Şimdi Ara

Kredi Kartı Yardımlaşma Kulübü (1687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
75.013
Cevap
903
Favori
2.451.897
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16851686168716881689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HIZLIAL 1250TL Üzeri peşin 80tl taksitli 110tl indirim yapılır
  • Maximum, Bonus(Teb), World ve Paraf kartlarım ile puan veren sitelerde yardımcı olurum.

Hepsiburada ve Gittigidiyor kullanıldı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 350 tl ye yakin banka puani 330 tl ye satiliktir

• 220 tllik kliksa alışverişim var. Nuvo kartı ile bugun yardımcı olabilecekler p.m lütfen.

kart puanı geçiyorsa oda olur

Bugun alınması gerekli
  • -Hizlial
    -Kliksa
    -1tikla2kazan
    -Ereyon
    -Sahibinden
    -GittiGidiyor ( Kullanıldı )
    -Ve Diger Tum WorldPuan Veren Siteler

Alışveriş Tutarına Bagli Olarak Minimum Puan Kadar İndirim Yapabilirim.Sizin Cekleriniz , Avantajix V.b Hesaplariniz Kullanilir.

--------------------------------------------------------

200 TL Civari Otobus veya Ucak Biletlerine 15 TL İndirim Yapabilirim. 1 Hakkim Var. Biletin Yuksek Tutar Olmasi Fark Etmiyor İndirim Aynidir.
    Firmalarin Resmi Web Sitesi Uzerinden Alinir Biletler Araci Sitelerden Alim Yapmam.

---------------------------------------------------------

Not : Sartlarin Uymadigi Kisilerin Mesaj Atip Zaman Calmasina Hic Gerek Yok.
  • TEKNOSA .................500TL üstü alışverişlerinize 45TL indirim yaparım.Maximum. 24 Eylül son
    N11........................ 1500TL üstü taksitli alışverişlerinize 40TL indirim yaparım. Bonus. 15 Ekim son
    HEPSİBURADA .......... 1000TL üstü alışverişlerinize 40TL indirim yaparım. Bonus. 30 Eylül son.
    EVMANYA...................500TL üstü alışverişlerinize 20 ve 1000tl üstü alışverişlerinize 40TL indirim yaparım. Bonus 30 Eylül son.
    ALTINCICADDE............500TL üstü alışverişlerinize 20 ve 1000tl üstü alışverişlerinize 40TL indirim yaparım. Bonus 30 Eylül son.
    buroma.com.tr ............400TL üstü alışverişlerinize 40 TL indirim yaparım. Bonus. 30 Eylül son.
    HIZLIAL ....................1000TL üstü alışverişlerinize 50TL indirim yaparım. Yapı World. 30 Eylül son.
    KLİKSA .....................1000TL üstü alışverişlerinize 50TL indirim yaparım. Yapı World. 30 Eylül son.
    EREYON ....................1000TL üstü alışverişlerinize 50TL indirim yaparım. Yapı World. 30 Eylül son.
    SAHİBİNDEN ..............1000TL üstü alışverişlerinize 50TL indirim yaparım. Yapı World. 30 Eylül son.
    1tıkla2kazan ................ 500TL üstü alışverişlerinize 50TL indirim yaparım. Yapı World. 30 Eylül son.
    1V1Y ..........................125TL üstü alışverişlerinize 16TL indirim yaparım. Cardfinans. 30 Eylül son.
    D&R............................75TL üstü alışverişlerinize 10TL indirim yaparım. Yapı ve Vakıf World. 30 Eylül son.

Tüm kartlar kendime ait ve 3d ile alışverişleri gerçekleştiririm. Tüm çekler, kuponlar ve Avantajix sizde kalabilir.

• KLİKSA da puanın uzerinde yardımcı olurum..

Hizlial da world

1tikla2kazan da world

Teknosa.com da Maximum

pm atabilirsiniz..

• -Hizlial
    -Kliksa
    -1tikla2kazan
    -Ereyon
    -Sahibinden
    -GittiGidiyor ( Kullanıldı )
    -Ve Diger Tum WorldPuan Veren Siteler

Alışveriş Tutarına Bagli Olarak Minimum Puan Kadar İndirim Yapabilirim.Sizin Cekleriniz , Avantajix V.b Hesaplariniz Kullanilir.

--------------------------------------------------------

200 TL Civari Otobus veya Ucak Biletlerine 15 TL İndirim Yapabilirim. 1 Hakkim Var. Biletin Yuksek Tutar Olmasi Fark Etmiyor İndirim Aynidir.
    Firmalarin Resmi Web Sitesi Uzerinden Alinir Biletler Araci Sitelerden Alim Yapmam.

