Şimdi Ara

Kredi çıkar mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
842
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar ben motosiklet için kredi alacağım daha doğrusu annem alacak. Garanti bankasıyla ilişkimiz olduğu için garantiyle konuştuk annem çalışıyor 3. ayı şuan ayın 1'inde ise 3. sigortası yatacak. Banka son 3 ayının sigortalı oluşuna bakıyormuş galiba. Büyük ihtimalle kredi gelir dediler ama fazla çekemiyoruz hem çok gelmez yani 26 bin falan hemde çıksa bile biz almayız çünkü faiz fazla. 13, 14 bin çıkar dediler ama yinede gelip deneyeceksiniz dediler çıkmayadabilir yani. Burada bi ihtimal var en azından hem bilen var mı o garantiden gelir mi sizce? Hem de yamaha anlaşmalı olduğu banka dan koçfinans galiba yapıkredide olabilir oradanda 26binlik motora çıkar mı? İlk onu denemeyi düşünüyoruz çıkmazsa garantiye başvuracağız da. Tabi çoğunuz ayın 2 sini 3 ünü bekleyip gidip denemeniz diyeceksiniz ama ben yinede sormak istedim. Teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ehliyet varmı??

• Aralıkta inşallah A2 için yaşı bekliyorum.

• 4 aya kim öle kim kala...Anneniz motur almanıza izin verecekmi?

• Ailem destekliyor. Tek sıkıntı kredi. Babam çekemiyor çünkü borç var onun. Annemide deneyeceğiz işte ayın 1inden sonra. Amacım bilen birinden yorum almak çıkar mı diye yani

• Motor sürmeye yeni başlanacağı için 125 cc yi gecmemek lazım...Onların fiyatı daha ucuz...Ehliyet ve eğitim önemli...Başarılar...
  • Evet bu konular hakkındaa yeterince bilgim var ama kredi 250cc yede çıkarsa değerlendirmek istiyorum. Teşekkür ederim cevapların için.

• Kredi kayıt bürosunun belirlediği bir limit var. O limitten fazla başvurursan muhtemelen çıkmayacak.
    Önemli olan diğer bir faktör de kredi notu eğer riskli veya az riskli konumunda ise kredi notu yine çıkmayacaktır.
    Çıkıp çıkmayacağını denemek ve çıkamaması durumunda sonraki kredinin çıkma olasılığı daha düşüktür. Çünkü her olumsuz başvuru kredi notunu düşürür.
    Kredi notu ve kredinin hangi kriterlere göre çıktığına şuradan bakabilirsin.
    https://www.uygunvadelikredi.com/kredi-notu-nedir-nasil-hesaplanir/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.