Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
75.013
Cevap
903
Favori
2.451.904
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ankara'da bu hafta sonu için vatan'dan alışveriş yapmak için paraf card sahibi aranıyor. 1435 TL'lik alışveriş yapılacak.şartları pm'den konuşuruz.
  • http://www.n11.com/arcelik-2486-cei-alttan-sogutuculu-no-frost-buzdolabi-P13610265

bu buzdolabı 2579 fiyatı var buna maximum indirim yapabilecek arkadaslar pm atsın
  • İstanbul Eyüp,Levent bölgesi yardımcı olunur.
  • Gittigidiyordan 1525 tl alışveriş yapılacak, teklifleri bekliyorum. Nakit-eft verilecek.
  • gittigidiyordan

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/sony-playstation-3-12gb-oyun-konsolu-86566761

10 tane ürüne ihtiyacım var 3500 tl öderım
  • Kliksa'da yüzde 15 indirim yapılır.
  • mücahit beyle anlaşıldı alımlar devam ediyor.

yüklü alışveriş yapabilecekler pm ile ulaşsın
  • world puana ihtiyacım var n11 veya gittigidiyordan bişey alacaksanız yardımcı olabilirim. ANKARA.
  • quote:

Orijinalden alıntı: arceliksiparis

mücahit beyle anlaşıldı alımlar devam ediyor.

yüklü alışveriş yapabilecekler pm ile ulaşsın

hocam pm atmaya çalıştım

Karşıdaki kullanıcı özel mesaj almak istemiyor

diyor
  • floods F kullanıcısına yanıt
    allah allah bugun mesajlastım bırcok kısıyle ama bır bakayım 1 sn
  • Distribütör garantili iphone 5 alacağım adetli olarak.

1800TL üzeri teklif etmeyiniz.

Alabilecek olan varsa görüşelim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JohnDillinger -- 14 Haziran 2013; 18:21:01 >
  • Herkese iyi akşamlar. 1000 tl üzeri gittigidiyor ve kliksa alışverişlerinizde 170 lira, n11 alışverişlerinizde 180 lira indirim yapabilirim. Uygunsa pm atabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• n11 ürün alacağım

http://www.n11.com/lg-e960-nexus-4-akilli-telefon-P12442717

Tekliflerinizi beklilyorum.Referansı çok olan birisi olursa duruma göre ödemeyi hemen çıkarabilirim.
  • arkadaşlar n11 üzerinden 1285 tl değerinde ürün alacağım.ürünü 1100 tl'ye

1035 tl'lik ürünü de 860 tl'ye alabilecekler mesaj atsınlar lütfen.

bu tutarlar hesabımda tanımlı 11 tl kupon ve puanlar düşüldükten sonra karttan çekilecek tutar.

not:daha bugün üye olmuş parayı önce istiyor bazıları? referansı olmayanlara önceden parayı göndermiyorum elden ve ya benim adresime sipariş verilebilir ürün ulaşınca anında havalesini yaparım.benim gibi eski üye ve referansı bol olan güveneceğim kişilere parayı hemen havale yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 14 Haziran 2013; 21:57:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erniuif

Herkese iyi akşamlar. 1000 tl üzeri gittigidiyor ve kliksa alışverişlerinizde 170 lira, n11 alışverişlerinizde 180 lira indirim yapabilirim. Uygunsa pm atabilirsiniz

Profilini açarsan referanslarına bakalım.Eğer uyarsa anlaşılm n11 için.
  • hepsiburada sitesinden 1400 tl lik alış veriş yapılacaktır. tekliflerinizi pb deb yazabilirsiniz. alışveriş çok acil.
  • n11.com için 1000 tl üstü %13,5 indirim yapacak arkadaşlardan pm bekliyorum

kliksa için %13 indirim yapabilecek olanlar mesaj atabilir.

not:referansı olmayanlara önceden parayı göndermiyorum elden ve ya benim adresime sipariş verilebilir ürün ulaşınca anında havalesini yaparım.benim gibi eski üye ve referansı bol olan güveneceğim kişilere parayı hemen havale yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 16 Haziran 2013; 0:10:06 >
  • n11den worldpuan kazanınca gg dan da kazanabılıyor muyuz? yoksa kampanya tarıhlerı aynı dıye yalan mı oluruz? bunlar worldun kendı kampanyası mı yoksa fırmaların tarıhlerının denk gelmesı tesaduf mu
  • thundere kullanıcısına yanıt
    cok guzel bır paylasım tesekkurler emegın ıcın
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.