Şimdi Ara

KRAL GELDİ !!! BeeLink GT KING ve GT KING pro (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
21
Favori
77.114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yazılım hatası olabilir. miki üstad ta KING pro da antutu testini tamamlayamamıştı.
  • king pro için iptv extreme standart sürümü ve iptv smarters pro ile kanallar kendi tuş takımıyla değişiyor.
    iptv hizmeti satın almadım ama testler gayet iyi . h/w seçenğiyle gayet tatminkar bir görüntü alabiliyorsunuz.
  • Evet büyük ihtimalle yazılımsal bir sorun. Yeni güncelleme bekleyeceğiz bu durumda. Bugün Twitter'deki videoların ilk açıldığı anda sessiz oynadığını fark ettim. Bir tık yaptığınızda ses açılıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. King Pro'yu LG LAS650M ses sistemine nasıl bağlamak gerekiyor HDMI IN ve OUT girişleri var, cihazın ses çipinden tam verim alabilmek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi militare -- 12 Aralık 2019; 0:46:59 >
  • militare M kullanıcısına yanıt
    King'i HDMI ile LG LAS650M Giriş (HDMI-IN) bağlayacaksın,
    LG LAS650M'i başka bir HDMI kablo ile TV ye bağlayacaksın.

TV'in 4k ve LG LAS650M 4K desteklemiyorsa
    King'i HDMI ile TV'ye bağlarsın, TV'yi LG LAS650M'ye bağlarsın. Şu an sistem nasıl bağlıysa aynı olacak sanırım.
  • GuGuuuK kullanıcısına yanıt
    Hocam cevabınız için teşekkür ederim TV 4K değil full HD TV ile ses sistemi kablosuz bağlantı yapıyorum TV açılınca otomatik ses sistemi de açılıyor. HDMI kabloyu direkt TV ve king pro ile baglarsam king pronun ses cipinden verim alabilirim sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi militare -- 12 Aralık 2019; 14:20:24 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Emin olmamakla beraber her iki türlü bağlantıda da verim alırsın diye düşünüyorum.

Sanırım cihazınız henüz gelmedi?!
  • Yolda daha gelmedi ilki iptal edilmiş çin gümrüğünde sorun olmuş sanırım banggood ücretsiz kargo ile tekrar gönderdi bakalım ne kadar vergisi olacak sigorta ücretlerini de ödedim

Yolda daha gelmedi ilki iptal edilmiş çin gümrüğünde sorun olmuş sanırım banggood ücretsiz kargo ile tekrar gönderdi bakalım ne kadar vergisi olacak sigorta ücretlerini de ödedim

Ben bu firmaya güvenemedim gitti, nasıl iptal olmuş!??? göndermemişler seni susturmak için hazırdaki kargo barkot numarayı gömmüşler. şimdi yeni barkot no ile gerçek kargoyu gönderdiler umarım. takip no ile takip et 12 ile 24 saat içinde takip no da hareket görmezsen kalayı bas. yemezler de.

Ürün eline gelince deneme yanıma yöntemi ile en doğru bağlantı şeklini bulursun. Dünyadaki en kesin çözüm, tabi biraz zahmetlide :))
    Yeni barkot verdiler kumanda da sipariş vermiştim PTT ye ulaştı. Ben de anlamadım neden Çin'den çıkmamış tuhaf yani. Yeni barkod numarasını takip ediyorum birkaç güne güncelleme gelir diye ümit ediyorum.

32 TL vergi çıkar.
  • Televizyonum 4k 60Hrz olmasına rağmen. Youtube'da görüntü kalitesi king pro 1080P üzerine çıkmıyor. halbuki KM9 cihazımda 4K 60Hrz seyredibiliyordum. konu hakkında bilgisi olan var mı?
  • barylu B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim inşaallah 32 TL öderim. 🙂

• quote:

Orijinalden alıntı: barylu

Televizyonum 4k 60Hrz olmasına rağmen. Youtube'da görüntü kalitesi king pro 1080P üzerine çıkmıyor. halbuki KM9 cihazımda 4K 60Hrz seyredibiliyordum. konu hakkında bilgisi olan var mı?
    Smart YouTube kurulu değilse birde onu deneyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • barylu B kullanıcısına yanıt
    Chrome veya Opera Browser ile dene 4K 60hrz çocuk oyuncağı onun için :)
    teşekkürler
    smart youtube km9'da kurmuştum. king pro'da da kurdum. teşekkürler
  • Merhabalar Beelink GT King ve mi box s arasında kaldım. Evet hafıza, RAM ve işlemci farklarının farkındayım. Aklımı kurcalayan sorular var; Öncelikle kullanım amacım TV kanalları, telefon yansıtma ve youtube kullanma. Oyun oynamıyorum. belki ufak tefek salak oyunlar oynarım.

1)L1 sertifikası varmış youtube ve netflix 4K falan filan için. GTKing'de var mı? Çok önemli bir şey mi? Televizyonum eski bi LCD. 1080p'de bana yeter.

2)İleriye dönük 8 GB hdd mi box bana sıkıntı yaratır mı bu anlamda?

teşekkür ederim.
  • er_dem kullanıcısına yanıt
    Telefon yansıtma ve Netflix 4K için mi,

Netflix 1080p (coreelec ile) Youtube 4K ve diğer herşey için King

Netflix 1080p ve yansıtma olmamasına (yansıtma üçüntü taraf yazılımlarla oluyor ama benim hiç işim olmadı) razıysan King'ten başkasını düşünme derim.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.