Şimdi Ara

Kredi Kartım Kayboldu !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün evden kredi kartımla beraber çıktım...Cüzdanımdaydı...Gün boyunca hiç kullanmadım. Akşamda cüzdanı bir köşeyi koyup öyle bıraktım bugünde evdeydim biraz önce cüzdanıma baktığımda kartım olmadığını ama başka herşeyin durduğunu gördüm arayıp kartı iptal ettirdim. Sizce ne yapabilirim çaldılar mı ? Düşürdüm mü ? Çalıp harcama yapabilirler mi ?

• Hemen müşteri hizmetlerini ara iptal et.
    Gelecek hafta yeni kredi kartını herhangi bir ücret almadan adresine teslim ederler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yutto

Dün evden kredi kartımla beraber çıktım...Cüzdanımdaydı...Gün boyunca hiç kullanmadım. Akşamda cüzdanı bir köşeyi koyup öyle bıraktım bugünde evdeydim biraz önce cüzdanıma baktığımda kartım olmadığını ama başka herşeyin durduğunu gördüm arayıp kartı iptal ettirdim. Sizce ne yapabilirim çaldılar mı ? Düşürdüm mü ? Çalıp harcama yapabilirler mi ?

yapabilecekleri tek şey=çoğu web sitesi 3d şifresi istemiyor direk kart numarasını yazıyorsun çekiyor karttan parayı.byle bişey yaparak kartında limit bırakmamak.ki eğer birinin elindeyse çoktan yapmıştır.ben kartımı internet şubesinden telefon-mail order ve internet üzerinde alışverişe kapalı tutuyorum.alışveriş yapacağım zaman girip aktif ediyorum işim bittikten sonra tekrar kapatıyorum.biri kartımın herşeyini bulsa bile işlem onaylanmayacak.kartı atm ye soksa kart şifresini bilmiyor.güvendeyim kısacası.

• 1. mesajda yazdım iptal ettirdim zaten
  • Müşteri hizmetlerini arama aklına geldi ama harcama yapılıp yapılmadığını sorma aklına gelmedimi,
  • ne interneten nede telefondan alışverişe açık kart...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

Müşteri hizmetlerini arama aklına geldi ama harcama yapılıp yapılmadığını sorma aklına gelmedimi,

geldi telefondan öğrenemezmişim şubeden öğrenceksin dediler
  • quote:

quote:

Müşteri hizmetlerini arama aklına geldi ama harcama yapılıp yapılmadığını sorma aklına gelmedimi,

Hadi ya diyeydin sen necisin orada diyemedin mi benim başıma yakın zamanda şöyle bir olay gerçekleşmişti iki kere şifre girdim kartımla birincisinde alış veriş onaylanmadı dedi ama içimde ukte kaldı az bir miktarda değildi çekilen tutar hemen müşteri hizmetlerini aradım sadece bir kere şu kadar tutar çekilmiş diye söylediler böyle saçmalık olmaz bir daha ara ve aynen dediğim şekilde konuş nasıl göremezsiniz bilmezsiniz de bana en son ne harcama yapılmış hemen söyleyin de,

• quote:

quote:

quote:

Hadi ya diyeydin sen necisin orada diyemedin mi benim başıma yakın zamanda şöyle bir olay gerçekleşmişti iki kere şifre girdim kartımla birincisinde alış veriş onaylanmadı dedi ama içimde ukte kaldı az bir miktarda değildi çekilen tutar hemen müşteri hizmetlerini aradım sadece bir kere şu kadar tutar çekilmiş diye söylediler böyle saçmalık olmaz bir daha ara ve aynen dediğim şekilde konuş nasıl göremezsiniz bilmezsiniz de bana en son ne harcama yapılmış hemen söyleyin de,

bu saatte bakamayız diyo

• quote:

quote:

quote:

quote:

bu saatte bakamayız diyo

Hangi bankaymış o ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.