Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (438. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
75.012
Cevap
902
Favori
2.452.081
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hızlı al ve hepsiburada için 135 tl indirim yapılır
  • hepsi burada ve hızlı al için 1000 tl üstü işlemlerinize 135 tlindirim yapılır
  • yazdıklarımız görünmüyor neden
  • Hepsiburada dan bugüne özel 1399tl lik ürün alacağım yardımcı olabilecek arkadaşlardan pm bekliyorum .
  • Merhabalar....Hızlıal ve Hepsiburada sitelerinden 125 tl indirim sağlayabilirim..Avantajix vs. istemiyorum. Forumdan daha önce işlem yaptığım arkadaşlar mevcuttur.pm ile ulaşabilirsiniz.. Saygılar...
  • tepedibi kullanıcısına yanıt
    3 yıldır mesaj atmamışsınız foruma, bir geldiniz pir geldiniz, bu ne rakamlar böyle

EDIT: Çalıntı hesapmış, işlem yapmayın arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çaylaq -- 27 Ocak 2014; 16:56:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

3 yıldır mesaj atmamışsınız foruma, bir geldiniz pir geldiniz, bu ne rakamlar böyle

Tebri ederim banada mesaj atmıştı güvenilir gelmeyince pas geçmiştim.

tepedibi 15:15 1000 TL Üzeri 150 tl indirim yapabilirim.

Bu şekilde dolandırıp parayı alıp kaça bilen varmı acaba.
  • Selamlar . amac burada insanlara yardimci olacaksa ben de yardimci olabilirim.Ykb kredi kartim var limit 2400 dur.World puan kadar yardimci olurum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rebelyus

quote:

Ben de merak ettim şimdi. Alışveriş yapmak isteyen kişi böylelerinin banka hesabına havale yapmıyor mu? O zaman kim olduğu zaten bellidir. Bir de yönetim eğer bu dolandırıcılık teşebbüsüyse bu kişinin tespiti için savcılığa ip no vs verecek mi?

• parafly kartlarınızla yuvarlama yapabilirseniz pm atınız, 180-190 liralık 10'dan fazla bilet alınacak, tüm haklarınızı topluca alabilirim, her gün 1 işlem yaparız.
  • Gittigidiyordan 1000 tl üstü adetli alımlarım devam ediyor. Bonus kart sahipleri tekliflerini pm atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ironeagle

quote:

Orijinalden alıntı: Rebelyus

quote:

Ben de merak ettim şimdi. Alışveriş yapmak isteyen kişi böylelerinin banka hesabına havale yapmıyor mu? O zaman kim olduğu zaten bellidir. Bir de yönetim eğer bu dolandırıcılık teşebbüsüyse bu kişinin tespiti için savcılığa ip no vs verecek mi?

IP ne gerek var banka hesap sahibi belli değilmi sonuçta. internet cafeden bile girer. Ayrıca forum bu konuya destek vermez mahkeme istemeden.

• Metrodan bilet alacağım arkadaşlar kredi kartına ihtiyacım var elimdeki kartlarla ödeme yapamadım , bileti alana ödemeyi işbank yada encard ile hemen yapabilirim.Pm bekliyorum.

düzeltme : BİLET ALINDI TEŞEKKURLER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cokbaska -- 27 Ocak 2014; 20:01:21 >
  • Hizlial dan 130 tl indirim yapilir cekiniz v.b varsa kullanabilirsiniz

Gittigidiyor icin 50 tl indirim yapilir indirim cekinizi kullanabilirsiniz

Ikiside 1000 tl uzerine dir
  • Merhaba buradaki ürünehttp://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/general-mobile-discovery-16gb-cep-telefonu-103761488 tekliflerinizi pm olarak atarsanız sevinirim.

Hepsiburada 729,00 TL alışveriş içinde tekliflerinizi gönderirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egitimtube -- 27 Ocak 2014; 21:33:49 >
  • Hızlıal dan 1000 ve ustüne 135 tl indirim yaparım.
  • gittigidiyordan 1000 TL üzeri adetli alımlarımda puan kadar indirim bekliyorum sadece... 100 bonus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi steinbeck0635 -- 27 Ocak 2014; 22:55:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittigidiyordan 1899 tl lik bir alışverişim olacaktır. %5 hediye çekim ile 1804 tl kartınızdan çekilecektir 100 tl bonus verıyor bu ürünü bana 1710 TL ye alabilecek arkadaşlar mesaj atarlarsa sevinirim. İstanbuldaysanız dükkanıma gelip çayımı içer, misafirim olursunuz. Çekimi yapabilir ödemenizi aynı anda nakıt alabilirsiniz. Hem avrupa yakası hem anadolu yakasında yerım mevcut. Toplamda 5 adet siparişim olacaktır.
  • Hepsiburada 1050 TL üzerine 130 TL indirim yapabilirim.
  • hepsiburada alışverişlerinizde max. 120 lira indirim yapılır.avantajix bende kalır.ilgilenenler PM gönderebilir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 436437438439440
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.