Şimdi Ara

Kredi/burs Sonuçları Açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
1.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar e devlette kredi burs taahhütnamesi yok ? Nerden onaylıcaz bunu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ressi1 -- 16 Kasım 2017; 16:28:27 >
  • tahahhütname sayfası aktif olmamış daha. yaptığınız işe...
  • beyler burs alabilirsiniz diyor. geri ödemesiz değil mi? birde ne e devlette ve de banka olayında siteye girmedi. genel sorun değil mi?
  • hocam aktif değil. aynı şekilde bankadan kartınızı ne zaman alacağınızı öğrendiniz mi?
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theraven6 -- 9 Şubat 2020; 0:30:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: theraven6

http://yurtkur.gsb.gov.tr/Sayfalar/2771/2607/online-islemler.aspx

asagidan taahhutnameye tiklayarak onaylayabilir, banka kartinin alinacagi adresi de sonuc sayfasindaki linkten bulabilirsiniz.

sorum, kasim sonu ve ay basinda yatacak olan burslar kac aylik?

siz onaylayabildiniz mi ben de hata veriyor
  • Beyler bir sorum olucak bana bu ayın 29 unda yatıcak gözüküyor bu tarihte 2 aylık ödeme mi yatıcak ? ve ne kadar yatıcak 425x2 mi 470x2 mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheDifferance

Beyler bir sorum olucak bana bu ayın 29 unda yatıcak gözüküyor bu tarihte 2 aylık ödeme mi yatıcak ? ve ne kadar yatıcak 425x2 mi 470x2 mi ?

nerden baktın hocam? evet 2 aylık yatacak bu arada kyk nın anasayfasında duyuru var.
  • Fasist Diktator kullanıcısına yanıt
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi theraven6 -- 9 Şubat 2020; 0:30:19 >
  • Beyler bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim önemli bişey çünkü

Biz başvururken hazırlık seçeneğini evet diyerek onaylayıp başvurduk yani hazırlık okuyoruz şuan ve 4 yıl da bölüm var 5 yıl toplam

Fakat şimdi taahhütname kısmında gözüken miktar 22560 tl yani 48 ay diğer bi deyişle 4 yıllık miktar

Acaba bir yanlışlık mı oldu yoksa durum böyle miydi hazırlık olan bölümlerde de mi 4 yıl ödeniyordu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vioman

Beyler bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim önemli bişey çünkü

Biz başvururken hazırlık seçeneğini evet diyerek onaylayıp başvurduk yani hazırlık okuyoruz şuan ve 4 yıl da bölüm var 5 yıl toplam

Fakat şimdi taahhütname kısmında gözüken miktar 22560 tl yani 48 ay diğer bi deyişle 4 yıllık miktar

Acaba bir yanlışlık mı oldu yoksa durum böyle miydi hazırlık olan bölümlerde de mi 4 yıl ödeniyordu ?

Hayır hocam 5 yıl alacaksın. Lisansta benim de hazırlık vardı 5 yıl aldım

• Fasist Diktator kullanıcısına yanıt
    Kredi/burs Sonuçları Açıklandı

hocam gördüğünüz üzere 4 yıllık miktar gözüküyor 48 ay * 470 tl

bi sıkıntı oldu ozaman kyk yı aramam gerekiyor heralde
  • Arkadaşlar kartların teslim tarihi 17.11.2017-20.11.2017 diyor yarın gitsem alabilir miyim yani?
  • Vioman kullanıcısına yanıt
    tamam aradım konuştum sıkıntı yokmuş hazırlık dahil bu miktarı ödeyeceksiniz dediler
  • quote:

Orijinalden alıntı: fat1h_arslan

1 tl diyor bende.

Burs çıkanlarda öyle yazıyor hocam geri ödemen gereken tutar olmadığı için

• Vioman kullanıcısına yanıt
    Hocam 5 sene alip 4 sene mi odeyeceksiniz nasil oluyor bu bende de ayni sorun var.

• bana burs çıktı fakat e devlette sorgulama yerinde Öğrenim kredisi, katkı kredisi veya bursunuz bulunmamaktadır. yazıyor bunu degiştirceklermi
  • Beyler bana çıktı burs ama seneye okul/bölüm değiştireceğim muhtemelen ve orada 1.sınıftan başlayacağım yine, burada da 1.sınıfı okuyorum şu an. O okula geçtiğim zaman sıkıntı olur mu 4 yıl boyunca alabilir miyim bursu? Bilgisi olan var mı?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.