Bonus Puan Verilen Sitelerde Puanın Yarısı Kadar İndirim Yapabilirim.

Not : Sartlarin Uymadigi Kisilerin Mesaj Atip Zaman Calmasina Hic Gerek Yok.
  • Hepsiburada........... 1000tl üstü TAKSİTLİ alışverişlerinize 60 TL indirim. (Kullanıldı)

Kliksa.................... 1000tl üstü TAKSİTLİ alışverişlerinize 60 TL indirim.

Gittigidiyor............. 1000tl üstü TAKSİTLİ alışverişlerinize 60 TL indirim. (Kullanıldı)

Teknosa.................1000tl üstü TAKSİTLİ alışverişlerinize 85 TL indirim.

Hızlıal.................... 1000tl üstü TAKSİTLİ alışverişlerinize 70 TL indirim.
    Hızlıal.................... 1300tl üstü TAKSİTLİ alışverişlerinize 110 TL indirim.(kendi hesabımdan)

Varsa çekleriniz, avantajix hesabınız kullanılır..
  • 1000 TL ve üzeri sadece taksitli işlemler için,
    Hepsiburada 60 TL
    Kliksa 60 TL
    Gittigidiyor (Kullanıldı)
    Hızlıal 60 TL
    N11 40 TL indirim yapabilirim.

• Worldpuan kadar indirim yapılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada, Gittigidiyor, kliksa, hizlial, ereyon, 1tikla2kazan
    1000 TL ve üzeri tekçekim işlemlerde 30 TL indirim.

Hizlial sitesinde tanımlı 125 t altlimitsiz puan 110 TL ye satılıktir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hukukadami -- 23 Eylül 2015; 17:32:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müdür42

HEPSİBURADA da 76 tl işlemler vardır NUVO ile %10 indirim yapabilecekler PM atsın lütfen
    HEPSİBURADA da 76 tl işlemler vardır NUVO ile %10 indirim yapabilecekler PM atsın lütfen

N11 de 54 tl işlemler vardır NUVO ile %10 indirim yapabilecekler PM atsın lütfen (BKM ile ödemede ekstra 5 tl puan)
    N11 de 54 tl işlemler vardır NUVO ile %10 indirim yapabilecekler PM atsın lütfen (BKM ile ödemede ekstra 5 tl puan)

KLİKSA da 129 tl işlem vardır NUVO ile %10 indirim yapabilecekler PM atsın lütfen (BKM ile ödemede ekstra 5 tl puan)
    KLİKSA da 129 tl işlem vardır NUVO ile %10 indirim yapabilecekler PM atsın lütfen (BKM ile ödemede ekstra 5 tl puan)

Nuvo haklarınız ölmesin
    KUYUMCULARI zengin etmeyin :) zararına altın alıp satarak :)

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Müdür42 -- 23 Eylül 2015; 20:02:25 >

• N11 TAKSİTLİ 1000 tl üstü puan kadar (puanı sizin kullanmanız şartı)
    Teknosa TAKSİTLİ 500 tl üstü 50 tl
    Markafoni 110 tl üstü 15 tl
    Hizlial TAKSİTLİ 1000 tl üstü 50+50 tl (3 adet)
    Buroma.com.tr'den TAKSITLI 400 tl üstü alisverise 50 tl indirim

Turkcell.com.tr 500 tl üstü 75 tl
    1tiklakazan 500 tl üstü 50 tl
    Ereyon 1000 tl üstü 50 (3 adet)
    D&R 75 tl üstü 10 tl (3 adet)
    Biletix Visa Pla kampanyasi (alt kategori fiyatına üst kategori bileti islemhttp://www.biletix.com/visaplatinum)

• teknosa 500 tl üzeri 50 tl kampanyasına MAXIMUM

600 e 30 bana özel kupon ile indirim sağlarım

600 tl alışverişinize 60 tl indirim yaparım
    ----------------------------------------

World puan veren sitelerde puan kadar indirim yaparım
  • Nuvoda 80 TL hakkı olup da kullanmayacak olan varsa PM atabilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: y@s@r

Arkadaşlar 2014 yılında siteden bir arkadaşımız ile kart yardımlaşması ile laptop almıştım. Kendisini hatırlamıyorum ama ücreti iadesi olacak karta. Kart Wolrd benimle alış veriş yapan varmı acaba ismi eft yi Mustafa olarak yapmışım Kartın son üç rakamı 512 eğer hatırlayan varsa çok acil bana dönsün

Kayıp aranıyor ilanı gibi bişey olmuş hocam

laptobu aldığınız siteye arkadaşımın kartı ile almıştım şuan kendisi ile görüşmüyorum tarzı bişey söyleyebilirsiniz. Hem yalanda olmaz :)

