Şimdi Ara

Kredi Risk Raporu (KKB) Kampanyaları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
354
Cevap
12
Favori
96.203
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: liberty_15

teşekkürler kadir bey puanım 1594...anladığım kadarıyla tüm kredi kartlarını çekilen kredileri kartların borçlarını vb bilgiler.sanırım ben ii bir müşteriyim.gerçi bankalar borcunu özellikle k kartı borcunu ödeyenleri pek sevmez ama olsun bakalım....
     Kredi Risk Raporu (KKB) Kampanyaları Kredi Risk Raporu (KKB) Kampanyaları Kredi Risk Raporu (KKB) Kampanyaları

Merhaba,

Bu raporu sms göndererek mi aldınız? Ben mart ayında kkb üzerinden almıştım ancak, son resimde yer alan skor bilgisi o raporda yer almiyordu
    sadece kredi bilgileri vardi ve banka adlarıda maskelenmiş idi,
    Merak ettiğim rapor formatı değişti ve artık tüm raporlar sizin ilettiğiniz gibi mi ?
  • ben de akşam bakcam
  • Forumdan 2000 üstü birileri çıksın artık.
  • ben de cuma başvurmuştum bugün geldi notum 1799 en az riskli olan bölgede
    benim raporda banka adları yazmıyor A-B-C.. şeklinde belirtilmiş toplam limitim 32.500 görünüyor bu ne işe yarar
    bi de bu raporda Ödeme Performansı/Toplam Borç /Gecikmedeki Borç bölümünde neye dikkat etmemiz gerekiyor.
    raporda hata olup olmadığını veya yanlış bir işlemi nasıl anlarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi quentin -- 22 Nisan 2013; 13:55:21 >
  • Halkbank internet şubesinden Cuma başvurdum, bugün geldi: Puan 1900
     Kredi Risk Raporu (KKB) Kampanyaları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toplam 118 bin TL limitim varmış Bende yeni öğrendim iyi oldu.

Puanım ise sadece 1413, hiç geciken veya takipte borcum yok.

Bu ay 10 bin TL kadar borç ödeyeceğim onları ödedikten sonra bir daha sorgulatıcam bakalım ne çıkacak.
  • Toplam limit: 156.633, Puan 1.558
  • Kredi kayıt bürosu sayfası üzerinden birkaç ay önce aldığımda kredi puanı bilgisi yoktu, şimdi tekrar aldım. 1.809 puan (en az riskli bölgede) çıktı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: oksit

Toplam 118 bin TL limitim varmış Bende yeni öğrendim iyi oldu.

Bu ay 10 bin TL kadar borç ödeyeceğim onları ödedikten sonra bir daha sorgulatıcam bakalım ne çıkacak.

Ayni sey benimde basima geldi.Cok fazla limitimizin olmasi kredi notumuzu negatif olarak etkiliyomus.Hatta kredi basvurusunda 2 farkli bankada ayni sorunu karsima cikarmisti

• quote:

Orijinalden alıntı: visceroid

Halkbank internet şubesinden mail olarak istedim ben de. Gelince bir bakalım neymiş durumumuz...

halkbank herhangi bir ucret talep etti mi? is bankasi 5.5 tl kesiyomus.halk da ne kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: betushm

quote:

Halkbank internet şubesinden mail olarak istedim ben de. Gelince bir bakalım neymiş durumumuz...

halkbank herhangi bir ucret talep etti mi? is bankasi 5.5 tl kesiyomus.halk da ne kadar

Halkbank ücretsiz veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ygunen

quote:

Orijinalden alıntı: oksit

Toplam 118 bin TL limitim varmış Bende yeni öğrendim iyi oldu.

Ayni sey benimde basima geldi.Cok fazla limitimizin olmasi kredi notumuzu negatif olarak etkiliyomus.Hatta kredi basvurusunda 2 farkli bankada ayni sorunu karsima cikarmisti

O zaman finansbank ile vedalaşma vakti geldi demektir. Yok benim haberim olmadan 5 bin limiti 16 bin yapmışlar oda ayrı can sıkıcı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün gelmiş Halkbank'ın cevabı...

1809 puan...

Ücretsiz...
  • Adios karta başvurdum olumsuz sonuçlandı bende bugün halkbankasından kredi notumu sorgulattım 1789 çıktı. Hiç bir bankaya borcum yok ama ne Bonus kart verdiler nede world kart
  • hocam ben sms göndermedim.kkb nin sitesinden üyeliğimi gerçekleştirdim ve oradan risk raporu aldım.üye olurken de şekerbankasının kampanyası vardı ücreti şekerbonusumdan çektirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Orijinalden alıntı: betushm

quote:

Halkbank ücretsiz veriyor.

tesekkurler bide ben bakim.merak ettim

• Bugün gelmiş benin Halkbank'ın cevabı...

1900 puan...

Ücretsiz...

Tam not ne kadar ki acaba?
  • 1519..orta'dan geçer..nerdeyse sınıfta kalacakmışım..
  • [Deleted by Admins]
  • Boşuna paranızı harcamayın arkadaşlar, size zaten bildiğiniz bilgileri sunuyorlar ve üzerine para alıyorlar bu hizmet için. Önemli olan KKB Büro skorudur ve o skoru malesef paylaşmıyorlar, bir ümit 5 lira verip ben de aldım fakat sadece hangi kredi kartım var, ne kadar borcu vs.. gibi bilinen bilgiler var.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.