gerekiyor demişsiniz, detaylandırabilir misin? Abra üzerinden okudum 2 defa yapılmalı yazısını görmedim.

@Wadjet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cpython -- 2 Ocak 2022; 11:28:11 >
  • Abra olayını bende merak ediyorum, refli hesap açıp 38 dolarlık coin attım usdt olarak bekletiyorum. Hem ref hesaba hem 38 usdt beklettigim hesaba ödül yatacak mı bir ay sonra?
  • bildiğim kadarıyla 25 er yatacak ekstra olarak beklettiğini hesaba 15 atacak

• abra 15 dolar beklet 30 gün, 25 dolarlık cprx pending e düştü referans ile üye olan karşı hesaba da 25 dolarlık cprx düştü pending te şuan galiba bunların hayrını göremeyeceğiz, hesaba gecene kadar 2 3 dolar değerine düşüyor

önceki öyle oldu 15 15 iki hesap, 30 dolar lik cprx pending ten cikana kadar 4 dolar lık değere düşmüştü
  • 4 gündür bekliyoz whalefin i ne zamana kadar bekliceksek artık!
  • Whalefin binance aktarıp çekimi yaptım whalefin hesaba parayı gönderdikten sonra 1 saatte hepsi halloldu haber verenlere teşekkür ederim.

Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU]
  • Ben size Abra olayinin ozetini anlatiyim hatta tam olarak bunun icin benimle tartisanlar oldu 1 ay once,ben hakli ciktim

Beyler olay basit,eger 15 usd ilk bonusu cektiyseniz 30 gun bonusunu alamiyorsunuz.

Niye mi ?

Cunku herkes isin kurnazligina kacti ve cuzdan uygulamasi yapan adamlardan kendini daha zeki sandi ve o 15 usd bonusu cekip tekrar yatirip 25 usd alacagini dusundu :)

Yahu adamlar enayi mi sana 1 usd ye 40 usd niye versin

Vermediler vermiyorlarda zaten.benim esimin referansimin hepsi 30 gun hic para cekmeden bekledi ve hepimizin bonusu yatti.ama abra nin telegramina bakin kufur edenlerin hepsi 15 usd yi cekmis

Ama burda abra nin da yaptigi kurnazlik var tabi,asla yazmiyordu boyle kural

Kripto Borsalarının KYC(Kimlik Onayı) İçin Verdiği Ödüller [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nicomedia66 -- 2 Ocak 2022; 16:34:3 >

• Cok normal sasirilacak uzulecek bir durum yok.herkes gelen bonusu satiyor cunku

|
    |
    bluefour kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çok temiz para kazancaktım 1700 tl cprx vardı referanslara başlayıp yaklaşık 5 bin felan para kazancaktım ama olmadı maalesef hesap gitti kök cümlelerden dolayı yarıda kaldı herşey :(
    |
    |
    Nicomedia66 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Hesaptan çekmeyip başka coine çevirersek de sorun olur mu?

• Yok hocam bende usdt ye cevirip bekletmistim sorun olmaz

|
    |
    OmC43 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Abra için yeni hesap açmayla ilgili bir bilgilendirme de ben yapabilirim tekrar ref kasmak için. Tek şart önceden açtığınız abra da recovery pharese tanımlamamış olmanız gerekiyor

• O ne demek hocam

|
    |
    cpython kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Konumuz ile alakalı olduğu için gördüğüm bir şeyi paylaşıyorum:

CB Dijital Dönüşüm Ofisitwitter
    “"Çalıntı ya da sahte kimlik kullanılarak, bir şirkete ortak/yetkili olarak eklenmişim" sözleri tarihe karışıyor❗️ Adınıza işlem yapılmaması için @ekapi'dan kimlik numaranız ile işlem yapılmasını kısıtlayabilir, dilediğiniz zaman ise kaldırabilirsiniz.😉 ➡️ https://t.co/87OuYPBqyo”
    https://twitter.com/dijital/status/1476547769682771969

E-devlet üyeliğiniz ile giriş yaparak kimliğiniz ile bir şirkete ortak olmak ya da yetkili olarak sizden habersiz bir işlem yapılmasını engelleyebilirsiniz.

Adımlar:

E-devlet hesabınıza giriş yapın ve arama bölümünden "Ortak / Yetkili Olunmasına Yönelik Kısıtlama İşlemleri (MERSİS)" şeklinde arama yaparak ulaşın ya da direkt alttaki link ile ilgili bölüme ulaşın.

https://turkiye.gov.tr/ticaret-ortak-yetkili-olunmasina-yonelik-kisitlama-islemleri-mersis

- Yeni başvuru seçeneğini seçelim.

- Daha sonra karşımıza çıkan Kısıt Türü altındaki Ortak ve Yetkili kutucuklarını işaretleyip devam edelim.

- Bu şekilde bilginiz dışında adınıza şirket açılmasına engel olabilirsiniz.

* Not ileride şirket açmak isterseniz aynı işlemi ters şekilde yapıp kısıtlamaları kaldırabilirsiniz.

• Teşekkürler 👍🏻
    |
    |
    Wadjet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Hocam tanımlayıp tanımlamamak önemli değil cüzdanı Silersen otomatik tanımlıyor zaten bir daha ulaşamıyorsun. Ben de tanımlamamıştım ama silip yükleyince benden recovry phrase istedi. Referans olduğun kişi pasaport dışında üyelik açamıyor ayrıca kimlik kabul edilmiyor artık
    |
    |
    cpython kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• hocam üzerimize her hangi şey açılmış mı varmı yokmu, örneğin e-Devlet ten üzerimize olan telefon hattını görebiliyoruz buna benzer, üzerimize şirket açılmış mı veya bir yere ortak yapılmış mıyız, veya adımıza kurumlardan kart vs alınıp onun üzerinden başkalarına para yatirtilip insanları dolandirlar vs, mesela kkb risk raporu alıp resmi bankalarda ki borçlar kartlar vs görünüyor, fakat şu ön ödemeli kartlar görünmüyor adımıza papara gibi benzer kart hesap açılıp başkalarını dolandirabilirler
    |
    |
    Wadjet kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.