Şimdi Ara

Kredi - Banka Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir konuda fikrinizi almak istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim.

Babam 2017 Haziran ayında kredi çekti. sigorta vs işlemler yapıldıktan sonra 50000 tl lik tutardan 46 Tlsini aldılar masraf vs hepsi içindeydi yani

Babam Ekim ayında vefat etti. sigorta bankaya parayı ödedi ancak banka paranın eksik olduğunu söyleyerek bizden eksik kalan kısmı tahsil etti. Daha sonra 2018 Ocak ayında banka bizim haberimiz olmadan sigorta şirketine babamın hesabından ödeme yapmış. babamın hesabı eksiye düştüğünden dolayı haziran ayında babamın adına icra takibi başlatılmış. Bilmem ne avutkatlık şirketi bizi arayarak parayı ödememizi istiyor acaba ödemelimiyiz yoksa yaptıkları aykırı ve yasal olmayan bir işlem midir? Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum İlginize Teşekkür Ederim

• Sigorta,bir yolunu bulup borcun hepsini ödemiyor(başımdan vöyle bir olay geçtiği için biliyorum) o yüzden kalanı size ödetmişler

2018 ocak atındaki ödemeyi banka sizin haberiniz olmadan yapması;

Sigorta şirketi babanın hesabına haciz koymuştur,banka da size söyleme gereği duymadan,parayı mecburen onlara vermiş olabilir.

Eksiye düşen hesap için de,banka alacaklı konumunda icra takibi başlatmış.

Banka avukatı da borcu sizin ödemenizi istemiş,ödenmezse ,avukat babanın mirasına haciz koyup ordan tahsil edebilir.

Sizi arayan avukatla konuşup,borcun nasıl ve ne kadar çıktığıını öğrenin,

Sonra da bir avukata danışıp öyle hareket edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.