Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (837. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
75.012
Cevap
902
Favori
2.452.010
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gg gittigidiyor
    N11
    Ve diğer world puan veren sitelerde taksitli alışverişlerde puan kadar indirim
    Tek çekim işlemlerde 30 tl komisyon alınır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • world,bonus,maximum,axess tüm sitelerde puan kadar indirim yapabilirim.
  • bonus ve axess kartla yardımcı olunur indirim miktarı ürünün fiyatına ve taksitli olmasına göre değişir....
  • World puan veren sitelerden işlem yapılır
  • hepsiburada sitesinden 609 TL alışveriş tek çekim benim hesaptan benim avantajixten yapılacak indirim yapabilecek arakadaşların tekliflerini bekliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsiburada.com dan benim hesaptan yapacağım 1100 tl üssü alışverişlere 100 tl indirim** 600 tl üssü alışverişlere 70 tl indirim yaparım.

not: avantajix sizin.
  • Kliksa dan 1200 TL lik laptop alışverişim olacak. Axess i olanlar yapabilecekleri maksimum indirimi özel mesaj üzerinden yazabilirler mi ? Ürün bugün alınacaktır. Bir an evvel yazın ki siparişi geçelim.
  • axess le kliksada taksitli alışverişlerde puan kadar indirim yapabilirim

Hakkım kullanıldı teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gametofik -- 19 Eylül 2014; 15:55:24 >
  • Kliksadahttp://www.kliksa.com/urun/lg-60pb690v-dvb-s2t2c-fhd-3d-smart-plazma-tv/902067690 şu ürünü bana en uygun şekilde alabilecek ve Ankaradaki arkadaşlardan teklif bekliyorum. Teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 Adet Bonus Kartım ( 2 kart n11 de kullandırılmıştır.)

1 Adet Axess

1 Adet World kartımla Yardımcı olurum

Kullanılcak çek , indirim ve avantajixi belirterek teklif yapınız lütfen..
  • Kliksada 1000 TL taksitli işlemim vardır. İndirim miktarınız pm ile atınız.
  • teknosadan paraf kart ile yardımcı olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdil790 -- 19 Eylül 2014; 14:59:51 >
  • teknosada 200 tl üstü 10 tl indiirm yaparım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: çayçorba

teknosada 200 tl üstü 10 tl indiirm yaparım.

Bir çorba+çay parası yeter diyorsun. :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: @sL@N

quote:

Orijinalden alıntı: çayçorba

teknosada 200 tl üstü 10 tl indiirm yaparım.

Bir çorba+çay parası yeter diyorsun. :))

az veren candan:)
  • WP VEREN SİTELERDEN 1000 ÜSTÜ İÇİN 70 TL, DAHA YÜKSEK MEBLALAR İÇİN 80 TL İNDİRİM YAPARIM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bytepire

Merhaba Arkadaşlar,

Epeydir buraya bakmıyordum, bu ay sonuna kadar özel bir durumum var, o nedenle özel bir kampanya yapayım dedim forumdaşlara...

Bilen bilir, biraz gıcık bir adamım epey şartım şurtum vardır... Ama sorunsuz temiz iş yaparım ve bu seferlik biraz daha az şart koşacağım. Ufak tefek aklınıza takılan konularda da kolaylık sağlayabilirim duruma göre...

Yine belirteyim, 2001-2002 den forumdayım, yaptığım yüzlerce alışverişten 1 tek tane dahi olumsuz yorum bulamazsınız. İsteyen istediği gibi referanslarımı inceleyebilir, sorabilir vs vs...

Gelelim fasulyeye....

Önce Şartlar

En önemli şartım, 18 yaş altıyla, babamla konuşayım sonra döneyim diyenlerle, yok efendim şurdan da şöyle hediye çeki var, telefonu salla 2 lira daha düşsün, şurayı beğen 5 lira daha düşsün, amuda kalk 10 daha düşsün, alışverişten sonra 30 lira çek vercek onu da düş, en son kalan tutardan da 3-5 daha düş.... vb kişilerle iş yapmıyorum.

Sadece güven duyduğum ve bana güven duyacak kişilerle iş yaparım, en ufak güvensizlik durumunda alışveriş yapmam.

Sadece YKB WORLD ve İŞ MAXIMUM kartlar için yardımcı olacağım.
    Sadece taksitli işlemler (9 taksit) için yardımcı olacağım. Peşin alışveriş hiç bir şekilde mümkün değil.
    Sadece yüksek tutarlı işlemler için yardımcı olacağım(min 1000 TL üzeri, ama toptan alışveriş riski nedeniyle 2 adetten fazla aynı üründen almam)
    Sadece kendi üyeliklerimi ben kullanırım, başkasının hesabını kullanmam. (puan yatmaması ve diğer risklere bulaşmamak için)
    Avantajix vb. sitelerin hiçbirinde üyeliğim yoktur. Avantajix sende kalsın bende kalsın vb. pazarlıklara girmem...
    Sadece önce para sonra alışveriş şeklinde çalışırım, babamın oğlu olsa aksine iş yapmam.

Size sağlayacağım fayda
    Kazanılacak puanın hepsi fiyattan düşülür.
    Ayrıca sipariş tutarına göre ekstra indirim yapacağım.
    1000 - 2000 TL arasına +20 TL
    2000 - 3000 TL arasına +40 TL
    3000 - 4000 TL arasına +60 TL
    4000 - 5000 TL arasına +80 TL
    5000 TL üzerine + 100 TL indirim yapacağım.

Şartlarım biraz ağır görünebilir ama doğru düzgün iş ancak bu şekilde yapılabilir.
    Tüm forumdaşlara, alıcı veya satıcı dahi olsa, olası sıkıntılara girmemeleri için bu hususlara dikkat etmelerini de tavsiye ederim.

Hızlıal Maximum kampanyası hakkım kullanıldı.
    Başka maximum kampanyası var ise yine kullandırabilirim.

• Merhaba,

Hızlıal.com'dan 1000 TL üzeri taksitli işlemler için 125 TL, 1500 TL ve üzeri taksitli işlemler için 170 TL indirim yapılır (kendi hesabımdan).

İlgilenen PM
  • opet online yakıt yüklemelerde 100 tl üzeri 10 tl indirim yapılır
  • HepsiBurada 1 Hakkym Kaldı
    Ereyon.Com 2 Hakkym Kaldı

1000 TL Üzerine 60 TL Indirim Yapilir.
    Sizin Hesaplariniz , Indirimleriniz ve Avantajixiniz Kullanilacaktir.
    Kazanilacak Hediye Çekleri V.b Hepsi Sizde Kalacak.

Baska World Puan Veren Site Varsa Özelden Iletisime Geçebilirsiniz.

Ödeme : EnPara
  • 
Sayfa: önceki 835836837838839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.