Şimdi Ara

Kredi puanım yüksek,ödemelerim düzenli fakat kredi başvurularım reddediliyor ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kredi Puanım 1.478 ( Türkiye Ortalamasının Üstü Ve Durum İyi Yazıyor )

1.777 TL Üzerinden 4,5 Aylık Sigortalıyım.Her Ayın 29. Günü Düzenli Yatıyor. ( Şubat Ayı 28 Gün Olduğu İçin Şubat 2018 Sigorta Primi 1 Gün Gecikti)

Aylık 3.000 TL Net+Prim Olarak Çalışıyorum.Maaş Hesabım Yok.Maaş Ve Primi Elden Alıyorum.

Bankacının Önerisi Üzerine 01.03.2017 Tarihinde Aktif Bank?dan 2.000 TL Kredi Kullanıp 11 Ay Boyunca Ödedim.

11 Aylık Ödemenin 1. Ve 4. Ayın Ödemesini Gününü Kaçırdığım İçin 1 gün geciktirdim.Son 7 Ay Hep Gününden Önce Ödedim.13.02.2018 Tarihinde Krediyi Komple Kapattım.13.02.2018 Tarihinde Burgan Bankdan 7.500 TL Kredi Kullandım.(Nasıl Olduysa Onlar Aradı 7.500 TL Reddedilen Başvurunuzu Artık Verebiliriz Diye )

Sorunum Şu;

Kredi Puanımın Yüksek Olmasına,Sigortamın Düzenli Ödenmesine Ve Son 7 Aydır Gecikmem Olmamasına Rağmen Bankalar Kredi Kartı,ihtiyaç Kredisi Ve Kmh Başvurularımı Reddediyor.Bankacıyla Görüştüğümde 1 Yıl İçin Reddedilmiş Aşırı Başvurum Olduğu İçin Onaylanmıyor Cevabı Aldım.(50?ye Yakın ).1-2 Ay Başvuru Yapma Sonra Gel Tekrar Deneyelim Dedikleri İçin Hiç Başvuru Yapmadım.2 Ay Sonra 40.000 TL Başvuru Yaptık Ve Gene Reddedildi. Son 3 Ayda Sadece 1 Reddedilmiş Başvurum Var.

40.000 ? 50.000 TL Arası İhtiyaç Kredisi Kullanıp Otomobil Almak İstiyorum.Kredi Kartı Ve Kredi Kullanabilmem İçin Aylarca Beklemenin Haricinde Ne Yapmam Gerekiyor ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• sürekli başvuru yapılıp red edilen başvurular bankalar arasında sizi riskli gösterir beklemekten başka çareniz yok puanınız iyi seviyede minimum 6 ay hiç bir yere başvuru yapmayın eski başvurularınız sistemden bi düşsün sonra vereceklerini tahmin ediyorum.

• Aylık 3.000 TL Net+Prim Olarak Çalışıyorum.Maaş Hesabım Yok.Maaş Ve Primi Elden Alıyorum.

burayı atlamayın

muhtemelen sizin gelriiniz net 1600 tl olarak görünüyor.

o yüzden sıkıntı yaşıyor olmanız da çok olası.

• araba için koçfinansa başvur. Bence çıkar. Benim puanım sizden az. 1250 civarı. İnternetten deneme için başvurdum , 1 dk da 70000 tl çıktı. Bayi bulup gidip arabayı aldım

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Gelirim 1.600 TL Gözüküyor olsa bile 500-1.000 TL Limitli Kredi Kartı Falan Vermeleri Lazım Ama Onu Bile Vermiyorlar :)
  • 2000watts kullanıcısına yanıt
    Öneri İçin Teşekkürler.Sanmıyorum Ama Bi Deniyeceğim
  • 2 kere geciktirme yapmıssınız belkı onlar etkılemıstır. bende de usanmadan her gun yapı kredi ve garantiden zorla kredi cektırmek için arıyorlar. Diyorum ıstemıyorum arkadas adamlar bıkmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReaperVR -- 13 Mart 2018; 15:32:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.