Şimdi Ara

Kredi Kartı Aidatını Geri Almak (Kesin Çözüm) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
300
Cevap
134
Favori
35.848
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
73 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hp_anka

Yukarıdaki yöntemi izleyin alırsınız
    merhaba hocam bana geçtiğimiz aylarda geçen yıl diyelim kart ücreti yansıdı bonus gold iade etmediler yarısını bonus verdiler yine kabul etmedim kapattım.. fakat kart ücretini bana ödemek zorunda bıraktılar ödedim ve kart kapandı hiç kullanmadım bunu iade alabilirmiyim ? ne yapmam lazım ekran görüntüsünü atayım..

Kredi Kartı Aidatını Geri Almak (Kesin Çözüm)

• BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Zaten yukarıda ben de ondan bahsediyorum. Kartı kapatmışsınız ama ücreti de peşin ödenmişsiniz. Bu yöntemi izleyin. Kesinlikle alırsınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Zaten yukarıda ben de ondan bahsediyorum. Kartı kapatmışsınız ama ücreti de peşin ödenmişsiniz. Bu yöntemi izleyin. Kesinlikle alırsınız
    cok tesekkur ederım hocam dedıgınızı yapıcam
  • Garanti bankası shop&miles 274 lira yansıttı. Ne yaptıysam geri iade etmediler. E-devlet üzerinden bireysel tüketici hakem heyetine başvurdum, 3 aydır bekliyorum hala bir karar yok

Kredi Kartı Aidatını Geri Almak (Kesin Çözüm)
  • JaCKiE_BrOwN kullanıcısına yanıt
    Garanti Bankası geri vermez vermediği gibi sizinle birdaha çalışmak istemiyoruz bile diyebilir böyle bir banka çünkü

• lider06 kullanıcısına yanıt
    Valla bu yöntemi kullanın da bak nasıl geri veriyor. Kuzu kuzu verecek

• Garanti bankasına yazalı 1 haftayı geçti ama halen inceleniyor diyor, sanırım bilerek uzatabildikleri kadar uzatıyorlar süreyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • r__kara kullanıcısına yanıt
    aynen bendede öyle hocam henüz cevap gelmedi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

aynen bendede öyle hocam henüz cevap gelmedi
    Yasal süresi kaç gün acaba? Akıllarınca kurnazlık yapıyorlar

• Arkadaşlar selam ,

Adios Premium'a 270 TL Kart Aidatı yansımış. İçinde de 1000 küsür puan var, arayıp bu dediginiz yonteim kullanip kapatın desem bu puanlar ne olur ? Silinir mi ?
  • [escobar] kullanıcısına yanıt
    Kartı kapatırsanız aidatsız kartın puan özelliği yoksa puanlarınız silinir. İmkan varsa puanları kullandıktan sonra kapatın

• r__kara kullanıcısına yanıt
    BlackMon B kullanıcısına yanıt
    Tam emin değilim ama yasal süre 15 gün sanırım. Fakat illa da bankadan cevap alacaksınız diye bir şart yok. Cevap alamazsınız bankalar birliği'ne başvuruyu yaparken bankadan cevap gelmedi seçeneğini işaretlersiniz

• quote:

Kartı kapatırsanız aidatsız kartın puan özelliği yoksa puanlarınız silinir. İmkan varsa puanları kullandıktan sonra kapatın
    tesekkurler cevap icin.
    kullanamiyoruz ki puanlari virus yuzunden bir yere gidemiyoruz

• Garanti bankası 2hafta geçtikten sonra başvuruma olumlu yanıt vermedi , süreci e devlet üzerinden devam ettiriyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: r__kara

Garanti bankası 2hafta geçtikten sonra başvuruma olumlu yanıt vermedi , süreci e devlet üzerinden devam ettiriyorum.
    size cvp geldımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

size cvp geldımı

Alıntıları Göster
    Bankadan olumsuz geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: r__kara

Bankadan olumsuz geldi

Alıntıları Göster
    Statü
    75006160 Sonuçlandı

Sonuç bilgisi telefon, e-posta ya da mektup yoluyla paylaşılmaktadır.

Siteden sorgulama yapınca bu çıkıyor ama bana gelen bir sms e posta yok :) anket yollamışlar
  • quote:

Tam emin değilim ama yasal süre 15 gün sanırım. Fakat illa da bankadan cevap alacaksınız diye bir şart yok. Cevap alamazsınız bankalar birliği'ne başvuruyu yaparken bankadan cevap gelmedi seçeneğini işaretlersiniz

Mesaj Referans Numarası:XX

Sayın XXXX,

Yıllık üyelik ücreti ile ilgili mesajınız hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz.

Öncelikle, Bonus kartınızın iptal talebini aldığımız için üzgünüz. Garanti BBVA olarak, her durumda sizlere yardımcı olmak için yanınızdayız. Yıllık üyelik ücreti ve kart iptali süreciniz ile ilgili tüm bilgileri şeffaf ve açık bir yaklaşımla açıklamak isteriz.

Türkiye Bankalar Birliği´nin 5 Şubat 2007 tarihli Kredi Kartı Üyelik Aidatına İlişkin Yasal Düzenlemeler isimli Kamuoyu Duyurusu, kredi kartı yıllık ücretini şu şekilde tanımlar: "Kredi kartı üyelik aidatı, kartın talebi ile başlayıp kullanım süresi boyunca devam eden ve banka tarafından karşılanan operasyonel faaliyetler ve çeşitli hizmetlerin bedeli olarak kart hamiline yansıtılan üyelik bedelidir."

Görüşmemize istinaden, alışverişlerinizde önemli fırsat ve ayrıcalık sağlayan, kazandığınız bonuslarla üyelik ücretinden daha fazla kazanç elde edebileceğiniz XXXX XX** **** XXX numaralı Bonus kartınızı 09 Eylül 2019 tarihinde kapattık.

Ekstrenizde gördüğünüz 144,00 TL’lik üyelik ücreti, sunulan hizmetlerden faydalanılan geçmiş 12 aylık döneme aittir. Bu nedenle, kartınızın üyelik ücretinin iade edilemediğini belirtmek isteriz.

Garanti BBVA olarak, sizi Bonus ailesinde yeniden görmeyi arzu eder, Sağlıklı günler dileriz.

Müşteri Deneyimi Destek Ekibi

Bana kart ücreti geldi silmediler kartı kapattımdı gelen ücreti ödemek zorunda kaldım mlsf böyle cevap geldi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackMon -- 17 Haziran 2020; 0:6:24 >

• Bu yontemlerle akbank axesss basvurdum.olumsuz cevap geldi

• Kendi adıma konudan çok şey öğrendim.
    Konu sahibi arkadaşımıza ve konuda tecrübelerini paylaşanlara teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.