Şimdi Ara

Kredi Kartı ve Bankamatik Kartlara Ödediğimiz Ücretleri Geçmişe Dönük Nasıl İade Alırız? [SS'li] (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
6.158
Cevap
187
Favori
561.331
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yapı kredi gold kart adında bir kart çıkartmış adıma henüz gelmedi ama mesaj geldi..bunun da yıllık ücreti 65 tl peki ben bu kartı alıp kullansam ileride 65 tl yıllık ücreti iptal etmek gibi bir sıkıntı yaşar mıyım? yoksa hiç almasam mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: martinist

yapı kredi gold kart adında bir kart çıkartmış adıma henüz gelmedi ama mesaj geldi..bunun da yıllık ücreti 65 tl peki ben bu kartı alıp kullansam ileride 65 tl yıllık ücreti iptal etmek gibi bir sıkıntı yaşar mıyım? yoksa hiç almasam mı

yapı kredi genelde pazarlık yapıyor şu kadar zamanda şu kadar harcama yapacaksın diye iptal ettirmek istediğinde ederler iştte sizin ne kadar iyi müşteri olmanıza göre her şey...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

yapı kredi gold kart adında bir kart çıkartmış adıma henüz gelmedi ama mesaj geldi..bunun da yıllık ücreti 65 tl peki ben bu kartı alıp kullansam ileride 65 tl yıllık ücreti iptal etmek gibi bir sıkıntı yaşar mıyım? yoksa hiç almasam mı

yapı kredi genelde pazarlık yapıyor şu kadar zamanda şu kadar harcama yapacaksın diye iptal ettirmek istediğinde ederler iştte sizin ne kadar iyi müşteri olmanıza göre her şey...

pek kullanıp alışveriş yapacağımı sanmıyorum maaş müşterisiyim ve ayrıca kredi çektim sanırım bu yüzden de kredi kartı gönderdiler neyse yıllık ücret gelince iptal ettiririm ben de

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kel_bakkal

quote:

pek kullanıp alışveriş yapacağımı sanmıyorum maaş müşterisiyim ve ayrıca kredi çektim sanırım bu yüzden de kredi kartı gönderdiler neyse yıllık ücret gelince iptal ettiririm ben de

gelince ararsan ırım kırım yapacaklar uğraşmak istemiyorsan mh ara yapı kredi her ay belli bir ayda alır ücretleri öğren ne zaman kesim yapıyorsunuz benim kartıma diye ondan bir ay önce kapa hiç başın ağrımasın...

• arkadaslar soyle bı baktım da herkes sıkayetcı ben pazartesi bi kredi kartı cıkaracagım ve bende sızın gıbı aıdat veya kredı kart ucretı vermek ıstemıyorum kart ıle bets10dan bahıs yurtdıs ve yurt ıcı alısverıs yapacagım onerecegınız banka var mı daha once ıs bankası ve garantı ıle calıstım garantı cok kotu ıs bankası ıse gercekten ıyıydı önerilerinizi bekliyorum sımdıden tesekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozan_akdal

arkadaslar soyle bı baktım da herkes sıkayetcı ben pazartesi bi kredi kartı cıkaracagım ve bende sızın gıbı aıdat veya kredı kart ucretı vermek ıstemıyorum kart ıle bets10dan bahıs yurtdıs ve yurt ıcı alısverıs yapacagım onerecegınız banka var mı daha once ıs bankası ve garantı ıle calıstım garantı cok kotu ıs bankası ıse gercekten ıyıydı önerilerinizi bekliyorum sımdıden tesekkurler

vakıfbank worldcard öneririm
  • quote:

arkadaslar soyle bı baktım da herkes sıkayetcı ben pazartesi bi kredi kartı cıkaracagım ve bende sızın gıbı aıdat veya kredı kart ucretı vermek ıstemıyorum kart ıle bets10dan bahıs yurtdıs ve yurt ıcı alısverıs yapacagım onerecegınız banka var mı daha once ıs bankası ve garantı ıle calıstım garantı cok kotu ıs bankası ıse gercekten ıyıydı önerilerinizi bekliyorum sımdıden tesekkurler

ben de aynı durumdayım.. finansbank illetinden kurtulmak istiyorum artık.. hangi bankayı/kartı önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zizazu

quote:

ben de aynı durumdayım.. finansbank illetinden kurtulmak istiyorum artık.. hangi bankayı/kartı önerirsiniz?

