Şimdi Ara

Kredi Kartı ve Bankamatik Kartlara Ödediğimiz Ücretleri Geçmişe Dönük Nasıl İade Alırız? [SS'li] (178. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.159
Cevap
187
Favori
561.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: matiasbey

bugün mail adresime cevap göndermişler talebiniz alınmıştır en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır diye e posta adresimden çıktı alıp gönderdikleri postayla hakem heyetine başvurucaz artık

yapıkredinin talepte bulunduğun mail adresini yazarmısın.
    talepte bulunduğun yazı nasıl birşeydi onuda buraya yazarsan sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

quote:

bugün mail adresime cevap göndermişler talebiniz alınmıştır en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır diye e posta adresimden çıktı alıp gönderdikleri postayla hakem heyetine başvurucaz artık

arkadaşımhttp://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/bizeyazin/BizeYazinNew.aspx bu bölümdeki formu dolduruyorsun.ben sadece buraya yazmakla kalmadım şikayetvar.coma da yazdım ordan örnek şikeyetlere bakarak kendine uygun bir şekilde yazabilirsin.sana olumsuz cevap verirlerse ki büyük ihtimalle öyle olacaktır talep ettiğin ekstreleri göndermek zorundalar bilgi edinme hakkın olduğu için bununla birlikte sana gönderdikleri iade edemeyiz yazısıyla birlikte kaymakamlıkta bulunan tüketici hakem heyetine başvuruda bulun ayrıca daha önceki emsal kararlarıda dosya ya koymanda yarar var onada burdan uluşabilirsinhttp://www.tuketiciler.org/?com=files.read&ID=12&pID=87

• quote:

quote:

quote:

arkadaşımhttp://www.yapikredi.com.tr/tr-TR/bizeyazin/BizeYazinNew.aspx bu bölümdeki formu dolduruyorsun.ben sadece buraya yazmakla kalmadım şikayetvar.coma da yazdım ordan örnek şikeyetlere bakarak kendine uygun bir şekilde yazabilirsin.sana olumsuz cevap verirlerse ki büyük ihtimalle öyle olacaktır talep ettiğin ekstreleri göndermek zorundalar bilgi edinme hakkın olduğu için bununla birlikte sana gönderdikleri iade edemeyiz yazısıyla birlikte kaymakamlıkta bulunan tüketici hakem heyetine başvuruda bulun ayrıca daha önceki emsal kararlarıda dosya ya koymanda yarar var onada burdan uluşabilirsinhttp://www.tuketiciler.org/?com=files.read&ID=12&pID=87

teşekkürler.

• Daha öncede yazmıştım akbanktan 50 tl yapı krediden 95 liralık aidatlar için tüketici hakem heyetine dilekçe vermiştim.akbank 1 ay geçmeden parayı geri yatırdı.fakat 3 ay geçmesine rağmen yapı kredi parayı geri yatırmadı.en sonunda tüketici hakem heyetinden adresime karar yazısı geldi.karar benim lehime sonuçlanmış.yarın bankaya götürüp paramı geri isticem uyanıklardan.buna azmin zaferi derler.

• quote:

Orijinalden alıntı: MC_CooL

Daha öncede yazmıştım akbanktan 50 tl yapı krediden 95 liralık aidatlar için tüketici hakem heyetine dilekçe vermiştim.akbank 1 ay geçmeden parayı geri yatırdı.fakat 3 ay geçmesine rağmen yapı kredi parayı geri yatırmadı.en sonunda tüketici hakem heyetinden adresime karar yazısı geldi.karar benim lehime sonuçlanmış.yarın bankaya götürüp paramı geri isticem uyanıklardan.buna azmin zaferi derler.

arkadaşım tebrikler bende yapı krediden ekstrelerimi mail yolyula göndermesini bekliyorum gelir gelmez başvuracam inşallah ama biz kartı daha önce kapattığımız için daha fazla uğraşacağız heralde ama her halükarda değer 10 yıllık yani nerden baksan bi 500 tl gibi alacağımız var yapı krediden

• quote:

quote:

Daha öncede yazmıştım akbanktan 50 tl yapı krediden 95 liralık aidatlar için tüketici hakem heyetine dilekçe vermiştim.akbank 1 ay geçmeden parayı geri yatırdı.fakat 3 ay geçmesine rağmen yapı kredi parayı geri yatırmadı.en sonunda tüketici hakem heyetinden adresime karar yazısı geldi.karar benim lehime sonuçlanmış.yarın bankaya götürüp paramı geri isticem uyanıklardan.buna azmin zaferi derler.

arkadaşım tebrikler bende yapı krediden ekstrelerimi mail yolyula göndermesini bekliyorum gelir gelmez başvuracam inşallah ama biz kartı daha önce kapattığımız için daha fazla uğraşacağız heralde ama her halükarda değer 10 yıllık yani nerden baksan bi 500 tl gibi alacağımız var yapı krediden

Alıntıları Göster
    quote:

sağol arkadaşım darısı başına.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MC_CooL -- 5 Nisan 2012; 13:17:06 >

• quote:

world card için ekstreleri nerden istiyeceğiz müşteri hizmetlerine telefon açıpmı istiyicez.

