Şimdi Ara

Kredi Kartı Borcu Son Gün Ödeyememek.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar konuyla ilgili bilgisi olanları bekliyorum. Işte Üniversiteli kredi kartım var. Bugüne kadar sürekli düzenli ödemelerimi yaptım ama malesef geçen ay son ödeme tarihinden 1gün sonra ödeme yaptım. Bu durum sıkıntı oluşturur mu? Kırmızı çizgi yer miyim? İlerde iş sahibi olunca kredi çekerken karşıma çıkar mı? Banka ile de görüşeceğim ama ilk sizlere sormak istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• olmaz bir şey

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Martaval'

olmaz bir şey

Kesin mi?

• 500 600 limiti olan seyi ilerde bankanin pek umursayacagini sanmiorum kac gunde odedigini fln

• bişey olmaz 3 ay ödemezsen 40tl faiz geliyor üni kartlarına 1 ay ödemezsen 10-12 tl 1 hafta falan geciktirirsen 2 3 tl
  • quote:

Orijinalden alıntı: Max Born

500 600 limiti olan seyi ilerde bankanin pek umursayacagini sanmiorum kac gunde odedigini fln

Limit 1000

• quote:

Orijinalden alıntı: Sweeny

bişey olmaz 3 ay ödemezsen 40tl faiz geliyor üni kartlarına 1 ay ödemezsen 10-12 tl 1 hafta falan geciktirirsen 2 3 tl

Kkb'yi etkiliyormuş diye duydum da

• quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

quote:

500 600 limiti olan seyi ilerde bankanin pek umursayacagini sanmiorum kac gunde odedigini fln

Limit 1000

Ya kardesim demek istedigimi anlamiosun herhalde 1000 parami ? İlerde kredi cekerken atiyorum 100.000 cekeceksin kici kirik 1000 limitli kartini odeyip odemedigine bakmazlar ne is yaptigina bakarlar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ystipi

quote:

Limit 1000

Ya kardesim demek istedigimi anlamiosun herhalde 1000 parami ? İlerde kredi cekerken atiyorum 100.000 cekeceksin kici kirik 1000 limitli kartini odeyip odemedigine bakmazlar ne is yaptigina bakarlar

Anladım hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.