Şimdi Ara

Kredi Kartı bilgilerim ele geçirildi ve alışveriş yapılmaya çalışıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu gün başıma gelen olay. Zaman zaman sanal kartımı iptal eder yenisini açarım ne olur ne olmaz diyerek. bu gün bu bildirimleri aldım. 1 kere güncel kartımdan 3 kere eski kartımdan amazon TR üzerinden çekim yapılmaya çalışıldı. Güncel sanal kartın limiti yüksek fakat dolu olduğu için çekim yapılamamış. bir gün sonra hesap kesimim var limit açılacaktı. ucuz kurtuldum. Bildirimlerden hemen sonra yeni kart oluşturdum.

Benim bir zararım yok fakat burada bir kredi kartı dolandırıcılığı var. Yapılmak istenen alışveriş AmazonPrimeTR üzerinden deneniyor. Yargı sürecine gidersem, mahkeme kararı ile amazondan bu işlemleri yapan kişilere ulaşılabilir mi? Maddi manevi bir talebim yok fakat bu kişilerin ceza almasını istiyorum. Ben yanmadım ama başkaları yanabilir hatta yanıyor.

Süreç hakkında bilgisi olan varsa elimden geleni yapabilirim.

Kredi Kartı bilgilerim ele geçirildi ve alışveriş yapılmaya çalışıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanal Dilenci -- 30 Kasım 2021; 21:34:40 >

• Amazon prime üyeliğinizin yenilenmesi için 7tl çekilmeye çalışılıyor olmasın ?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bir keresinde babamın kredi kartından 3000 liralık alışveriş yapılmaya çalışılmıştı, anında bankayı arayıp alışverişe kapatmıştık.

Salak dolandırıcılar aç gözlülük yapıp 3000den başladıkları için bize hemen mesaj geldi,

daha sonra ufak paralarla deniyorlardı ama çoktan kapatmıştık.

• Üsttekine +1

Kredi kartım çalındı diyenlerin çoğu bir abonelik vs. başlatıp farkında olmayanlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Booker DeWitt -- 1 Aralık 2021; 6:56:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Booker DeWitt kullanıcısına yanıt

Sanırım benim de aynı şekilde abonelik Kredi Kartı bilgilerim ele geçirildi ve alışveriş yapılmaya çalışıldı hem eski hem yeni karttan deneyince biraz kıllandım. Ne olur ne olmaz değiştirdim.

Her yıl 10 değişim hakkı var. Arasıra değiştirmek iyi olur Kredi Kartı bilgilerim ele geçirildi ve alışveriş yapılmaya çalışıldı 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.