Şimdi Ara

Kredi yapılandırma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
598
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Geçen sene bir kamu bankasından 1.42 faiz oranli 30 ay vadeli 40.000 TL İhtiyaç kredisi cektim. Ayda yaklaşık olarak 1800 TL taksit oduyorum. Şu ana kadar 10 taksit ödedim 20 taksit kaldı. Ama şimdi krediyi yapılandırmak istiyorum. Bundan sonraki taksitleri ayda 1000-1200 TL ödemek istiyorum. Banka bu sekilde bir kredi yapılandırması yapiyor mu onu merak ediyorum. Kredi yapilandirmak için bir koşul var mı bunu da ogrenmek istiyorum. Cevap verecek arkadaslara tesekkur ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bu tüm bankalar ve krediler için geçerlidir, Bi kereye mahsus olarak faiz değişikliği olmadan yapılandırma hakkını kullanabiliyorsunuz. Vade azaltıp çoğaltabiliyorsunuz( Vade sayısı arttıkça ödenecek faiz kredi başında olan faiz üzerinden yapılır.)
  • Arkadaşlar haftaya bankaya gidip krediyi yapilandiracagim. 30 aylık vade vardı. 10 taksit ödedim. 20 ay vade kaldı. Yapilandirirken en çok vade sayısı neyse onu seçeceğim. (Büyük ihtimalle 60 vade olacak) konuda belirttigim faiz oranı ve kredi tutarına göre kredi taksidim sizce kaç TL olur

• Konuyu güncelliyorum

• Bugün bankaya gittim krediyi yapılandırdım. Kredi yapılandırma gibi bir konuyu google den araştırıp da hiçbir kaynağa ulaşamamak çok ilginçti. Belki daha sonraları burayı okuyan kişiler olursa diye söylüyorum. İhtiyaç kredisi en son 60 ay vade olacak sekilde yapılandırılıyor. Ben 60 ay olacak sekilde yapılandırdım. Artık daha uygun bir şekildé odeyecegim

• Arkadaşlar 1.42 olan krediyi 0.98 olarak yapılandırdım banka hesabımà bakınca 4800 tl olan bakiyem 8800 tl olmuş. Bu 4000 tl lik fark faizden düşülen paranın iadesi mi ben anlamadım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.