Şimdi Ara

KREDİ KARTLARININ AKARYAKIT KAMPANYALARI (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
20
Favori
35.555
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda Maksimum karttan kampanya geldi. Maksimum-Total Kampanyası ilk mesaja eklendi
  • BONUS BP iyi olmuş bugun ilk 100 ü alayım... tesekkurler
  • BONUS - BP ( 24 EYLÜL BAŞLAYAN )

Garanti bankası kartı için direk 7 - 15 kasım HEMEN kullanılacak

Ancak diğer kartları için 7 - 15 TL arası 100tl AKARYAKIT alıp İNDİRİM kazanıyorsunuz.

Bu fark ve cümleye dikkat edersiniz
  • Bonus kampanyası için defalarca mesaj atmama rağmen hala "Katılımınız alınmıştır" cevabı gelmedi. Katılım alındı mı alınmadı hala belli değil, kasıtlı olarak farklı bir numaradan mesaj atınca hemen hata cevabını alıyorum... Ancak onay birtürlü gelmiyor. Sizde durum nasıl?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolfien

Bonus kampanyası için defalarca mesaj atmama rağmen hala "Katılımınız alınmıştır" cevabı gelmedi. Katılım alındı mı alınmadı hala belli değil, kasıtlı olarak farklı bir numaradan mesaj atınca hemen hata cevabını alıyorum... Ancak onay birtürlü gelmiyor. Sizde durum nasıl?

Bana son 2-3 kampanyadir katilim onayi gelmiyor. Bir sorun yasamadim. Bugun de bpden 100tllik akaryakit alinca slipte 5 tl kazandiniz cikti. Sorun yok yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu güzel güncelleniyor konu sahibine teşekkürler. Biten kampanyaların bilgisininde olması iyi oluyor.

Aynı anda hem total hemde BP kampanyası başladı. Hengisinin eurodizeli daha iyidir arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Allied

quote:

Bonus kampanyası için defalarca mesaj atmama rağmen hala "Katılımınız alınmıştır" cevabı gelmedi. Katılım alındı mı alınmadı hala belli değil, kasıtlı olarak farklı bir numaradan mesaj atınca hemen hata cevabını alıyorum... Ancak onay birtürlü gelmiyor. Sizde durum nasıl?

Bana son 2-3 kampanyadir katilim onayi gelmiyor. Bir sorun yasamadim. Bugun de bpden 100tllik akaryakit alinca slipte 5 tl kazandiniz cikti. Sorun yok yani.

Bir hatırlatmada bulunayım, slipte yazan yazı bilgi amaçlı, siz katılım mesajı atsanız da atmasanız da çıkıyor. Dikkat ettiyseniz genelde slipte "... lira kazandınız" ifadesi ile birlikte, "kampanyaya katılmadıysanız 3340'a mesaj atıp katılabilirsiniz" gibi bir ifade de bulunuyor. Benim daha önce bu durum başıma geldi, slipte "50 lira kazandınız" yazdığı halde, bonus yüklenmedi. PO'da "öde-geç" sistemi ile ödediğim için harcamalarım Garanti Pos'undan yapılmış görünmüyormuş! Şikayetlerim de sonucu değiştirmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolfien -- 25 Eylül 2012; 14:48:13 >

• quote:

Bugün 13:00 gibi teb / garanti için ayrı ayrı AYNI tlf dan SMS yolladım sorun yok
  • arkadaşlar bp kampanyası için bonusa mesaj attım bpbonus 3340 a ama dönüş olmadı.
    kayıt olduk mu olmadık mı ses seda yok
    siz naptınız?

Not: Mesajları okumadan yazmışım kusura bakmayın..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Harbyteam -- 27 Eylül 2012; 10:06:44 >
  • Bana 2 gün boyunca cevap dönmediler. Dün tekrar denedim, "Kampanyaya daha önce kaydınız yapılmıştır" gibi bir cevap geldi.
  • bende deniz bonus var ama indirim için 100 lira almaya gerek yok, 40 liralık almanız yeterli bu indirim olarak yansıyacak.
  • Total kampanyasından hem iş maximum ile hem ziraat maximumla ayrı ayrı faydalanabilirmiyiz dostlar?
    Müşteri bazında demişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quvardci

Total kampanyasından hem iş maximum ile hem ziraat maximumla ayrı ayrı faydalanabilirmiyiz dostlar?
    Müşteri bazında demişler.