Çok ısrarcı olmanız gerekiyor

Hızlıaldan aldınız herhalde önce anlayış göstermeseler de sonunda ikna olacaklardır. Ben bu şekilde hallettim, böyle bulmanıza imkan yok. Hesap bilgisi verirsiniz oraya yatırırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanDemirali -- 23 Eylül 2015; 19:05:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: KenanDemirali

quote:

Arkadaşlar 2014 yılında siteden bir arkadaşımız ile kart yardımlaşması ile laptop almıştım. Kendisini hatırlamıyorum ama ücreti iadesi olacak karta. Kart Wolrd benimle alış veriş yapan varmı acaba ismi eft yi Mustafa olarak yapmışım Kartın son üç rakamı 512 eğer hatırlayan varsa çok acil bana dönsün

laptobu aldığınız siteye arkadaşımın kartı ile almıştım şuan kendisi ile görüşmüyorum tarzı bişey söyleyebilirsiniz. Hem yalanda olmaz :)

Hızlıaldan aldınız herhalde önce anlayış göstermeseler de sonunda ikna olacaklardır. Ben bu şekilde hallettim, böyle bulmanıza imkan yok. Hesap bilgisi verirsiniz oraya yatırırlar

Hocam ona buna akıl vereceğine benim hızlıal işini niye halletmiyorsun..arkadaşlar bu arkadaş 1 ay önce adima hızlialdan bir alışveriş yaptı akabinde hizlial siparisi bankadan onay alınmadığı gerekçesiyle iptal etti arkadastan parayi güçlükle 1 gün sonra alabildim geri ama o gün bugündür hızlialdan kendi kartlarimla bile alışveriş yapamıyorum hızlıal ile durumu defalarca konuştum ama ısrarla bu arkadaşın o sipariste kullandığı kredi kartının on yüzünün resmini maille istediklerini söylüyorlar..arkadaş artık basil bir kredi kartıyla işlem yaptı bilemiyorum..aranızda bana yeni hesap aç alışveriş yap diyenler olabilir olmuyor denedim hizlial banlamis heralde kartlardan tanıyor. .siparis yaptirmiyor kredi kartında ki puanları hesabıma aktarmıyor..Bu arkadaşına kredi kartının on yüzünün resmini gonderdigi filan da yok işlem yapacaklarin dikkatli olmasını tavsiye ederim..

• quote:

Orijinalden alıntı: mrbaronx

quote:

Orijinalden alıntı: KenanDemirali

quote:

Hocam ona buna akıl vereceğine benim hızlıal işini niye halletmiyorsun..arkadaşlar bu arkadaş 1 ay önce adima hızlialdan bir alışveriş yaptı akabinde hizlial siparisi bankadan onay alınmadığı gerekçesiyle iptal etti arkadastan parayi güçlükle 1 gün sonra alabildim geri ama o gün bugündür hızlialdan kendi kartlarimla bile alışveriş yapamıyorum hızlıal ile durumu defalarca konuştum ama ısrarla bu arkadaşın o sipariste kullandığı kredi kartının on yüzünün resmini maille istediklerini söylüyorlar..arkadaş artık basil bir kredi kartıyla işlem yaptı bilemiyorum..aranızda bana yeni hesap aç alışveriş yap diyenler olabilir olmuyor denedim hizlial banlamis heralde kartlardan tanıyor. .siparis yaptirmiyor kredi kartında ki puanları hesabıma aktarmıyor..Bu arkadaşına kredi kartının on yüzünün resmini gonderdigi filan da yok işlem yapacaklarin dikkatli olmasını tavsiye ederim..

1 gün sonra güçlükle aldım demenize ne diyeyim bilmiyorum yani, daha para kartıma geçmeden ödemenizi yaptım, +hızlıal şifresini değiştirmiştiniz iptal oldumu olmadımı bilmediğim halde paranızı gönderdim. karta paramı ne kadar sonra gönderdiler siz biliyorsunuz, daha birkaç gün oldu olmadı denebilir yani. bu süre zarfında hızlıalı defalarca aradım, telefonla beni arayan bayana gerekli bilgileri de verdim

ön yüzünü sizin mailden göndermek gerekecek bu boru değil ki kredi kartı 5 bine yakında limiti var siz olsanız ne yapardınız?

bunun için size tavsiyem: şuanki puanlarınızı markette harcayın, kartınızın kaybolduğunu söyleyin bankanız yeni kart göndersin o kart ile yeni üyeliğinizden sorunsuz işlemlere devam edebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanDemirali -- 23 Eylül 2015; 19:44:35 >

• Kliksada 1160 tl uzerine 140 tl indirim yapilir

• 
Sayfa: önceki 16851686168716881689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.