Şimdi Ara

KREDİ KARTLARININ AKARYAKIT KAMPANYALARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
159
Cevap
20
Favori
35.555
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: jedi_master

World tırt çıktı benim gözümde.
    Ay sonu gelse de yeni kampanyaları görsek.

130 TL'lik alışveriş yaptım 2TL verdi.Daha iyi bir kampanya yapsalar bari
  • Bölgesel kampanyalarda olabiliyor mesela İzmir Manavkuyu BP'de 125 TLve üzerine World ve Axess'e % 4 puan veriyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halkcard akaryakıt kampanyası eklenmiştir

@duduco ilk mesajda Türkiye geneli kampanyaları güncel tutacağım. İsteyen bölgesel kampanyaları da paylaşır,faydalanan olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: berke_han

Worldcart'ın Lukoil-Akpet kampanyası eklenmiştir.

Teşekkürler.
  • faydalı bir başlık olmuş. umarım paylaşımlarımızla daha iyi yerlere gelir
  • Açacaksanız ve düzgünce güncelleyecekseniz lütfen ayrı ayrı petrol şirketleri için açın. En mantıklı yol bu bence hem de şirketlerin kampanyalarını sürekli takip edebiliriz. Çünkü benim açımdan en zoru kampanyadan kazandığım akaryakıtı belirtilen sürede kullanmak ve düşüldüğünü kontrol etmek. Arama yaparak bulöak zor oluyor çünkü her başlık açan bir farklı şekilde açıyor mesela: po, p.o., petrol ofisi, petrolofisi çok başlık olunca da takip zor, edemeyince de kazıklanıyor hissediyor insan. wolrd bu konua çok çamura yatıyor mesela forumda en çok şikayet edilen kart olmuştur, benim de ağzım zamanında yanmıştır... Hatta moderatörlerle iletişime geçip akaryakıt alt başlığı bile konulabilir birçok kişi için çok güzel olur, size müteşekkir kalırız. Saygılar...
  • tam da böyle bir başlık var mı diye merak ediyordum. iyi oldu bu
  • Vakıfbank'ın geçen seferki kampanyasında 2,3 tl puan gelmişti bu sefer 50 TL yi yakaladım :D
  • vakıfbank 4 tane 50 ye 50 tl indirim yaptı mis gibi valla...
  • PETRol OFİSİ

Petrol Ofisi'nde 100 TL'lik 4. akaryakıt alışverişinize 40 TL NakitPuan Hediye!

Kampanya 01 Eylül - 15 Ekim 2012 tarihleri arasında, Advantage üyesi Petrol Ofisi istasyonlarından Advantage ile farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Katılmak için PO yazıp, boşluk bırakıp kartınız son 6 hanesiyle 0532 444 44 77'ye gönderin!

Ayrıntılar:

Gönderilen SMS’ler HSBC Bank sisteminde bulunan ve harcama yapılan kartın bağlı olduğu cep telefonundan gönderilmelidir. Gönderilen her SMS, operatör tarifeleri üzerinden 1 SMS olarak ücretlendirilir. Aynı gün içerisinde yapılacak 100 TL ve üzeri harcamalardan sadece bir tanesi kampanyaya dahil edilecektir. Kazanılan NakitPuanlar, 22 - 29 Ekim 2012 tarihleri arasında Advantage üyesi Petrol Ofisi istasyonlarında yapılan akaryakıt alımında kullanılabilecektir. Kullanılmayan ve Petrol Ofisi haricinde kullanılan puanlar 30 Ekim tarihinde geri alınacaktır.Kazanılan NakitPuanlar TatilPuan olarak kullanılamayacak, kullanılması durumunda TatilPuan karşılığı tutar, ekstrelere borç olarak yansıtılacaktır. Başka bir kart kullanıcısına yapılan NakitPuan transferlerinde, transferi yapan kart kullanıcısı NakitPuan kullanmış sayılmayacaktır ekstrelerine borç olarak yansıtılacaktır. NakitPuan kullanımları, iptal ve iade işlemleri, banka kartları, şirket ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir. Kampanyadan bir müşteri en fazla bir kez yararlanabilir ve en fazla 40 TL tutarında NakitPuan kazanabilir. Kampanya müşteri bazında olup ek kart harcamaları, asıl kart harcamalarına dahil edilecektir. Kazanılan NakitPuanlar harcama yapılan en son karta yüklenecektir. Halkbank Advantage Kredi Kartları için SMS ile kayıt şartı aranmamaktadır. Petrol Ofisi kampanyasının geçerli olduğu istasyon listesi için tıklayınız.

