Şimdi Ara

KREDİ KARTLARININ AKARYAKIT KAMPANYALARI (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
20
Favori
35.553
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: korner12

quote:

Orijinalden alıntı: mylife84

Arkadaşlar bende ingbonus var.Şimdi anlamadığım bir olay var.Bp nin kampanyasına katıldım fakat bonus yüklenmedi.Nasıl olacak ben anlamadım bu olayı? Daha önceden tecrübeli arkadaşlar ccevaplarsa sevinirim.

7-15 Kasım arasında anlaşmalı BP istasyonuna gidip 40 liralık yakıt alacaksınız. Ödemesini bonuslarınızı kullanarak yapacaksınız

Garanti bonus puan veriyor.

Genellikle diger bankalar 40 tl canli alis veris yapin ilk ekstrede INDIRIM yapiyorlar.

2 farkli uygulama var dikkat !

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana BP bonusun yattığına dair mesaj gelmedi. Acaba puanlar yatınca internette görünür mü?
  • bana cep telefonuna mesaj gelmişti. alışveriş sliplerinde görünmüyodu. dün gittim 40 tl lik akaryakıt kampanyası vardı onun için geldim dedim. pos tan geçirdiler kartı 40 tl lik benzin yüklediler. ama ben ne hesap bilgilerimde ne de internet bankacılığında görmedim bu puanları.
  • Güzel konu çok sık akaryakıt almasam da takipte olmakta fayda var sonuçta 5 TL bile kazansak işimizi görür
  • Güncellenmiyor heralde konu
  • Axess kampanyası 1 kasım - 15 aralık arasında diye belirtilmiş, 15 aralık dahildir değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Axess kampanyası 1 kasım - 15 aralık arasında diye belirtilmiş, 15 aralık dahildir değil mi?

Axess kartım yok ama diğer kartların hepsinde de dahil oluyordu. Büyük ihtimalle Axess'de de dahildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi_master

quote:

Orijinalden alıntı: connectpeople

Axess kampanyası 1 kasım - 15 aralık arasında diye belirtilmiş, 15 aralık dahildir değil mi?

Axess kartım yok ama diğer kartların hepsinde de dahil oluyordu. Büyük ihtimalle Axess'de de dahildir.

Bilgilendirme için teşekkürler.

• güncel kampanya yok mu arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: fairstars

güncel kampanya yok mu arkadaşlar

ben de halen girip bakiyorum ama güncel paylaşım olmamış , ilk mesaj editlenir mi diye ara sıra bakiyorum
  • 1 kasım ile 1 ocak arasında garanti ve şeker bankalarından toplamda 120 tl bonus kazandım.hadi garanti yap bi kampanya daha...
  • Konu da eski mesajlar güncellenerek daha faydalı hala gelir
  • Vakıfbank worldcard tan 50 tl indirim. World üyesi BP akaryakıt istasyonlarından 7 Ocak-24 Şubat 2013 tarihleri arasında farklı günlerde yapılacak 4 adet 100 tl ve üzeri akaryakıt alışverişine 25 Şubat-5 Mart arasında en az 50 tl akaryakıt alışverişine 50 tl indirim. Ekstremde gördüm.

• Son bp world car kampanyasina uyuz oldum

Cogu istasyonda kampanya yok tek tuk var su kampanya neden her istasyonda gecerli degil

• quote:

Orijinalden alıntı: cihanair

Son bp world car kampanyasina uyuz oldum

Cogu istasyonda kampanya yok tek tuk var su kampanya neden her istasyonda gecerli degil

bp ye gittim (geçen sene kampanyaya katılan bir istasyondu)

100 tl doldurduk

neyse kartı verdik biz katılmadık dediler mazotu geri verecek halimiz yok ödedik.

böyle saçma kampanya olur mu ?

o zaman istasyonlar katılmaz ki?
  • Çok faydalı bir konu olmuş. Teşekkürler.

Fakat benim merak ettiğim bir başka husus var. Kampanyaların bir çoğu 4*100 şeklinde alışveriş yapmayı gerektiriyor. Diyelim ki 2 aracımız var. 1 araç ile 400 tl lik akaryakıt harcanmıyor. Aynı kredi kartını kullanarak araçlarımızın her birine 2*100 + 2*100 şeklinde alım yapsak kampanyadan yararlanabiliyor muyuz? Yoksa her araç için 4*100 lük akaryakıt mı almak lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acuadec

Çok faydalı bir konu olmuş. Teşekkürler.

Fakat benim merak ettiğim bir başka husus var. Kampanyaların bir çoğu 4*100 şeklinde alışveriş yapmayı gerektiriyor. Diyelim ki 2 aracımız var. 1 araç ile 400 tl lik akaryakıt harcanmıyor. Aynı kredi kartını kullanarak araçlarımızın her birine 2*100 + 2*100 şeklinde alım yapsak kampanyadan yararlanabiliyor muyuz? Yoksa her araç için 4*100 lük akaryakıt mı almak lazım?

Farklı günlerde 100 liralık aldıktan sonra, istersen 10 tane arabaya 10 ar lira koy, sonra git kasadan 100 lira çektir farketmez. önemli olan farklı günlerde tek seferde 100 liralık almış olmak.Plaka bağlayıcı degildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan_mersin

Farklı günlerde 100 liralık aldıktan sonra, istersen 10 tane arabaya 10 ar lira koy, sonra git kasadan 100 lira çektir farketmez. önemli olan farklı günlerde tek seferde 100 liralık almış olmak.Plaka bağlayıcı degildir.

Çok teşekkürler...
  • HSBC Avantage kredi kartıyla Total'de 100 TL ve üzeri 4.alışverişe 50 TL nakit puan kampanyası başlamış
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.