Şimdi Ara

KRIMIZI ARACA SİYAH JANT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
5.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sizce nasıl olur? Böyle bir tercih yoksa normal jant mı bakılmalı?

• En guzel secim olur.arabam kırmızı yada beyaz olsa dusunmeden siyah jant alırdım...

Ornek

KRIMIZI ARACA SİYAH JANT
  • Biraz da arabanın ne olduğu önemli değil mi?
  • krom jant daha iyi durmaz mı? parlak kırmızı ve krom.hem arcın boyası hemde aracın hatları bence daha iyi olur.siyah jant ise bana kapagı düşmüş normal demir olan jantları hatırlatıyor..aracın hatları cok belirli olmuyor..
  • Artık krom kro işi oldu.Siyah daha guzel durur.
  • jant böle bişi , denzelin gösterdiği araçta krom çizgi olması baya güzel durdutmuş, uzaktan jant kapağı düşmüş gibi durmasın aslıdna :)

KRIMIZI ARACA SİYAH JANT
  •  KRIMIZI ARACA SİYAH JANT

KRIMIZI ARACA SİYAH JANT

KRIMIZI ARACA SİYAH JANT

KRIMIZI ARACA SİYAH JANT

KRIMIZI ARACA SİYAH JANT

Daha fazlası için;
    http://www.phatkars.com/

http://www.phatkars.com/ford_f150_navigator.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer -- 19 Aralık 2006; 13:45:24 >

• anti kardesim aracin astraydi herhalde yanlis hatirlamiyorsam.
    burda bi arkadasta var carsida goruyorum.
    onda da kirmizi astra var 5 kollu siyah bi jant taktirmis herhalde 17 inc.(subaru imprezalarda gormussundur o jantlari 5 kollu siyah)
    mukkemmel otesi olmus.
    aracin yaylarini da hafif kestirmis galiba arac yere oturmus.
    cok super olmus.bence boyle bi uygulama yaptirirsan mukemmel olur

selam ile...
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

jant böle bişi , denzelin gösterdiği araçta krom çizgi olması baya güzel durdutmuş, uzaktan jant kapağı düşmüş gibi durmasın aslıdna :)

KRIMIZI ARACA SİYAH JANT

@codelinker jantlar bunlar... işte nasıl olur merak ediyorum babam tam kro işi olur dedi o yüzden kafam karıştı :)
  • quote:

Sizce nasıl olur? Böyle bir tercih yoksa normal jant mı bakılmalı?

harika oluyor ophell de 21 DC 100 vardı o yağmıştı bide ön kaputa fiber yap dehşet olur walla
  • arkadasim bu jantlar galiba kucuk.
    tahminen 15 inc herhalde.
    yani araci iyi gostermez bence bu ki benim hic hosuma gitmedi.
    ilerden aracin janti yokmus gibi gorulebilir.
    ama dedigim gibi 5 ya da 6 kollu 17 inc bi jant alirsan mukkemmel olur.
    tabi bunlar kisiye gore degisir.
    senin hosuna gittiyse ne mutlu...onemli olan senin sevmen.
    selam ile...
    quote:

quote:

jant böle bişi , denzelin gösterdiği araçta krom çizgi olması baya güzel durdutmuş, uzaktan jant kapağı düşmüş gibi durmasın aslıdna :)

KRIMIZI ARACA SİYAH JANT

@codelinker jantlar bunlar... işte nasıl olur merak ediyorum babam tam kro işi olur dedi o yüzden kafam karıştı :)

• photoshop biliyosan birazcık ya da bilen bir arkadaşın varsa nasıl duracağını görebilirsin, bana çok yardımcı olmuştu jant seçerken (arkadaşım değil photoshop)
  • O jantlar 16 BWA jantlar
  • komple siyah jant aracında ayrıca yaptırdığın siyah tonlu değişiklikler yoksa çok sırıtır,aynı dediğin gibi uzaktan kapak jant varmış gibi durur,zaten resimdeki jant da sonradan boyanmış büyük bir ihtimalle bence pek sağlıklı değil..denzel in gönderdiği örnekteki gibi lastikle birleşen kısmı kromaj olan piyasada bi dolu jant var momocorse tarzı onlara da bakabilirsin
  • PEKİ BEYAZ OZ RACING lere ne dersiniz?
  • Kullanımı ve bakımı nasıl olacak bu siyahların acaba?
    Fazladan bir özen gösterirmesi gerekiyor mu?
  • aracın dışı stock değilse yakışabilir..sen heralde 2.el alacaksın jantları neden daha normal jantlar bakmıyorsun farklı mı olmasını istiyorsunben de sahibinden.com a bakıyorum bayadır jant için bu aralar güzel jantlar vardı enkei,kosei falan iyice araştır

quote:

PEKİ BEYAZ OZ RACING lere ne dersiniz?
  • hocam siyah olacaksa 5 kollu biraz yani daha kalın kollu alırsan daha iyi durur bu tip ince jantlara olmuyo siyah

ayrıca gösterdiğin cok küçük ve yanaklar cok kalın bu ebatta olursa normal bi jant daha iyi olur beyaz oz olabilir mesela biraz ralli lezzeti alırsın araçtan
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..dEnZeL..

En guzel secim olur.arabam kırmızı yada beyaz olsa dusunmeden siyah jant alırdım...

Ornek

KRIMIZI ARACA SİYAH JANT

hocam bu araca kağnı tekeri taksan yinede güzel olur....
  • bencede çok iyi uyar kırmızı arabaya peki arkadaşlar bende bi fikir ortaya atsam kırmızı S4'e Sİyah jant ? nası olur sizce bayarmı yoksa çokmu iyi olur ?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.