Şimdi Ara

Kredi Kartı Taksitli İade

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

27.11.2017 tarihinde vatan bilgisayardan 6 taksitli bir alışveriş gerçekleştirdim. (1.487.00 TL) Bu aldığım üründe sorun olunca ocağın 14'ünde servise verdim ve iade kararı çıktı. Bugün ise ürünün iadesini almak için vatan bilgisayara gittim. Ürünü kredi kartından aldığım için kredi kartına iade yapılacağı söylendi. Buraya kadar bir problem yok, ama ben bu zamana kadar 2 taksit ödemiş bulunmaktayım, o ödediğim 2 taksit toplamı ise 497 lira civarında bir şey. Bana bu 2 taksit parasını nasıl geri verecekler merak ediyorum ve bir de iade edecekleri parayı limite mi yansıtacaklar yoksa taksitlerin ödemesini vatan bilgisayar mı gerçekleştirecek ?

Olur da limite yansırsa ben elimde olmayan bir ürün için boş yere geri taksit ödemem gerekecek. Bunun uygulanış tarzı mı böyle acaba ?

Teşekkürler.
    https://i.hizliresim.com/jy8EYm.jpg

• kaba hesapla;)

1500/6 =250 tl

2 taksit =500 tl ödendi.

6 ay boyunca kartınıza 250 tl iade gelecek.

5 ve 6.aylarda gelecke olan 250 tl iadeler kartınıza alacak olarak yansıyacak.

yani o aylarda ekstreniz -250 tl olacak.
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    cevabın için teşekkürler.
    bu gün yatırmışlar parayı +1,487,00 TL olarak gözüküyor. peki ben o parayı, banka üzerinden nakit olarak çekebilirmiyim acaba ?
  • o konuda bir bilgim yok malesef.

bütün taksitler güncel dönem işlemlerinde iade mi görünüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ULTRADİKMEN1

cevabın için teşekkürler.
    bu gün yatırmışlar parayı +1,487,00 TL olarak gözüküyor. peki ben o parayı, banka üzerinden nakit olarak çekebilirmiyim acaba ?

Nakit avans çekimi gibi işlem görür ve faiz işler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.