Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (456. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
75.013
Cevap
903
Favori
2.451.927
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adios son 2 haftada katsayılarda 2 kez oran düşürdü halen daha indirimler havada uçuşuyor.100 lira puan yapmak için 130 lira indirim yapıosunuz.sonra o 100 lira puanı 200 lira yerine kullanıosunuz (an itibariyle normal adios kart otel rez. İçin katsayı 2.13) kaldıki setur bazı otel ve biletlerde hizmet ücreti vs. Die komisyon ekliyor bunu hiç saymadım..bu konu bnim için kapanmıştır.tavsiyem alışveriş yapanlar hesaplarını iyi yaparak devam etsin.Eskisi gibi pek tadı tuzu kalmadı artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece kliksa hakkim kaldi 2 adet
    120 tl indirim yapilir

• quote:

Orijinalden alıntı: byRamo

Adios son 2 haftada katsayılarda 2 kez oran düşürdü halen daha indirimler havada uçuşuyor.100 lira puan yapmak için 130 lira indirim yapıosunuz.sonra o 100 lira puanı 200 lira yerine kullanıosunuz (an itibariyle normal adios kart otel rez. İçin katsayı 2.13) kaldıki setur bazı otel ve biletlerde hizmet ücreti vs. Die komisyon ekliyor bunu hiç saymadım..bu konu bnim için kapanmıştır.tavsiyem alışveriş yapanlar hesaplarını iyi yaparak devam etsin.Eskisi gibi pek tadı tuzu kalmadı artık

+1500

• quote:

Orijinalden alıntı: byRamo

Adios son 2 haftada katsayılarda 2 kez oran düşürdü halen daha indirimler havada uçuşuyor.100 lira puan yapmak için 130 lira indirim yapıosunuz.sonra o 100 lira puanı 200 lira yerine kullanıosunuz (an itibariyle normal adios kart otel rez. İçin katsayı 2.13) kaldıki setur bazı otel ve biletlerde hizmet ücreti vs. Die komisyon ekliyor bunu hiç saymadım..bu konu bnim için kapanmıştır.tavsiyem alışveriş yapanlar hesaplarını iyi yaparak devam etsin.Eskisi gibi pek tadı tuzu kalmadı artık

Avantajix indirim kodları v.b ile hemen hemen herkes o indirimleri yapiyor yalin degil yani

• Hepsibura'dadan 1203 tl'lik bir alışveriş yapılacaktır. Maksimum ne kadar indirim yapabilirsiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Techh -- 10 Şubat 2014; 17:21:41 >
  • hepsiburadadan 1450 tllik telefon alacağım. 1300 tlye bana ürünü alabilecek var mı arkadaşlar ?
  • Gittigidiyor hakkım kullandıldı diğer taksit yapabilen wp siteleri için 125 TL indirim yaparım.
  • Gittigidiyorda 130tl indirim yapabilecek olan varsa pm
  • avantajix vs sizde kalacak şekilde her türlü wp sitesinden 120 lira indirim yapılır....
  • Kliksa 130 TL indirim yapıyorum.

Hepsiburada ve gittigidiyor kullanılmıştır.

• Gittigidiyor dan 1925 tl lik laptop alacagim ne kadar indirim yaparsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kliksa
    hepsiburada
    gittigidiyor

sitelerinde 1000tl üstü hızlı güvenli referanslı
    makül işlem yaparım.

pm....

• Merhabalar,
    Gittigidiyor 130 tl
    Hepsiburada 125 tl

indirim yapabilirim. Forumdan daha önce alışveriş yaptığımız arkadaşlar mevcuttur. Pm ile ulaşabilirsiniz. Teşekkür ederim...
  • jay jay justified ANIL GÖRDEBİL dikkatli olun.Dolandırıcıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

jay jay justified ANIL GÖRDEBİL dikkatli olun.Dolandırıcıdır.

Bayadır yazıyordu galiba forumda. Eski üye diye kanabilirdim bilgilendirme için teşekkür ederim

• Hesabı çalınmış olabilir arkadaşın referansı çok olan hesapları çalıyor anıl gördebil denen kişi
  • WorldCard ile 1000TL üzeri indirimli işlemlerinizi anında yapıyorum.:

Hepsiburada - 130TL

Kliksa - 125TL

D&R - 125TL

1tikla2kazan - 110TL

İkinci el imzamda referanslarım mevcuttur. Neredeyse 10 yıllık üyeliğimde profilim bir gün bile gizli olmamıştır. Avantajix bende kalacak şekilde fiyatlardır.
  • world ,axess , maximum , bonus ne kampanya varsa indirim konusunda yardımcı olabilirim ... ilgilenenler PM lütfen ...
  • 17 Şubat Kliksa 1000TL üstüne 120 indirim
    28 Şubat Hepsiburada 1000TL üstüne 120 indirim
    28 Şubat Gittigidiyor 1000TL üstüne 120 indirim yapılır.

Çekleriniz kullanılır.

• Tüm WP kampanyası olan sitelerden indirim kullandırma hakkım bulunmakta.

İlgilenenler PM atabilir.
  • 
Sayfa: önceki 454455456457458
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.