Şimdi Ara

KREDİ KARTI BORCU ÖDEME YÖNTEMLERİ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
3.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ICES NMB

Bu dediğiniz yöntem güzel.Ama passoligi eft ye kapatmamışlar mıydı?
    Ayrica gunde 3kere eft hakki taniyordu sanirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef bugün yine kredi kartlarına aynı şekilde ödeme yapmak zorunda kaldım. Cebimde 50 TL var ama 191 TL bir bankanın 150 TL bir bankanın kartına faiz ve nakit avans ücreti ödedim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CurryStephen kullanıcısına yanıt
    Sana yazılan yöntemleri dene bu kadar para kaybetmezsin.Biriktirir ve kara geçersin.Bi dene.

• skyrime2828 kullanıcısına yanıt
    bu yöntemi nasıl buldunuz bu açığı kapatırlar bence yakında

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cono01 kullanıcısına yanıt
    4 yıldır var :) kyk avansı nasıl nakite çeviririm derken ortayacıktı.

en altta, kredi kartiyla yukleme yaptiginda eft yapamazsin, atemeden cekemezsin yaziyo.https://www.passolig.com.tr/para-yukleme

• quote:

Orijinalden alıntı: Oktaymese

en altta, kredi kartiyla yukleme yaptiginda eft yapamazsin, atemeden cekemezsin yaziyo.https://www.passolig.com.tr/para-yukleme
    Gişeden yükleme yapınca eft sorun olmuyor.

• Denemek için stadın ordaki gişeden kredi kartımla 100 tl yükledim eft yapamıyorum.yalnızca alışverişlerde kullanabilirsiniz uyarısı alıyorum.innial karta aktarım yapabiliyormuyuz.param içerde kaldı üstüne yol parası verdigimle kaldım. Sizdeki kyk kartı bankmatik kartı diye mi oldu acaba

• Galiba sesimi duydular. Düşük faizli kredilerle kapatabilirim umarım. Bir daha bulaşmamak üzere
  • CurryStephen kullanıcısına yanıt
    Ziraat bankası ve vakıf bank borç kapama kredisi çıkardılar

• Geliri düşük olana kredi vermiyorlar.Yani önüne gelene yok arkadaşım.Yasa durumu iyi olanlar maaşı yüksek olanlara çıkmış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ketıl

Denemek için stadın ordaki gişeden kredi kartımla 100 tl yükledim eft yapamıyorum.yalnızca alışverişlerde kullanabilirsiniz uyarısı alıyorum.innial karta aktarım yapabiliyormuyuz.param içerde kaldı üstüne yol parası verdigimle kaldım. Sizdeki kyk kartı bankmatik kartı diye mi oldu acaba
    Yaşadığınız durum için üzgünüm. Pasolig kartınız ön ödemeli Kart mi yoksa banka hesabına sahip bir Kart mı?

ön ödemeli Kart ise ayrıca banka kartı özellikli kart alıp kartlar arasında parayı cevirmeniz gerekecektir. Başakşehir ön ödemeli kartım daki parayı Giresun spor banka kartına aktarıp sonrasında EFT yapmıştım. Bu işlemi de yine stat gişesinden yapmanız gerekecek. Kart şifresini sms ile aldıktan sonra göreceksiniz. 3 kere hatalı diyecek. 4.seferde işlemi onaylayacak. Sonrasında aktifbankin internet bankacılığı üzerinden EFT yapabilirsiniz.

• 14092012 kullanıcısına yanıt
    Eşi çoluğu çocuğu yasal takipteyse sicili temiz olana dahi vermiyor Ziraat Bankası.

Dostum kredi kartıyla yapılan yüklemeyi sistem ayıklıyor yani bu yöntem sadece bankamatik kartıyla oluyor. Eksi hesap bakiyesini bu şekilde kullanabilirsin kyk bankamatik kartındaki de oluyor ama kredi kartını sistem algıladığı için yüklenen parayı eft yapmana izin vermiyor. Her yolu denedim parayı transfer edemedim mecbur market alışverişi yaptım. Yıllık 42 tl kart ücretinide kestiler. Her türlü zararlı çıktım bu işten :D En azından denedik teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.