DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Kredi Kartıyla Telekom Online Fatura Ödeme
76
Cevap
0
Favori
221.884
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Mobil Operatörler >> Türk Telekom >> Kredi Kartıyla Telekom Online Fatura Ödeme
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      3060 Mesaj
      25 Temmuz 2007 17:26:38 Konu Sahibi
      Arkadaşlar Online internet bankacılığından bahsetmiyorum.

Türk telekom ev veya adsl faturalarımızı kredi kartıyla internetten ödeyebiliyormuyuz.Örneğin iski igdaş turksat gibi faturalar kredi kartıyla online internet üzerinden ödeniyor ancak Türk Telekoma rastlayamadım.Bilen varmı?

Nisan 2010 itibariyle artık Türk Telekom faturaları online olarak internet üzerinden ödeniyor.

https://ett.turktelekom...eme.do?method=odemeGiris

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _ahmet_ -- 24 Nisan 2010; 15:32:45 >
    • Yarbay
      13979 Mesaj
      25 Temmuz 2007 19:53:41
      Malesef..

Bankaların internet bankacılığından yapabilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 6 Nisan 2010; 17:38:33 >
    • Yarbay
      3060 Mesaj
      25 Temmuz 2007 21:49:56 Konu Sahibi
      Arkadaşım sağol ama bak ne demişim.

Örneğin iski igdaş turksat gibi faturalar kredi kartıyla online internet üzerinden ödeniyor ancak Türk Telekoma rastlayamadım.Bilen varmı

Yani online internet bankacılığında fatura öderken hesaptan düşüyor ben kredi kartıyla ödemek istiyorum.Doğrudan karttan çeksin yani.

• Binbaşı
      1272 Mesaj
      26 Temmuz 2007 15:19:36
      Maalsef yok arkadaşım bende aynı dertten muzdaribim TT ve AYEDAŞ faturaları internetten KK ile online ödenemiyor.

• Yarbay
      3060 Mesaj
      26 Temmuz 2007 18:47:28 Konu Sahibi
      Evet demek yok ,

TTnet ve Bedaş ödeyemiyorum bende

• Yarbay
      9069 Mesaj
      26 Temmuz 2007 21:37:53
      elk ödenemiyor. su netten sorunsuz tlf içinse en yakın genel müdürlük.

• Yüzbaşı
      717 Mesaj
      27 Temmuz 2007 09:37:52
      cardfinans otomatik ödeme talimatı ile ödeniyor.

• Yarbay
      3060 Mesaj
      28 Temmuz 2007 18:32:33 Konu Sahibi
      Hocam kredi kartından bahsediyoruz , biraz yazılanları okuyup paldır küldür cevap vermezseniz göreceksiniz.

• Yüzbaşı
      917 Mesaj
      27 Ağustos 2007 08:13:39
      Merhabalar _ahmet_

Neşen bol olsun.

Şişli Telekom'da internet/telefon paralarını kredi kartıyla ödeyerek yatırıyorum.

Bilginize,.

Anne ve babasına yar olmayandan dost olmaz!
    • Yarbay
      3060 Mesaj
      27 Ağustos 2007 22:19:36 Konu Sahibi
      Sağol , seninde neşen bol olsun.

Yalnız ben internet üzerinden demiştim.Şu anda bende telekoma bizzat giderek kredi kartıyla yatırıyorum.

Banka havaleside oluyor ancak ben internet üzerinden kredi kartıyla yatırmaktan bahsediyorum.

• Yarbay
      3060 Mesaj
      05 Eylül 2007 15:05:14 Konu Sahibi
      Yav kardeşim okumadan nyie yazıyorsunuz.

Her Telekomda kredi kartıyla ödeme var.

Bakın ne yazmışım.

Sizden ricam.Lütfen diyorum.Okuyalım sonra cevap verelim...

quote:

Orjinalden alıntı: _ahmet_

Türk telekom ev veya adsl faturalarımızı kredi kartıyla internetten ödeyebiliyormuyuz.Örneğin iski igdaş turksat gibi faturalar kredi kartıyla online internet üzerinden ödeniyor ancak Türk Telekoma rastlayamadım.Bilen varmı?

Yalnız ben internet üzerinden demiştim.Şu anda bende telekoma bizzat giderek kredi kartıyla yatırıyorum.

Banka havaleside oluyor ancak ben internet üzerinden kredi kartıyla yatırmaktan bahsediyorum.

• Yarbay
      3535 Mesaj
      05 Eylül 2007 18:21:17
      Hayır internet üzerinden ödenemiyor. Kredi kartınıza talimat verip ödemek istediğinizde internet bankacılığından girip manuel olarak tıklayarak ödeyebilirsiniz, aynı mantığa geliyor. Turkcell de online işlem merkezinden ödeniyor ama Telekom'da o yok malesef. Online bankacılıktan başka çareniz yok net üzerinden ödeme yapabilmek için.

DH Vodafone Smart Pro 7 Kullanıcıları

DH müdavimi.
    • Teğmen
      135 Mesaj
      04 Ekim 2007 01:38:06
      Oyakbankın açmış olduğu yetkili ödeme merkezlerinde bütün faturalar kredi kartıyla ödenebiliyor arkadaşlar.

6-0
    • Yarbay
      3060 Mesaj
      04 Ekim 2007 01:54:35 Konu Sahibi
      Arkadaşım soru internet üzerinden.İnternet üzerinden ödeniyormu ? Hayır , Ödenmiyor , O halde neden cevap yazarsınız.

Tamam yardım etmek amacın ama bir yukarıdaki mesajları oku , telekom merkezlerindede kredi kartıyla ödeniyor belirtilmiş, amaç internetten kredi kartıyla ödemek , yani soru açık değilmi sence !!!
      quote:

Orjinalden alıntı: jayjay55

Oyakbankın açmış olduğu yetkili ödeme merkezlerinde bütün faturalar kredi kartıyla ödenebiliyor arkadaşlar.

• Yarbay
      2431 Mesaj
      20 Ekim 2007 16:19:46
      Tamam işte banka sayfasından kredi kartı ile ödenebilir

• Yarbay
      3060 Mesaj
      20 Ekim 2007 18:08:45 Konu Sahibi

• Çavuş
      84 Mesaj
      20 Şubat 2008 23:34:30
      www.furben.com

• Yarbay
      3060 Mesaj
      21 Şubat 2008 13:37:07 Konu Sahibi
      Bu sitede banka havalesi ile ödeme yapılabilmekte.

Banka havalesi olduktan sonra internet bankacılığındanda yapılır.

Önemli olan başlıktada yazdığı gibi Kredi Kartıyla Örneğin iski igdaş turksat gibi faturalar kredi kartıyla online internet üzerinden ödendiği gibi ödenmesi.

• Teğmen
      164 Mesaj
      22 Şubat 2008 01:11:25
      bende dün denedim 2 bankanın da internet sitesinden kredi kartı ile ödeme seçeneği bile çıkmıyor.Ödeme yap seçeneğine tıkladığımda mevduat hesabını gösteriyor.

• Yüzbaşı
      603 Mesaj
      05 Mart 2008 08:59:47
      Telekom veznelerinden kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz..

Siyah Yaşam, Beyaz Ölüm. XB1 GT : Zoltan983
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.