Aynen öyle yapacaksınız.

Benimkini göndermeleri yaklaşık 1 ay sürdü onu belirteyim. Hatta işi garantiye almak için, ekstrelerin yanında, kredi kartı sözleşmenizi size posta veya faks yoluyla göndermelerini de talep edin. Sözleşme ekstrelerden önce geliyor
  • yapı kredi mail olarak mı gönderiyor yoksa posta mı ? direk bankaya gidip alabiliyormuyuz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sp@wn

quote:

world card için ekstreleri nerden istiyeceğiz müşteri hizmetlerine telefon açıpmı istiyicez.

Aynen öyle yapacaksınız.

Benimkini göndermeleri yaklaşık 1 ay sürdü onu belirteyim. Hatta işi garantiye almak için, ekstrelerin yanında, kredi kartı sözleşmenizi size posta veya faks yoluyla göndermelerini de talep edin. Sözleşme ekstrelerden önce geliyor

dün mail yoluyla istedim.
  • iş bankasında yatırım hesabı olan arkadaşların dikkatine benim başıma bu gün geldi, ''yatırım hesabı sakla ücreti'' iş bankasının bu icadını ayakta alkışladım 5,50tl hesabıma yansıtmış. hemen hesaptaki parayı başka bankaya aktardım. itiraz ettim tabikine giden gelse dedem gelirdi hesabı ben yandım siz yanmayın.
  • İş Bankası Maximum kartları için Tüketici derneğine başvurumuz sonuçlandı ve tarafımıza bildirildi. 2 kartımız için toplamda 280 TL'nin (kart başı 140) tarafımıza ödenmesine karar verilmiş. İsteyen olursa bilgisayarda taratıp buraya koyabilirim.
  • quote:

hocam, aidat dediginiz şey kart ücretimi hesap işletim ücreti mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaslar biraz önce Garanti Bankasını aradım. Kredi kartımdan 50 tl yıllık kullanım ücreti kesilmişti iadesini istiyorum dedim. Bonus olarak geri yatıralım dedi direk. Dedim peki herhangi bir koşul var mı? Bir sene açık kalsın yeter dedi. Ben de tamam dedim. Haberiniz olsun.
  • iş bankasından alan var mı zahmetsizce :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Alıntıları Göster
    quote:

kredi kartı aidatı.az önce baktım tutar limite yansımış fakat borçtan düşmemiş.yarın düşer sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MC_CooL -- 6 Nisan 2012; 17:08:42 >

• quote:

Orijinalden alıntı: efekentli46

iş bankasından alan var mı zahmetsizce :)

Maximum karti aktif olarak kullaniyor ve odemeleri duzenli yapiyorsaniz musteri hizmetlerine 1 mail atmak yetiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Finansbank'tan geri alabilen var mı? Boşuna uğraşmayalım telefonda
  • https://www.facebook.com/TuketiciHaklariniKorumaPlatformu Burda Notlar bölümünde örnek kararlar mevcut arkadaşlar.sayfayı beğenin tüketici hakkında her gelişmeden haberiniz olsun.
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebaidü

Finansbank'tan geri alabilen var mı? Boşuna uğraşmayalım telefonda

bu ay ekstrede 55tl yıllık kart ücreti kesmişler. aradım iptal ettirmek istiyorum dedim -belki aidatı geri verirler diye-."hay hay" deyip anında iptal ettiler 6 yıllık müşterileriyim. önceki yıllarda hep iade etmişlerdi.sanırım bildikleri güvendilkeri bişey var ki böyle yapıyorlar...son aidatı da ödemek zorundayım sanırım, ne gibi bir yol izlemem lazım? yani kartı iptal ettirdikten sonra geçmiş yıllara ait eksteleri vs geri isteyip dava açabilir miyim, yasal haklarım nelerdir?
  • 
Sayfa: önceki 176177178179180
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.