Şimdi Ara

Kredi kartı - yapılan ödemenin iade edilmemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar hepsiburada üzerinden taksitli alışveriş yaptım hesap kesime 2 gün kalaydı hesabım kesildi ödemesini yaptım. Hepsiburada siparişimi iptal etti ve ücret iadesini yaptı buraya kadar sorun yok.

Hesaplarımı kontrol ettim gelecek aylar içinde bir sorun yok (+) (-) birbirini götürüyor.

Yalnız benim ödediğim taksit tutarını ilk ekstre dönemine değilde son taksitten sonraki ekstreye yansıtacaklarını söylediler. Ben bugüne kadar böyle birşey ne duydum ne gördüm. Ben bu tutarı ödedim hepsiburada iade etti sen nasıl benim ödediğim miktarı ekstre borcundan düşmezsinde 6 ay sonra düşeceğini söylersin

Şikayet var sitesinde son 1 haftada banka şikayetlerinde sadece garanti bankasını gördüm böyle yapan adamlar 5bin lira bekliyor 10 ay sonrasına bu nasıl bir mantık finansbankta kullanıyorum iadelerimin taksidi ödendiyse ilk ekstreden düşüyorlar bunlar son ekstreyi bırak ondan sonra kesilecek ekstreden düşecekler.

Yani özetle ödediğim taksitleri bile taksitle geri veriyorlar. Sadece benim değil garanti bankasıyla çalışan herkese yapmışlar

BDDK şikayet etmeyi düşünüyorum. Öyle şikayet var sitesine falan değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daquied -- 24 Nisan 2020; 6:19:56 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Güncel.

Tecrübe edinen varsa paylaşabilir mi

• Aynı durumu yaşadım. Hesap kesim tarihiyle oynayarak denk getirdim. İlk ekstrede 2+ 1- yansımış oldu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • wolkan33 kullanıcısına yanıt
    Garanti bankası mı hocam

• daquied kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam Garanti. 500 TL ödenen taksiti 10 ay sonra iade edecekti. Tarihle oynayarak geri almış oldum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noldu hocam :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.