Kampanya kapsamında Ziraat Maximum Kart ve İş Bankası Maximum Kart ile yapılan alışverişler birleştirilememektedir. diye bir madde var
  • DenizBank Bonus ile FULL Petrol İstasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde
    4adet 75 TL ve üzeri harcamaya 50 TL indirim!
    Kampanya Detayları:
    Kampanya 20 Eylül - 20 Aralık 2012 tarihleri arasında kampanyaya katılan FULL Petrol
    istasyonlarında farklı günlerde ve tek seferde dördüncü 75 TL ve üzeri alışverişlerinde
    geçerlidir.
    Birinci kampanya 20 Eylül - 20 Ekim, ikinci kampanya 20 Ekim - 20 Kasım ve üçüncü
    kampanya ise 20 Kasım - 20 Aralık tarihleri arasında olacaktır.
    Kampanyaya; tüm DenizBank Bonus kartlar dahildir.
    Kampanyaya; DenizBank Banka kartları, ticari kartlar, taksitli işlemler, ekspress limit,
    bonus kullanımları, mail order işlemleri dahil değildir.
    1. Kampanya indirimleri 22 Ekim, 2. Kampanya indirimleri 22 Kasım, 3. Kampanya
    indirimleri ise 24 Aralık tarihinde kazanan karta (hedefi gerçekleştiren kart)
    yüklenecektir.
    Aynı gün içerisinde yapılan birden fazla 75 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanya
    dahilindedir.
    Kampanya müşteri bazındadır ve her müşteri her ay en fazla 50 TL ve kampanya
    süresince toplamda 150 TL indirim kazanabilir.
    Kampanya, başka bir kampanya ile birleştirilemez.
    Kampanyaya katılım için; FULL yazıp 3280'e SMS ile katılım gerekmektedir.
    3 kampanya için de 1 sefer SMS gönderilmesi yeterlidir. Diğer ay için tekrar SMS
    gönderilmesine gerek yoktur.
    Kampanyadan sadece DenizBank Bonus kartları yararlanabilir.
    Kampanyadan yararlanmak için farklı günlerde yapılan 4 harcamanın da aynı karttan
    yapılması gerekmektedir.
    Kampanyada işlemler DenizBank Bonus POS'undan geçmelidir.
    Gönderilen SMS'ler, DenizBank sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı
    olduğu cep telefonu numarasından gönderilmelidir.
    İptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır.
    Gönderilen her SMS operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir.

http://www.bonusdenizbank.com/denizbonus/pages/kampanyalar-bonus-kampanyalar.aspx?campaignId=1467&title=denizbank+bonus+ile+full+petrol++istasyonlarinda+farkli+gunlerde+ve+tek+seferde+4adet+75++tl+ve+uzeri+harcamaya+50+tl+indirim&from=gplus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Lukoil ücretsiz 25TL yakıt 12'sinde bitiyor. World'ün akaryakıt kampanyasının eli kulağındadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperturgay

Lukoil ücretsiz 25TL yakıt 12'sinde bitiyor. World'ün akaryakıt kampanyasının eli kulağındadır.

Bence world geç kaldı bu sefer. Bonus'a başladım bende
  • Allah'tan bankaların akaryakıt kampanyaları var da %10 indirimli akaryakıt almak mümkün oluyor. Yoksa bu fiyatlara akaryakıt almak insana gerçekten de koyuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jedi_master

Allah'tan bankaların akaryakıt kampanyaları var da %10 indirimli akaryakıt almak mümkün oluyor. Yoksa bu fiyatlara akaryakıt almak insana gerçekten de koyuyor.

Kesinlikle öyle. Fiyatlar gerçekten uçuk !!! Ankara'da BP'den 4.37 litre fiyatıyla mazot alıyorum.
  • güzel konu olmuş arkadaşlar elinize sağlık takipteyim
  • TEB den bugün mesaj geldi : 10 kasım a kadar 4*75 lik akaryakıt harcamasına 30 tl bonus firma sınırlaması yok.herhangi bir benzin istasyonu olabilir.
    Daha önce totel den 60 tl indirim kampanyasına katılmıştım.onla bunu birleştirebilirsek daha da güzel olur.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.