Şimdi Ara

Kredi Hayat Sigortası Kesin İptali (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
678
Cevap
59
Favori
100.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enpara iade etti sigorta parasını sonunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enparanin bir esprisi kalmadı bu Kredi konularında.

Biri cep şubeden bakıp yazabilir mi kredi oranlarını, bakalım herkese aynı mı uyguluyor. Bana 1.33 diyor şu anda. Yuh diyorum.

Ayrıca konuda belirtildiği gibi, anapara üzerinde çok kesinti yapıyor. 50000 için 1600-1700 kesinti nedir yahu.

Cepteteb şu an daha iyi gibi. 1.17 gözüküyor faizi. Zamanında bedava iken almadım :) masraf+sigorta toplamı da 630 TL küsur gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 13 Ağustos 2020; 5:32:51 >
  • Banka olumsuz döndükten sonra hayat sigortasının iptali için e-devlet üzerinden başvurmustum 2 ay önce. Geçen hafta baktığımda başvuru değerlendiriliyor yazıyordu şimdi hiç bişey yok sadece yeni basvuru seçeneği var önceki başvurumu sorgulayamiyorum herhangi bilgi gelmedi ne mail ne telefon. Başvurunun sonucunu nasıl öğrenebilirim?

• Bore kullanıcısına yanıt
    dstk@qnbfinansbank.com adresine şikayetinizi iletebilirsiniz, telefonla arayıp olumsuz dönüş yaptıkları zamanda cevabınızı mail üzerinden almak istiyorum diye talepte bulunun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kredi Hayat Sigortası Kesin İptali

Buradan öğrendiklerimle itirazda bulundum ve sonunda bugün cevap geldi. Garanti bankası itirazım kabul edildi ve sigorta bedelimin iade edilmesine karar verildi. Pandemiden dolayı normalden uzun sürdü ama hakkımı aldım. Konuyu açan ve görüşlerini paylaşan siz arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.

• GILMOUR kullanıcısına yanıt
    Sonunda benimde karar bugün çıktı. Bakalım banka ne zaman iade yapacak.

• aallii06 A kullanıcısına yanıt
    Sizin iade işlemi için oldukça uzun bir süreç geçmiş.Bundan sonrası , iade tutarının hesap hanesinde görünmesi😎
  • GodLessNess kullanıcısına yanıt
    Belli donemlerde o yazı kayboluyor sora tekrar geliyor. Ara ara kontrol edin. Bende 2.5 ay once başvurdum hala değerlendirme diyor. Durum aynı yani

• quote:

Orijinalden alıntı: aallii06

Buradan öğrendiklerimle itirazda bulundum ve sonunda bugün cevap geldi. Garanti bankası itirazım kabul edildi ve sigorta bedelimin iade edilmesine karar verildi. Pandemiden dolayı normalden uzun sürdü ama hakkımı aldım. Konuyu açan ve görüşlerini paylaşan siz arkadaşlara teşekkürlerimi sunuyorum.
    Benimde 20 nisan tarhli başvurum değerlendirme aşamasında sizin başvuru ne zamandı acaba

• GILMOUR kullanıcısına yanıt
    Umarım bu uzun sürmez 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: aallii06

Umarım bu uzun sürmez 😊
    bankalar birliği hakem heyetine başvuru tarihinden ne kadar sonra iade kararı çıktı?
  • sinopkalesi S kullanıcısına yanıt
    Şubat 27 de başvurdum. Dün sonuçlandı. Gecikme için ise aradım verilen cevap pandemiden dolayı olduğunu ifade ettiler.

• Okuyunca yazılanları şikayet vara talep açtım. Dün açtım talebi bugün arayıp poliçeleri iptal ettiler. 2 ay önce hakem heyetine vermiştim, değerlendirilme aşamasındaydı hala. Yardımcı olanlara teşekkür ederim.

• johnny kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ederim bende uyguladım şimdi 0 TL iade olacak yazıyor sizdede öyle yazdımi

• Arkadaşlar merhaba ingden mobilden iptal ettim 0 TL iade yazdı normal mi acaba başka yapmam gereken işlem varmi

• Vakıfbank tan 1.18 faizle sky kredi çektim. 1500 hatat sigortası tuttu sonra aegon hayat sigortası yaptırıp vakif sigortayi iade etmek istedim. Vakifbank hatat sigortasiz kredi 1.89 olacak sekilde bana teklif vermis. O yuzden iptal edemeyiz dedi. İstersen krediyi iptal edip 189 dan hayat sigortasiz cwkebilirsin diyolar . Vakifbnakta iptal eden oldumu

• 1500 tlmi kurtardım yılın sıcak fırsatı konu için tesekkurler

• 2 Ay önce çekilen konut kredisinin hayat sigortası iptali için (15 yıl her sene yenilenecek ilk sene için 1.800 tl kestiler)başvurabilirmiyiz yasal olarak ?

• ENPARA'dan kredi kullandıktan sonra AEGON'dan sigorta yaptırarak ENPARA'dan sigorta primini iade alan, sonrasında da AEGON'u iptal ettiren var mı?
  • -PoseidoN- kullanıcısına yanıt
    Sigorta sürecin devam ediyor ise yasal olarak başvuru yapabilirsin

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.