DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Kredi çekicem yardım edermisiniz?
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
362
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kredi çekicem yardım edermisiniz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      1324 Mesaj
      17 Nisan 2010 10:08:13 Konu Sahibi
      arkadaslar 2000 tl lik ihtiyaç kredisi cekmek istiorm napmam gerekir.yasım 19 universite 1 ogrencısıyım.ben cekemesem bilen baskasına cekdırebılırmıym calısan birisine.bide abim calısıo ama en az 6 ay calısan biri olması gerekıomus dorumu?yardım edersenız sevınırım

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      17 Nisan 2010 10:15:22
      En az 3 aylık sigorta şart. (Finansbank)

3.67tl benzinin vergisi 2.45tl. fabrika cıkışı 20bin tl olan kücük motorlu araca 12.5tl. vergi, 29tl ye satılan içeceğin 17tl. si , 7tl satılan sigaranın 5.47tl. si hatta anneciğinin, sevdiğinin vs. yakının sesini duymak istediğin alo dediğin konuşmanın her 3 tl ücretin dahi 1tl. sini artık tüm bunlara vergimi denir, haraç mı hükümet senden alıyor
    • Binbaşı
      1324 Mesaj
      17 Nisan 2010 10:19:41 Konu Sahibi
      6 ay deil yani demi? 3 aysa iyi bulurm 3 ay calısan birini saol

• Yarbay
      3272 Mesaj
      17 Nisan 2010 10:43:49
      quote:

Orijinalden alıntı: uA_emir07

6 ay deil yani demi? 3 aysa iyi bulurm 3 ay calısan birini saol

6 aydır bir yerde çalışıyo olman gerekir yada gösterilmen. bizim abi vardı geçen yıl işe gireli 4 ay olmustu maaşıda 1.500 civarıydı 5000bin lira krediyi bile vermediler başkasının üstüne alabilirsin ailende varsa emekli maaşının 10 katına kadar krediyi zaten veriyolar ondan faydalanabilirsin

باشىكطآش
      ۱۱۴. ي
      114 YIL ÖNCE KURUCULARIMIZ!

• Ahmet Fetgeri •Mehmet Ali Fetgeri •Fuat Balkan •Mehmet Şamil Şhaplı •Hüseyin Bereket •Nazım Nazif Ander
      •Hamza Osman Erkan •Behçet Bey •Kenan Bey •Deli Fuat Paşa •Fethi Bey •Muhittin Paşa •Ali Kılıç •Mazhar Kazancı •Ziya Karamürsel •Ahmet Paşa •Şükrü Paşa •Mahmut Naci Bey •Şevket Cenani •Cami Bayburt •Ahmet Şerafettin

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      17 Nisan 2010 10:51:40
      şu an en uygun TEB arkadaşlar masraf çok komik faiz ise süper komik ve yoldan geçene veriyorlar, bir araştırın.

• Binbaşı
      1324 Mesaj
      17 Nisan 2010 10:59:33 Konu Sahibi
      TEB i arastırcam eyw

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.