• axess opet ve sunpet için başlatmış 50 tl'ye 5 tl olarak...

edit:düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fragman44 -- 2 Eylül 2012; 10:39:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

vakıfbank 4 tane 50 ye 50 tl indirim yaptı mis gibi valla...

hangi kampanyaydı bu yeni duydum iyiymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

quote:

vakıfbank 4 tane 50 ye 50 tl indirim yaptı mis gibi valla...

hangi kampanyaydı bu yeni duydum iyiymiş

dostum bu kişiye özel geldi sanırım...Çünkü bana 5 50tl ye 50,eşimin kartınada 4 50tl'ye 50 verdiler...
  • quote:

başlık çok isabetli olmuş.

bir sorum olacak tüm üyelere,

bu konuda yazılan her mesajın mailime gelmesini istiyorum ne yapmalıyım?

bazen bir konuya mesaj yazınca birkaç tane geliyor.sonra gelmiyor nedendir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uk.bjk -- 2 Eylül 2012; 12:59:49 >
  • advantage card- halk card, Axess Card kampanyaları güncellenmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berke_han -- 5 Eylül 2012; 23:13:06 >
  • quote:

axess opet ve sunpet için başlatmış 50 tl'ye 5 tl olarak...

Arkadaşlar bilginiz olsun;

1: akbank ın sanırım 4x100 fırsat kampanyası var ( market - akaryakıt olan ) +40 TL chip paralı

2: şimdi OPET başladı , bunlar BİRLEŞMİYOR !! yani 4x100TL den sadece akaryakıt alıp 40 + 15 TL kazanamıyorsunuz :((

ANCAK AKBANK KKARTINIZLA ( bende 3 adet + neo var ) ayrı ayrı OPET e katılabilirsiniz. 50TL ve opet çok fazla kart le katılmak büyük avantaj .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

1: akbank ın sanırım 4x100 fırsat kampanyası var ( market - akaryakıt olan ) +40 TL chip paralı

2: şimdi OPET başladı , bunlar BİRLEŞMİYOR !! yani 4x100TL den sadece akaryakıt alıp 40 + 15 TL kazanamıyorsunuz :((

ANCAK AKBANK KKARTINIZLA ( bende 3 adet + neo var ) ayrı ayrı OPET e katılabilirsiniz. 50TL ve opet çok fazla kart le katılmak büyük avantaj .

neden birleşmiyor hocam?? sitede yazmıyor böyle bişey,,,
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahiraygun

quote:

Orijinalden alıntı: Bukalemun

quote:

neden birleşmiyor hocam?? sitede yazmıyor böyle bişey,,,

Akbank ı dün gece aradım , bu hafta başlayacağım kampanya alımlarına ve 2 adet sorum vardı.

1: kampanya bireysel mi ? kkartı saysına göre mi?
    2: akbank 4x100 + opet her 50TL ye 5 TL alış verişi için

BANA VERİLEN BİLGİ BİRLEŞMİYOR! HERKES KİŞİSEL OLARAK SORABİLİR , BEN SESLİ GÖRÜŞME YAPTIM.

• quote:

kardeş kampanyalar bittikçe siliyorsun galiba. benden sana öneri ilk mesajın altına biten kampanyalar kısmını açman ve orda puanların son kullanım tarihine kadar kampanya bilgilerini tutman durumunda puanları ne zamana kadar kullanmamız gerektigini takip edebilelim.

örnegin: halkcard'ın 45lik kampanyasını kendi sitesinden kaldırmış. puanların ne zaman yüklendigini ve son kullanım tarihini bulamadım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByLabTek -- 7 Eylül 2012; 11:29:53 >
  • İlk mesaj güncel tutuldukça yararlı bir konu olabilir.Biten kampanyaların yanına bitti yazılırsa daha iyi olacağını düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.