Hepsi aynı (B)ok

Çevrenize bakın hangisi daha çok kampanya yapıyor hangisi ihtiyacınıza daha çok cevap veriyor inceleyin. Size tavsiyem bir de sözleşme gelince mutlaka imza attığınız yere. Sadece kredi kartı harcamalarımdan sorumluyumdur. Kredi kartı aidatından sorumlu değilimdir diye yazarak imzalayın. Mutlaka hem onların sözleşmesine yazın hem de kendi sözleşmenize. Kredi kartınızı açarsa bir daha aidat alma lüksleri yok. Eğer alırlarsa sözleşmeyi söyleyin. Bu durumu kabul etmişsiniz açmışsınız diyin. Mutlaka geri yatırırlar. Olmadı tüketici heyetinden kesin alırsınız. Açmazlarsa kredi kartınızı başka bankalardan deneyin

Devir hesap kitap devri. Artık dikkat ederseniz 2000li yılların başına döndük. Vadeli taksit yapıyor bankalar.

• Kuveytturk kartı alın eekstreye kart aidatı Yok olsada10tl ayrıca hesap işletim ucretide Yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

quote:

Orijinalden alıntı: efekentli46

iş bankasından alan var mı zahmetsizce :)

Maximum karti aktif olarak kullaniyor ve odemeleri duzenli yapiyorsaniz musteri hizmetlerine 1 mail atmak yetiyor..

Tebrikler ..işbankası müşteri hizmelerine nasıl mail attın detaylıca yazarmısın? işlermlerini lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: matiasbey

bugün mail adresime cevap göndermişler talebiniz alınmıştır en kısa sürede geri dönüş yapılacaktır diye e posta adresimden çıktı alıp gönderdikleri postayla hakem heyetine başvurucaz artık

bizede aynı cevabı verdiler fakat göndermiyorlar hocam tekrar aradık yine aynı cevap, adiler iş nasıl savuşturulur iyi biliyolar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jacktheblack

quote:

quote:

Hepsi aynı (B)ok

Çevrenize bakın hangisi daha çok kampanya yapıyor hangisi ihtiyacınıza daha çok cevap veriyor inceleyin. Size tavsiyem bir de sözleşme gelince mutlaka imza attığınız yere. Sadece kredi kartı harcamalarımdan sorumluyumdur. Kredi kartı aidatından sorumlu değilimdir diye yazarak imzalayın. Mutlaka hem onların sözleşmesine yazın hem de kendi sözleşmenize. Kredi kartınızı açarsa bir daha aidat alma lüksleri yok. Eğer alırlarsa sözleşmeyi söyleyin. Bu durumu kabul etmişsiniz açmışsınız diyin. Mutlaka geri yatırırlar. Olmadı tüketici heyetinden kesin alırsınız. Açmazlarsa kredi kartınızı başka bankalardan deneyin

Devir hesap kitap devri. Artık dikkat ederseniz 2000li yılların başına döndük. Vadeli taksit yapıyor bankalar.

Bankada sözleşme imzalarken bu dediğini kabul etmiyorlar. Sözleşme'nin (Yaklaşık 15 sayfa) iç sayfalarından birine yazsak kabul edilir mi ki?

• quote:

Orijinalden alıntı: greenflash

quote:

Orijinalden alıntı: jacktheblack

quote:

quote:

Hepsi aynı (B)ok

Bankada sözleşme imzalarken bu dediğini kabul etmiyorlar. Sözleşme'nin (Yaklaşık 15 sayfa) iç sayfalarından birine yazsak kabul edilir mi ki?

