Şimdi Ara

Kral Katili Serisi (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
838
Cevap
16
Favori
25.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bazı kitap satış siteleri baskısı tükendi diyor Rüzgarın Adı için. Ama birkaç sitede var. Mesela kitapyurdunda var gözüküyor. Bu kitabın baskısı var mı yok mu? Sipariş etsem taklaya gelir miyim? İkinci elini buldum onu mu alsam diyorum ama kitabın kapağı hasarlı ki en nefret ettiğim şey

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eduyardo

Arkadaşlar bazı kitap satış siteleri baskısı tükendi diyor Rüzgarın Adı için. Ama birkaç sitede var. Mesela kitapyurdunda var gözüküyor. Bu kitabın baskısı var mı yok mu? Sipariş etsem taklaya gelir miyim? İkinci elini buldum onu mu alsam diyorum ama kitabın kapağı hasarlı ki en nefret ettiğim şey

kitapyurdunda var gözüküyorsa vardır. Tam 1 sene önce kitabın yeni basımı basıldı. Yakın zamanda tüm sitelerde bitecektir elinizi çabuk tutun zira 200 lirada satıyo bazı uyanık sahaflar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Peaky

quote:

Orijinalden alıntı: eduyardo

Arkadaşlar bazı kitap satış siteleri baskısı tükendi diyor Rüzgarın Adı için. Ama birkaç sitede var. Mesela kitapyurdunda var gözüküyor. Bu kitabın baskısı var mı yok mu? Sipariş etsem taklaya gelir miyim? İkinci elini buldum onu mu alsam diyorum ama kitabın kapağı hasarlı ki en nefret ettiğim şey

kitapyurdunda var gözüküyorsa vardır. Tam 1 sene önce kitabın yeni basımı basıldı. Yakın zamanda tüm sitelerde bitecektir elinizi çabuk tutun zira 200 lirada satıyo bazı uyanık sahaflar.

Hocam bazen olmayan kitabı var diye sattıkları olmuş. Babil.com'da falan stok kalmayınca güvenemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar üçüncü kitap ne oldu bilgisi olan var mı ? Ümidimi kesmeye başladım.
  • Ümidini kes, buraya bakmayı bırak sonra bir gün yeni çıkanlar listesinde gör ve mutlu ol...
  • Biz hayranları bir araya gelsek çoktan yazmıştık valla yıllardır yazamadı. Zaten 2. kitabın sonuda çok açık bitti herşey havada kaldı, ümidim yok artık çıkacağından :(
  • Yazar zaten şimdi dizi film işlerine de sardigindan hiç bakmiyordur hikayenin gelecek kısmına.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SirDavos kullanıcısına yanıt
    En iyisi o. Birde dizi falan var tam yalan oldu.

• Kitap tüm dünya ile aynı anda Mayıs 2018'de raflarımızda gözümüz aydın.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sentez*

Kitap tüm dünya ile aynı anda Mayıs 2018'de raflarımızda gözümüz aydın.

çok iyi haber . Türkçeleştirilmiş halinden mi bahsediyoruz bu arada.
  • quote:

Knk 1 nisan

• Dogruysa gidip birinci kitabi alıp tekrar okuyacağım beyler aman diyim saka yapmayin

• Arkadaşlar fantezi okumayı sevmiyorum. Bu kitap hakkında da olumsuz yorum duymadım. Bu seriyi özel yapan birkaç madde sayar mısınız?
  • ayıp yahu bu konuda hislerimizle oynamasaydınız bari. yakıştıramadım.
  • quote:

Av mevsimi açıldı diyosun
  • quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

quote:

Açıldı hocam baktım bi site fake haber paylaşıp yemiş milleti ben de kalplerimizdeki kkg heyecanını depreştireyim diye haberi buraya taşıdım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: xmxksk

quote:

Açıldı hocam baktım bi site fake haber paylaşıp yemiş milleti ben de kalplerimizdeki kkg heyecanını depreştireyim diye haberi buraya taşıdım

Bende gördüm onu frp.net olması lazım nasıl sevindim bi anda baya kötü avlandık, 1 nisanda iyi geyik döndü harry potter dizisi geliyo, silmarillion film oluyo falan diye

• 2 seçenek var ya çok fazla çözülmesi gereken şey olduğu için Rothfuss bir türlü toparlayamadı kitabı istediği gibi, ya da dizilerin filmlerin çıkmasını bekliyor ki seri iyice popülerleşsin daha fazla para kazansın. 1.'nin doğru olduğunu umuyorum ama 2.'nin doğru olduğunu düşünüyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

3. kitaptan haber yok mu hala

Resmi bir haber yok ama bir yerde 2014 yılını ima etmiş o da bi ihtimal yani.Daha çok var çevirisini de hesaba katarsak.Bekleyeceğiz artık çıkmadan önce bir kez daha okuruz seriyi o idare eder bir süre.

Ağlattı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Petyr Baelish

2 seçenek var ya çok fazla çözülmesi gereken şey olduğu için Rothfuss bir türlü toparlayamadı kitabı istediği gibi, ya da dizilerin filmlerin çıkmasını bekliyor ki seri iyice popülerleşsin daha fazla para kazansın. 1.'nin doğru olduğunu umuyorum ama 2.'nin doğru olduğunu düşünüyorum.

Kendisinin açıklamalarına bakılırsa mevcut durum ilk seçenek; zira yazıp yazıp sildiğini söylemişti.

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.