Şimdi Ara

KREDİ KARTI ÇIKMIYOR [KREDİ PUANI OLUŞTU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
52
Cevap
1
Favori
7.954
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kredi ve burs alanlara garanti getirisi olduğu için veriyor onlar da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: circassianman

Kredi ve burs alanlara garanti getirisi olduğu için veriyor onlar da.
    ev arkadasımın ne kredısı var nede bursu. 750 liralık kartı verdıler.
  • Muhtemelen cok fazla olumsuz basvurun oldugu icin alamadin.Blokeli kart almissin 6 ay onu kullan ve hic bir yere basvuru yapma temmuzda falan maas bankana git internetten basvuru yapma

• Ben de aynı durumu yaşıyorum. Kredi puanım oluşmamış maaş aldığım banka kredi kartı vermiyor. Sebebini sorduğumda çok başvuru yapmışsın diyorlar Sende ver o zaman başvurmayayım. Ne saçma iş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ellie Goulding

Ben de aynı durumu yaşıyorum. Kredi puanım oluşmamış maaş aldığım banka kredi kartı vermiyor. Sebebini sorduğumda çok başvuru yapmışsın diyorlar Sende ver o zaman başvurmayayım. Ne saçma iş.
    Blokeli kredi kartı al 7-8 ay kullan hç başvuru yapma sonra dene puanın olsun.
  • -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
    Şuan kuveytdeyim hesap açtım para yatırdım bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ellie Goulding

Şuan kuveytdeyim hesap açtım para yatırdım bekliyorum.
    Kardeşim kredi puanın en az kaç olmalıymış normal kredi kartı alabilmek için sorar mısın ?. Yani sen blokeli kredi kartını kullanıp puanını kaç yapınca normal kredi kartına başvurup alabilecekmissin
    Şimdi aldım kredi kartını. Dediğini sordum kesin bir şey söylemediler, 5-6 ay kullan sonra normale çeviririz dediler.

• Ellie Goulding kullanıcısına yanıt
    6 ay beklemeye gerek yok

3 ay kullan 4. ayda kapattır puanın oluşur

kartı kullanırken limitleri sonuna kadar kullanma mümkünse yarıya kadar kullan ve ödeme günü borcun tamamını öde yeterli
  • Odeabank kolay veriyor sanırım. Ama pek ATM arama herşeyi Akbank ATM’sine yapıyorsun tabi o zaman da kesinti oluyor. Bir bak istiyorsan

• Asgari ücretle 1 yıl çalışmanız yeterli 1500 tl üzeri kredi kartı çıkar. Ben 4 senedir aktif kredi kullanıyorum Puanım Türkiye ortalaması üzerinde. Kendi toplam limitim hiç kullanmayana göre daha az. Hesabını sen yap. Biraz da net maaş tutarına göre hesaplanıyor.

• Kaiserslautern34 kullanıcısına yanıt
    3 yıldır aynı şirkette çalışıyorum :)https://prnt.sc/ri7gir
  • Guncelleme

• Benimde 1.200 puanım var 6 yıldır akbank maaş müşterisiyim kuveyt türk’ten kart aldım blokeli 10 aydır düzenli ödüyorum ve 3k kredi çektim destek kredisi oda kasımda başkayacak ama bu ay ödenmiş görünüyor yanlız maaş bankamdan gene kredi kartı alamadım allah belasını versin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Güncellendi

• Hayırlı olsun...

Destek kredisi ödeme tarihi 6 ay sonra olsa bile her ay belirli tarihte ödenmiş olarak bildiriyor.Yanlız bu krediyi aldığınız için kredi puanınız düşer benim 80 puan düştü mesela, gene bakmanızı öneririm findeks’e...

Kuveyt türk’ten aldığınız kartı normal kredi kartına çevirmek için 1.400 puan olmasını bekleyin sonra şubeye gidin ki limit olan hesabınızdaki bloke kalksın hemde gerçek kk alın... Bende 1.400 olunca şubeye gidicem hesabımda 1005 tl blokeli duruyor normal kk alana kadar kullanamazsın veya onun borcunu ödeyip kapattırıp çekebilirsin.

Findeksten bakıyorum başvuru öncesinde kredi puanım yoktu puan oluştu.
    Krediyi şimdi ödesem kredi puanım artar mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enemywalker -- 10 Mayıs 2020; 1:10:42 >
  • enemywalker kullanıcısına yanıt
    Hocam bu findeks puan hesaplama ve güncellemesi inanılmaz saçma başıma gecen olayı anlatim 1500 puanım vardi aylarca bekledim sizin gibi yükseltmek icin puanım 1500 ken; akbanktan 35000 tl kredim vakifbanktan 10.000 kart akbanktan 1000 tl kart vardi enparanin kredi karti kullanışlı gördüğüm icin başvuru yaptım saka gibi 800 tl limit verdi sonra denizbankta çalışan bi arkadaşım vardi liseden bana kart vermek istedi primini tamamlamasına az kaldığı icin 4800 limit birde 3250 tl kmh tanımlandı burasıda ayri komik finans 800 kart verirken denizbanka bakin 😊 daha sonra bir kaç gün sonra bir baktım puan 1026 ya düşmüş (yıllardir hiçbir gecikmem olmadı)😊 finans limit yükseltmezken dun akbank limit yükseltme talebim uzerine 1000 tl olan kartımı 14000 liraya çıkardı. Size tavsiyem kesinlikle yeni kart almayın ben bilmediğimden bu kadar düştü puanım. Puanınızı korumaya devam edin bırakın sakin olun yukselsin ilerde kredi ihtiyacınız oldugunda çok düşük faiz oranlarından yararlanırsınız. Ben suan ihtiyactan kredi çekmek istiyorum faiz oranları yüksek çıkıyor bu sebepten.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.