Sizde telefonla isteyin kredi kartini sozlesmeyi size kurye getirir

• arkadaşlar bende bu yazıları önceden okumuştum bu konu aklımdaydı. Neyse bu ay ekstramı inceledim ve kredi kartımdan 25 tl kesilmiş bende hemen müşteri hizmetlerini aradım ne bu arkadaş böle dedim verdim veriştirdim fakat sonuç bu uygulama yasal kart ücretinizi ödeyemeyiz dediler. Bende dedim tamam o zaman kartımı iptal edicem ve sizle çalışmayacağım dedim . Gene ödemeyiz dediler bende dellendim ama ne yapabilirim fikriniz var mı veyada kredi kartı ücreti almayan bir banka bildiğiniz varsa bunu iptal edip ona geçeyim bu arada FİNANSBANK GO K.KARTI Kullanıyorum.

• Denizbank bu sene 49 TL aidat kesmis. E-posta yollayıp itiraz ettim, beni arayıp yarısını Bonus olarak iade edelim dediler. Yarısını aldım, kalan yarısını ve gecmis 6 yılın aidatını Tüketici Hakem Heyetinden geri alacagım.

Gecmis ekstreler icin istenen fahis fiyatlara ise önce bankaya itiraz edin, bankadan red yazısını alıp yine Tüketici hakem heyetine gidin. Fahiş ekstre ücretlerini yine geri veriyorlarmıs :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: atoxi

arkadaşlar bende bu yazıları önceden okumuştum bu konu aklımdaydı. Neyse bu ay ekstramı inceledim ve kredi kartımdan 25 tl kesilmiş bende hemen müşteri hizmetlerini aradım ne bu arkadaş böle dedim verdim veriştirdim fakat sonuç bu uygulama yasal kart ücretinizi ödeyemeyiz dediler. Bende dedim tamam o zaman kartımı iptal edicem ve sizle çalışmayacağım dedim . Gene ödemeyiz dediler bende dellendim ama ne yapabilirim fikriniz var mı veyada kredi kartı ücreti almayan bir banka bildiğiniz varsa bunu iptal edip ona geçeyim bu arada FİNANSBANK GO K.KARTI Kullanıyorum.

Sen kendi blöfünü kendin yemişssin. Kartı kapatıcam diyip kapattırma talimatı verin. Siz m.hizmetlerindeki sıradan bir eleman ile konuşuyorsunuz. K.Kartı iptal işlemi 1 hafta sürer. Siz iptal isteği oluşturduğunuz zaman m.hizmetlerinden daha üst bir departmana yönlendirilir. 3 gün içersinde oradan insan kaynakları uzmanı tarzı bir kadın sizi arar. Dünya tatlısı dili vardır. Ne isterseniz size sunar, kartınızı kapatmayın der. Şahsen finansbankda yaşadım. Go kart kapattırma talimatı vardim. 3-5 gün sonra aradılar. Sebep sordular. K.kartı aidatı dedim. Geri verelim dediler. Geri aldıktan sonra yinede kapatma işlemini istedim. Kapattırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shockwave error -- 8 Nisan 2012; 12:50:26 >

• quote:

Orijinalden alıntı: stormeagle2

quote:

arkadaşlar bende bu yazıları önceden okumuştum bu konu aklımdaydı. Neyse bu ay ekstramı inceledim ve kredi kartımdan 25 tl kesilmiş bende hemen müşteri hizmetlerini aradım ne bu arkadaş böle dedim verdim veriştirdim fakat sonuç bu uygulama yasal kart ücretinizi ödeyemeyiz dediler. Bende dedim tamam o zaman kartımı iptal edicem ve sizle çalışmayacağım dedim . Gene ödemeyiz dediler bende dellendim ama ne yapabilirim fikriniz var mı veyada kredi kartı ücreti almayan bir banka bildiğiniz varsa bunu iptal edip ona geçeyim bu arada FİNANSBANK GO K.KARTI Kullanıyorum.

