Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Kredi kartı borç yapılandırma nasıl olmalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: transglobal Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Mobil Kullanıcı  ( 1 Mobil Cihaz  )
10
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Kredi kartı borç yapılandırma nasıl olmalı?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      7594 Mesaj
      10 Ocak 2019 12:43:42 Konu Sahibi

Kredi borcu olup takibe alınanların borçlarını yapılandıracak olan Ziraat Bankası, ne yaparsa bütün toplumun sorunlarına çözüm getirmiş olur?

Tüketici Başvuru Merkezi Onursal Başkanı Aydın Ağaoğlu ile bütün toplumu kapsayacak bir borç yapılandırması nasıl olmalıyı konuşuyoruz. 

|
      |
    • Teğmen
      187 Mesaj
      10 Ocak 2019 13:41:41
      Ne yazıkki ticari kredi kartlarınıda kapsamıyor.
      |
      |
    • Yüzbaşı
      781 Mesaj
      10 Ocak 2019 13:44:47
      Sadece aktif kredi kartı borcu olanlar yararlanabiliyor, yani yasal takip yada temerrüte düşmüş borçlar dahil edilmiyor. Ayrıca varlık yönetimi ve yasal takibe düşmüş borçlarda 2009 yılında çıkan yapılandırma imkanı gibi tekrar kampanya yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pxsel -- 10 Ocak 2019; 13:45:37 >
      |
      |

• Yarbay
      6452 Mesaj
      10 Ocak 2019 14:52:42
      Teşhis konulmadan tedavi etmeye çalışıyorlar.

Aspirin tedavisiyle kanser iyileşmez, önce kanserli hücrelerin yerini tespit edip ona göre tedavi etmek lazım.

Bu halkta o bilinç ve yetenek varmı? bence yok, olmadığıda apaçık ortada.

16 yıllık iktidarda geldiğimiz nokta, rant ekonomisi, eşitsizlik, adaletsizlik, hukuksuzluk, ötekileştirme ve enkaza dönmüş bir ekonomi.

İnsanlar neden borçlu diye düşünmek yerine, faizle kredi verip tekrar borçlandırıyor ve bunada müjde diyor.

Ne diyim her halk hak ettiği gibi yönetilir.
    • 10 Ocak 2019 23:36:04
      Özel bankaların milletteki alacağını almasını sağlarken tüm yükü devlet bankasına yükleyen bir proje sanırım bu gidişle zarar ediyor diye ziraatbankası da satışa çıkarılacaktır
      |
      |
    • Yarbay
      4783 Mesaj
      11 Ocak 2019 00:22:35
      Daha bu kampanyadan Yararlanan görmedim.

Gerek İnternet. Gerek çevrem. Hepsi eli boş dönmüş.

Bu resmen sözde bir Kampanya olmuş.

Sadece AKP için bir seçim şovudur..Ortada somut bir şey yok..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Misafir Üyelik
      55221 Mesaj
      11 Ocak 2019 10:19:12
      Borcu, borçla ödemek çok güzel devam 2001 ötesi daha beter bir kriz geliyor.
      |
      |
    • Teğmen
      101 Mesaj
      11 Ocak 2019 14:22:41
      Ya arkadaş kusura bakmada elektrikte ücretsiz ne demek! zaten yıllardır ödemeyen kürtlerin borçları bize biniyor! Şimdide yardımla yaşayan adamın borcu bize biniyor! Asgari ücretle çalış vergi öde sgk öde senin üzerinden o adamlar ücretsiz sağlık alsın suriyeli ücretsiz sağlık alsın iş yeri açsın vergi ödemesin beleş üniversiteye girsin... Bankalar düşük faizle spor kulüplerine kredi versin ödemeyen kredi borçlusuna kredi versin görev zararı yazsın hazineye yüklensin biz nasılsa vergiyle öderiz. Adalet nerede!
      |
      |
    • Teğmen
      215 Mesaj
      13 Ocak 2019 01:58:16
      Birçok kişiden "Tüketici kredisi çekip tüm kartları kapatacağım" cümlesini duymuştum. Onlar için büyük şans. Umarım değerlendirirler.
      |
      |
    • Binbaşı
      1545 Mesaj
      06 Şubat 2019 20:16:43
      ben halkbankasının yapılandırma kredisine başvurdum. hem bankanın kendinin hem de başka bankanın kredi kartı için başvurdum. iki kart için 9200 TL masraflar dahil kredi çıktı. diğer banka kredi kartımı kapatınca kredi kartlarıma ödenecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

2015 Focus MCA Trend X Sedan Beyaz - BRC
Reklamlar
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.