Şimdi Ara

Kredi kampanyalarıyla ilgili

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sıfır araçlarda ne kadara da kadar kredi kullanabiliyoruz?
    Aracın tamamına kredi kullanabiliyor muyuz?Yerli üretim olmayan araçlarda kredi oranı ne oluyor?
    Krediyi bankadan mı isteyeceğiz , yoksa bayilerden mi alacağız?
    Çoğu şey açıklığa kavuşmamış gibi

• madem paranız yok neden araba almak istiyorsunuz
  • Henüz kampanyalar açıklanmadı, bir müddet daha beklemek gerekecek sanırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Radikal ve Sert

madem paranız yok neden araba almak istiyorsunuz
    Birikmiş param var ama enflasyonun yüksek olduğu bir ülkede krediyle almak daha mantıklı.
  • içiniz sızlamadan hem uçuk fiyata hemde kredi faizini göz önünde bulundurmadan alacaksanız alın tabi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

içiniz sızlamadan hem uçuk fiyata hemde kredi faizini göz önünde bulundurmadan alacaksanız alın tabi.
    Araba fiyatları uçuk buna katılıyorum, ama 1 yıl sonra bu fiyatların artmayacağını söyleyebilir misiniz?Bırakın 1 yılı 3 ay sonra bile fiyatların ne olacağını bilmiyoruz.
    İçim sızlamaz olur mu içim parçalanıyor fiyatları görünce b segment araçlar 150 bin TL olmuş.Bende istemiyorum ama araç almak istiyorsanız yapacak bir şey de yok.Seneye bu fiyatlardan eser kalmayacak çünkü.
  • onboardx O kullanıcısına yanıt
    Ben de bunu anlamıyorum. Aynı ülkede yaşıyoruz di mi? Bundan 1 yil once de ayni muhabbetler yapiliyodu 3 yil once de . Araba fiyatlari cok artti bu yuksek fiyattan mi alacaksınız muhabbeti. Gercek bu yüzleşin artık. Ülkede degisen hicbir sey yok ve gunden gune ekonomimiz eriyor. Neden kabullenemiyorsunuz ki bunu. Arac fiyatlari da ithal ettigimiz her urun gibi gunden gune artacak ulkede gercek anlamda bir degisim reform olmadığı surece. Gorunen o ki herkes halinden memnun istikrarin devamini istiyor ee daha ne .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi spongebob55 -- 8 Haziran 2020; 14:9:16 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ihtiyaci olan alıyor bende ikinci el bir araç alacağım 130bin bandında para biriktirmenin kolay yolu krediye bağlamak aksi halde gelen binlerce lira uçuyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • up
  • quote:

Orijinalden alıntı: spongebob55

Ben de bunu anlamıyorum. Aynı ülkede yaşıyoruz di mi? Bundan 1 yil once de ayni muhabbetler yapiliyodu 3 yil once de . Araba fiyatlari cok artti bu yuksek fiyattan mi alacaksınız muhabbeti. Gercek bu yüzleşin artık. Ülkede degisen hicbir sey yok ve gunden gune ekonomimiz eriyor. Neden kabullenemiyorsunuz ki bunu. Arac fiyatlari da ithal ettigimiz her urun gibi gunden gune artacak ulkede gercek anlamda bir degisim reform olmadığı surece. Gorunen o ki herkes halinden memnun istikrarin devamini istiyor ee daha ne .
    O zaman bu fiyatlara almak zorunda değilsiniz.İkinci el düşük modeller olabilir.Siz almaya devam ettikçe bu fiyatlar artacak.
  • onboardx O kullanıcısına yanıt
    Önceden ikinci eli bende savunurdum ama artık cidden mantıklı değil, 2003-2004 model arabalara 50bin lira istiyorlar 2010-2011 araçlara 80-90 bin bunlara o kadar para verene kadar 100 bine sıfır boş araba almak daha mantıklı veya 110 bine urban egea almak çok daha mantıklı en azından sıfır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Halkbank'ın sitesinden;

Bireysel/kurumsal müşterilerimize; yerli üretim yapan anlaşmalı firmalardan satın alacağı sıfır km ya da ikinci el binek araç veya ticari araçlar için 60 aya varan vade seçenekleriyle Taşıt Kredisi Destek Paketi sunulmuştur.

Kampanyaya 0 Km ve 2. El motosiklet alımları da dâhildir.

Tutar ve Ödeme Koşulları

Taşıt Kredisi Destek Kredi Paketi’nden;

Anlaşmalı yerli otomotiv üretimi yapan firmalardan satın alacağınız 0 km taşıt için, belirli marka ve modellerde aylık %0,49’dan başlayan faiz oranları ile 60 aya varan vade kadar 120.000 TL’ye kadar,
    Satın alacağınız 7 yaşına kadar olan 2.El Taşıt içinse, aylık %0,82 faiz oranı ile 6 ay ödemesiz dönemli, 60 aya varan vade seçenekleriyle 150.000 TL'ye kadar yararlanabilirsiniz.

*Kredi koşulları 0 Km araçlar için anlaşmalı marka bazında değişiklik gösterebilir. Kasko bedeli 120.001 TL üzeri tutarlarda kredi vadesi 48 aydır. Yıllık maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır. Rehin Tesisi 22,75 TL’dir. Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve krediyi durdurma hakkını saklı tutar. Avantajlı Halkbank Bireysel Kredilerinden faydalanmak için gerekli belgeler ile en yakın Halkbank Şubesine başvurabilirsiniz.

Anlaşmalı Otomobil(0 Km) Firmaları:
    Binek Araçlar: Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Toyota
    Ticari araçlar: BMC, Fiat, Ford, GAZ, Güleryüz, Isuzu, Karsan, Mercedes, Otokar

• Ben bugün başvuru için gittim. Krediler daha başlamamış. Ne zaman başlar bilmiyorlar?
    Ziraat Bankası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poohdini -- 8 Haziran 2020; 18:5:54 >
  • 0km kredilerinde gelir belgesi isteniyor mu? Serbest meslek sahipleri nasıl yararlanıyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bankayla görüş gözüm, detaylar bankada. Kılçıksız tertemiz hallederler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet net bilgi alabilen var mı bankalardan?
  • Merhaba, yakın bir akrabam bu kredi kampanyasından faydalanmak istiyor. İlk aracı olduğundan otomatik clio baktık. Çok saçma şekilde sadece Bursa'da üretim yapan model listede yok. Renoyu aramışlar, reno da biz bu kampanyaya dahil değiliz demiş. İnternette'de böyle bir bilgi var;

Anlaşmalı Otomobil(0 Km) Firmaları:
    Binek Araçlar: Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Toyota
    Ticari araçlar: BMC, Fiat, Ford, GAZ, Güleryüz, Isuzu, Karsan, Mercedes, Otokar

Ancak listede verilen araçların tamamı manuel. Otomatik araçların kampanya dahilinde olup olmadığı konusunda bilgisi olan var mı?

Ayrıca egea 1.4 diyor ama, biz gidip 1.3 mjet oto olanını alabiliyor muyuz?
  • Bende golf almak için doğru zamanı bekliyorum benimde ilk sıfır araçım olacak fakat banka krediyi devreye sokana ek vergi zamları gelecek diye korkuyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.