Şimdi Ara

Kredi kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle iyi akşamlar. İşte üni kartı kullanıyorum iş bankası. Limit 500 bana az geliyor taksit filan yaptırdığım için. 1000 tl limit olAn kart arıyorum, öğrenciyim. Hangi kredi kartını önerirsiniz rahat alabileceğim 1000 tl limiti olan. Şimdiden sağolun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

• Mevcut karttan memnun isen borcun asgarisi değil tamamını kullan öde tekrar öde bu şekilde 3-5 ay sonra müşteri hizmetleri arayıp limit yükselt rica et zamanında ve asgari ödemeden fazla odediysen arttırırlar..

Veya bonus özellikli kartlara bak sadece garanti değil 12 banka veriyor Deniz bank bonusa başvuru yap mesela

• Tamam hocam teşekkür ederim sağolun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo83

Mevcut karttan memnun isen borcun asgarisi değil tamamını kullan öde tekrar öde bu şekilde 3-5 ay sonra müşteri hizmetleri arayıp limit yükselt rica et zamanında ve asgari ödemeden fazla odediysen arttırırlar..

Veya bonus özellikli kartlara bak sadece garanti değil 12 banka veriyor Deniz bank bonusa başvuru yap mesela

Hocam ben de kredi kartı almayı planlıyorum hangisini tavsiye edersiniz?
  • qwsehmus kullanıcısına yanıt
    Bonus olsun garanti olmasa Denizbank Şekerbank vb

Bu kartlar senelik 100 TL aidat var ama ya bonus puan para hediye ediyor veya size verdiği kazandırdıkları buna degiyor kesinlikle aidatsiz kartlara bakmayın bile

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.