Şimdi Ara

Kraliyet Ailesi | Okan Bayülgen | TV8 (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.204
Cevap
5
Favori
167.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Fulden URAS

• Baya komik bi bölümdü

Ayrıca ne kadar ilginçtir genellikle medya kralı sonlara doğru baymaya başlar ama ilk defa sonlara doğru daha eğlenceli bi hale geldi

Bide dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama Okan Bayulgen ne zaman eleştirilse polemik vb. olaylarda kullanılmaya çalışsa o zaman daha komik daha eğlenceli bi adam oluyor

Ekin Türkmene'de kıl oldum,Mustafa ceceli'ye neler yapıldı adam bişey demedi bu hatun sanki zorla çıkartılmış gibi abuk sabuk davranmaya başladı

Serji'de süperdi o adam hakketen başarılı birisi zaten fox tv'deki programıda iyiydi keşke bitmeseydi
  • quote:

Orijinalden alıntı: nickimi değiştirdim

Baya komik bi bölümdü

Ayrıca ne kadar ilginçtir genellikle medya kralı sonlara doğru baymaya başlar ama ilk defa sonlara doğru daha eğlenceli bi hale geldi

Bide dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama Okan Bayulgen ne zaman eleştirilse polemik vb. olaylarda kullanılmaya çalışsa o zaman daha komik daha eğlenceli bi adam oluyor

Ekin Türkmene'de kıl oldum,Mustafa ceceli'ye neler yapıldı adam bişey demedi bu hatun sanki zorla çıkartılmış gibi abuk sabuk davranmaya başladı

Serji'de süperdi o adam hakketen başarılı birisi zaten fox tv'deki programıda iyiydi keşke bitmeseydi

Oscar mesaisinden izliyemedim son 2 bölümü
  • valla mustafa cecelinin üstüne çok gitti bu hafta arayanlarda söledi zaten ayrıca o yabancı kıza soru sorma çabaları ibadullah karakterini canlandıran oyuncunun hızlı ingilizceside görülmeye değerdi.. oscar olduğu için yarım yamalak baktım zaten
  • Serhat Kılıç süperdi, kırdı geçirdi resmen. Her program gelse keşke. Manken'in üstüne çok gittiler, ben olsam ağlardım. :D Mustafa Ceceli de çok mütevazi birisiymiş. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Bishounen -- 8 Mart 2010; 11:12:47 >
  • Manken kız da süperdi Türkçe anlatmak için biraz uğraştılar ama

Edit:Commando gene uçmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Midlake -- 8 Mart 2010; 15:57:59 >
  • Tivibu'da tekrar izle özelliği varmış başlıyorum şimdi izleyememiştim
  • o manken kim yahu? deminden beri okuyorum ismini yazmıyosunuz
  • Hollandalı manken çokda güzel değil bence abartmayın sadece saflığı var
    Ayrıca Ekin'in dün kafası 1 milyon gibi geldi bana kafasını taşıyamadı,düzgün konuşamadı,tam anlatamadım ama her zamankinden farklıydı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

Hollandalı manken çokda güzel değil bence abartmayın sadece saflığı var
    Ayrıca Ekin'in dün kafası 1 milyon gibi geldi bana kafasını taşıyamadı,düzgün konuşamadı,tam anlatamadım ama her zamankinden farklıydı

Marmara üniversitesi ile ilgili konuşan biçocuk vardı.Onu gördünüz mü.Okan ne oldu içtin mi diyor..
  • son mesajlarda gecen bu manken kimdir yav..?
  • Muhabbet Kralı geçen haftaki kadar iyi olursa izlenir.Çoğu zaman çok sıkıcı geçiyor.
  • çok iyi konu.. uyku, rüyalar vb.. neler neler varmış arkadaş..

okandan çok iyi öneri geldi.. resim,müzik vb. şeyleri barındıran siteler olduğu gibi insanların tüm tıbbi verilerini yüklüyebileceği bir site açılsın dedi.. web girişimcilerinin aklında bulunsun.. değerlendirilebilir..

2000 bilmem kaçta savaşları durduracağını iddaa eden uçuk adam çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 9 Mart 2010; 2:41:02 >
  • Uykudayken Partnerimiz ile farkında olmadan ilişkiye girebilir üstelik hiç olmadığımız kadar istekli,yaratıcı olabilirmişiz.İşin garip tarafı uyandığımızda bunu hatırlamazmışız ve zorla dahi olsa ceza alamazmışız.Çünkü kasıtlı değilmiş.

İlginç.
  • Program harika

Bendede uyku problemi var zaten genellikle burda online olduğum zamanlara bakılırsa anlaşılır

Anladığım kadarıyla yekialem'de de aynı şey var
  • siesta harbiden çok kral ya.. islamda da yeri var zaten kaylule diye sünnettir zaten.. uyku bastırdığında ama uyumaman gerektiğinde vücudu bi yarım saat kandırmak süper verim veriyor harbi..

@nickimi değiştirdim

yok hacı.. benim uyku sorunum yok.. istersem hayvan gibi yatarım şu anda ama ben geceleri yaşamayı seviyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yekialem -- 9 Mart 2010; 3:11:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

siesta harbiden çok kral ya.. islamda da yeri var zaten kaylule diye sünnettir zaten.. uyku bastırdığında ama uyumaman gerektiğinde vücudu bi yarım saat kandırmak süper verim veriyor harbi..

@nickimi değiştirdim

yok hacı.. benim uyku sorunum yok.. istersem hayvan gibi yatarım şu anda ama ben geceleri yaşamayı seviyorum

Ne güzel bende acayip bi uyku problemi var uyuyamıyorum ama yani bu uykusuzluk çekmek gibi değil çok rahatım hiç uykum gelmiyor,enerjim yerinde sonra bakıyorum saat 6 olmuş diyorum uyuyayım lan artık sonra yatıyorum
  • Bu adam harbiden uçuk ya asdf
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekialem

Bu adam harbiden uçuk ya asdf

adam çocuğumu kobay olarak kullanmış

Yalnız şu 5 saat uyuma olayı güzelmiş

Ben saat 6'da yattıktan sonra ayı gibi yatıyorum en güzeli bende bu yöntemi denicem 6'da yattıktan sonra 11'de 12'de uyancam
  • asdf hikayelere bak ya.. manyak bu adam süper süper
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.