Şimdi Ara

Kraliyet Ailesi | Okan Bayülgen | TV8 (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.204
Cevap
5
Favori
167.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Programı izlemedim.Şu uykuda siz hangi partnerle ilişkiden bahsediyorsunuz.Bide şu 5 saat olayı nedir.
  • kontörlü korna abi müthiş ya

ne dedi la bu şimdi.. abarttı artık safd

Bu da bahsi geçen yeni zaman sistemi imiş.. Hemen bi bakındım da:

http://www.newearthtime.net/

ya idrar numunesini kovada verme olayı aklıma geldikçe gülüyom

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 9 Mart 2010; 4:26:52 >
  • Tanıtıcı reklamlar fena ya. Fiesta mıydı neydi
  • ben izliyorum hep ama pazartesi izlemıyorum o sarmıyor istersen benıde ekle gruba
  • Benide eklerseniz sevinirim Hezman izlerim hiç kaçırmam okan bayülgeni

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jose_Mourinho07 -- 12 Mart 2010; 17:29:52 >
  • Demek topiği var burda birleşik krallıkların

Ben şu sigaralı bölümlere bu sezon bayıldım bende çoğu var ama şu detone sesli kızın son yaptığı sigara kimsenin dostu değildir sigara müzikseverlerin lady gagası değildir diye seslendirdiği bölümü arıyorum elinde olan bana pm atsın
  • Benide ekle..
    Shattered;Hangi bölümden bahsediyorsunuz.Yani ne zamanki bölüm..Ona göre yutubedan bakabilirsiniz..
  • Ya hangi bölüm olduğunu hatırlamıyorum o videos farklı haftalarda 3 kez cıktı, ama dikkat ederseniz sonz amanalrda cıkmıyor o videolar zaten dediğim videoda en son yayınlanan detone sesli kız videolarından.

Çok lazım o video bana youtube'dan baktım ama hep aynı bendeki videoalr cıkıyor isimleride aynı hepsini izledim ama bulamadım. Özgürün videoalrının ismi belli onları buluyorum ama bu detone sesli kızın sigara videoları zor bulunuyor ben suanda sadece o belirttiğim videoyu istiyorum. Videoda sigara müzikseverlerin lady gagası değildir diyor hadi bi zahmet el atın şu işe
  • İsteyenleri ekledim. Yine banlanmıştım, özür dilerim. Ben yok iken paylaşım yapanlara teşekkür ederim.
  • Bu akşam disko gecesi

Off çok uykulu hissediyorum kendimi Uyku kaçırıcı bir içecek falan var mı? Kaçırmak istemiyorum disko kralını
  • Kahve iyi geliyor..
  • Uykunu kaçırmak için soğuk çay iç buz gibi süper geliyor.
  • disko kralında kim konuk olacağı önceden belli mi yoksa yayın başlayınca mı söylüyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Problem

disko kralında kim konuk olacağı önceden belli mi yoksa yayın başlayınca mı söylüyorlar

Ben tam bilmiyorum fakat yayın başlayınca herhalde. Ya da televizyondaki reklamlar arasında söylüyorlardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: No Problem

disko kralında kim konuk olacağı önceden belli mi yoksa yayın başlayınca mı söylüyorlar

Programa konuklar çıkmadan önce kimlerin geleceği gösteriliyor..Yani program başladığında öğreniyorsun..
  • yekialem yoksun ortalıkta gel mesaj yaz buralara.
  • Süper olacak bu gece
  • Beni de eklerseniz sevinirim. :)
  • Kalktı Ban sonunda.Bekliyoruz geceyi.
  • Ekledim.

Hadi bakalım güzel geçsin yazarsınız okurum bende. Aslında izleyebilirim. Odadaki televizyon göstermiyor. İçeride ablamı kandırırsam izlerim. Ah şu anten niye bozuldu ya
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.