Şimdi Ara

Kredi kartı limiti neye göre belirleniyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Garanti bonus kullanıyorum limiti 1.600. Bu limit bazen yetmiyo 1 yıla yakındır kullanıyorum herzamnda kredi kartındanda harcama yapmıyorum sms le limit arttır dedim 2.200 istedim onaylanmadı neden ve neye göre üst limit belirleniyor acaba ? iyi günler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Normalde ilk yıl gelirin 2katı ilk yıldan sonra gelirin 4katına kadar limit alabilirsin yasal olarak ama bankalar istemezlerse vermeyebilirler.En mantıklısı kartının borcunu ödeyip kapattır.Akbank yada odeabank tan kart başvurusu yap bu iki banka limit konusunda daha bonkör davranıyor.Ayrıca zaten garanti sorunlu banka kart ücreti iadesinde felan sorun çıkartıyorlar.
  • bankaya sunduğun gelir belgesi, sgk üyeliği gibi bilgiler önemli.

ancak yeni yasaya göre sınırlamalar var, tüm bankalardaki kredi kartı / kredili mevduat hesabı limitlerin aylık gelirin 4 katını aşamıyor...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlar için tşkler arkadaşlar ayrıca gelir belgesi sgk bilgisi falan garantide sökmüyo vallahi ya. Gencim ve 2 yıla yaklaşan sigortam ardından sürekli kredi kartı kullanıp bunuda hiç geciktirmeden ödeyen birisiyim ama garanti için kötü müsteriyim. Eminim kredi borcunu geciktirsem faize falan düsse eminim limiti ozaman arttırır!.

En iyisi garantiden kurtulmak diğee bankaları araştırıyorum teşekürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.