Sen kendi blöfünü kendin yemişssin. Kartı kapatıcam diyip kapattırma talimatı verin. Siz m.hizmetlerindeki sıradan bir eleman ile konuşuyorsunuz. K.Kartı iptal işlemi 1 hafta sürer. Siz iptal isteği oluşturduğunuz zaman m.hizmetlerinden daha üst bir departmana yönlendirilir. 3 gün içersinde oradan insan kaynakları uzmanı tarzı bir kadın sizi arar. Dünya tatlısı dili vardır. Ne isterseniz size sunar, kartınızı kapatmayın der. Şahsen finansbankda yaşadım. Go kart kapattırma talimatı vardim. 3-5 gün sonra aradılar. Sebep sordular. K.kartı aidatı dedim. Geri verelim dediler. Geri aldıktan sonra yinede kapatma işlemini istedim. Kapattırdım.

bu kredi kartı kapattırma talimatını gene m.hizmetlerine bağlanıpta mı veriyoruz yoksa mail yoluyla falan mı yapıyoruz bende geri vermezlerse 1 yıl daha devam edeyim diyom malum 25i verdik şimdi 1 yıl kullanalım bali

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stormeagle2

quote:

bu kredi kartı kapattırma talimatını gene m.hizmetlerine bağlanıpta mı veriyoruz yoksa mail yoluyla falan mı yapıyoruz bende geri vermezlerse 1 yıl daha devam edeyim diyom malum 25i verdik şimdi 1 yıl kullanalım bali

İptal işlemi m.hizmetlerinden yapılıo. K.kartının anında kapatılmıyor. 1 hafta içersinde kapatılacak diyor. O 1 hafta içersinde pazarlama departmanına yönlendiriliyor. Müşteri kaybetmemek için prim alan çalışanlar sizi arayıp bi yalvarmadıkları kalıyor.

• anladım.. ben hıc sevmesemde garantıden almayı dusunuyorum GS BONUS KREDI KARTI ALACAGIM SANIRIM PLAY OFF DA BASLIYOR MALUM MAC BILETLERI ALMA OLASILIGIM OLUR VS GIBI FAKAT BAKIYORUM KART UCRETI 45 LIRA DENIYOR BU GARANTI 45 LIRANIN DISINDA BENDEN BASKA BIR SEY ALIRMI ACABA ? YADA BU 45 İ DEDIGINIZ GIBI SOZLESMEYE YAZICAGIM MADDE İLE VERMEKTEN KURTARABILIRMIYIM ? VE DE BEN KARTI CIKARDIM DIYELIM SONRAKI GUN DE EK KART CIKARTTIM ILK CIKARDIGIM KARTI IPTAL ETTIRIRSEM HEMEN EK KART TA IPTAL OLUYOR MU ? TESEKKURLER..
  • KREDİ KARTI AİDATLARINI VE ESKİ EKSTRELERİ BANKADAN TALEP EDERKEN:

444'lü numaralardan arayıp dakikasına fahiş fiyata 40-50 kurus verip önce T.telekoma ve T.telekomdan dakika basına geri ödeme alan bankalara para kazandırmayın!

Bankada kayıtlı olan, her ay e-ekstre gelen posta adresinizden bankaların e-müsteri hizmetlerine mesaj atıp oradan isteyin. Mutlaka cevap vermek zorundalar. Hem tüm yazısmalar kayıtlı olup kaybolmuyor, hem masrafsız. İslem takibi daha kolay ve unutsanız bile her sey kayıtlı. Onların verdigi cevabın yazıcıdan alınmıs cıktılarını Tüketici Hakem Heyeti kabul ediyor.

Yazılı-imzalı dilekce gerekmesi durumunda bile banka size e-posta ile dönüp faks no veriyor.
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.