Şimdi Ara

Kredi kartı tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba Üniversitesi zamanında iş bankasının işte Üniversiteli kartını almıştım bikaç senedirde kullanıyorum değiştirmedim fakat limit en fazla 1500 oldugu için artık sorun olmaya başladı ve yeni bi kredi kartı çıkarmak istiyorum kullandıgım yerler internet alışverişleri market alışverişleri giyim vs öncelikle aidatlı kredi kartına gerek varmı bana avantajı ne olur ve hangi kredi kartı en avantajlıdır tavsiyelerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wigle -- 12 Kasım 2017; 18:16:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok mu yardımcı olacak

• En avantajlı kredi kartları kampanyalara göre değişmekle beraber bana göre önce Axess sonra Bonus'dur. Limit yüksek olsun istiyorsan Garanti Bonus en iyisidir. Aidatlı kart almaya gerek yoktur. Garanti bankasından Bonus Flexi veya 25 yaş altı isen Bonus Genç, Akbank'tan Axess Free ,Yapı Kredi bankasından öğrenci isen Play Öğrenci kartı değilsen World Eko kart çıkartabilirsin. Bu saydığım bütün kartlar aidatsızdır ve kampanyaların çoğundan yararlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uacellat_62 -- 13 Kasım 2017; 9:52:38 >
  • Uacellat_62 kullanıcısına yanıt
    Maximum nasıldır peki devam etmemi önerirmisiniz yada bu dursun bide bonusmu alsam

• Wigle W kullanıcısına yanıt
    Bonus ve Axess in aidatsız kartları alınabilir. Kampanyalar olunca kullanırsınız, kullanmazsanız da aidat derdi yok zaten. İş Bankası'nda aidatsız kartlar hiçbir kampanyaya dahil olmaz. Sizin Maximum da zaten aidatlı sanırım. Bankalar müşteriye göre aidatlı kartlarda aidat iadesi de yapabiliyor. Limit konusunda ise en bonkör banka Garanti bankasıdır. Öğrencilere bile kartı belli bir süre kullanıp düzenli borç ödemede limiti 10.000'e kadar çıkarabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uacellat_62 -- 13 Kasım 2017; 10:4:14 >
  • Uacellat_62 kullanıcısına yanıt
    Suan çalışıyorum sigortalıyım genelde internet alışverişi yaparım dediginiz gibi maximumu aidatsız alıp bide bonus yada bi kart daha alayım zaten çok sık kullanan biri degilim garantiyle yapı kredi arasındayım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.