Şimdi Ara

KRAL GELDİ !!! BeeLink GT KING ve GT KING pro (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
868
Cevap
21
Favori
77.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: muratkeys

dikkat edin arkadaşlar mutlaka sigorta yaptırın. vergi sigortası ile alın alacaksanız. Bana 280 lira vergi kesmişler.

Alıntıları Göster
    ben vergı sıgortası cok cıkınca yaptırmadım 150 mı 200 mu ne cıkartıyordu bangood
    tasıma sıgortası yaptırdım.
    dedıgım gıbı sanırım şans ısı bu vergı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Çok kesmişler. Bunların bir standardı yok. Toplamda kaç TL ye mâl oldu.
    Hocam 635 TL + 280 ( banhgood geri veririm dedi.İnşallah bir sıkıntı olmazsa) gümrük vergisi = 915

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fpotur

ben vergı sıgortası cok cıkınca yaptırmadım 150 mı 200 mu ne cıkartıyordu bangood

Alıntıları Göster
    45 TL tutuyordu gümrük için vergi. Ben ptt ye güvenmedim. Kesin köklerler diye yaptırdım. Bende diğer sigortayı yaptırmadım.

• quote:

Alıntıları Göster
    45 TL tutuyordu gümrük için vergi. Ben ptt ye güvenmedim. Kesin köklerler diye yaptırdım. Bende diğer sigortayı yaptırmadım.

• quote:

Hocam 635 TL + 280 ( banhgood geri veririm dedi.İnşallah bir sıkıntı olmazsa) gümrük vergisi = 915

Alıntıları Göster
    Ben ali expresden aldim 100 usd 50 tl gumruk odedim

• quote:

Alıntıları Göster
    Geri iade edeceklerini bildirdilerse sorun yok. Gümrük emrakını gönderince iadeyi yaparlar.
  • Bu cihazda ciddi bir sorun varmış almayın diyorlar.
    https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=252916
  • quote:

Orijinalden alıntı: zortak

Bu cihazda ciddi bir sorun varmış almayın diyorlar.
    hiç bir problem yok cihazda
    sorunsuz her şeyi açıyor ve donma gibi sorunları yok saatlerce calısıyor.
  • quote:

hiç bir problem yok cihazda
    sorunsuz her şeyi açıyor ve donma gibi sorunları yok saatlerce calısıyor.

Alıntıları Göster
    Ethernet kaynaklı sorunlar olabiliyormuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek mi

Ethernet kaynaklı sorunlar olabiliyormuş.

Alıntıları Göster
    ben 5ghz wrıless ı kullandıgımdan hıc bır ethernet sorunu ıle karsılasmamıs olabılırım.
    salonumda oldugundan 5ghz ıle yuksek baglantı hızı alıyorum fazlası ıle yetıyor 5ghz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zortak

Bu cihazda ciddi bir sorun varmış almayın diyorlar.
    Ethernet hiz sorunu ola bilir demisler mesela ben 50 mhz kullaniyorum bende 40 goruyor oda normal bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modakaya -- 27 Ekim 2019; 18:57:36 >
  • MertTaha M kullanıcısına yanıt
    Rar vs açmana gerek yok. Mx player indir. Ordan altyazı eklentisi orijinal yazıyı bulup gösterir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Selamlar

Uzun arastirmlar sonucu bugun gt king siparisi vermek uzere iken, yukarida bir arkadasin bahsettigi ethernet problemini arastirdim. bir cok yabanci forumda sikayet oldugunu gordum. Ozellikle ilk iki parti uretimde olabilecegi konusuluyor. Beelink firmasindan gelen resmi bir cevap yada cozum yok sanirim.

Burada kullanan arkadaslardan ricam ethernet ile ilgili deneyimlerini paylasabilirler mi? ve mumkunse kutu uzerinde uretim partisini anlayabilecegimiz SN varsa bilgi verebilirler mi?

Tesekkurler
  • mbilasa M kullanıcısına yanıt
    GT-KING pro almak daha mantıklı. 25$ civarında fiyat farkı var. HIFI için almaya değer.
  • Bende King Pro için bugün banggood tan sipariş verdim bakalım hayırlısı. Aliexpress te daha uygun fiyatlar vardı anca riske atmak istemedim. Sigortalar ile rakam baya yükseldi.
  • KING antutuda s922X çipsetli UGOOS AM6 yı solladı.
    H uzantılı pro HIFI ses özellikleriyle uzakdoğu ürünlerinin zirvesinde.
  • Limanyakan L kullanıcısına yanıt
    GT king pro da ethernet sorununu cozmus olabilirler mi hocam? Bu hususta denk geldiginiz bir yazi oldu mu? Okudugum yabanci forumlarda bir cok kullanici sorunun donanimsal oldugunda hemfikirler. ayni riski uzerine birde 25 usd fazla vererek almak korkutuyor beni. (Yurt disinda yasiyorum, aliexpresten alicam ve iade/degisim sansi olmayacaktir.)
  • Ethernet sorunu için GT King modeli söyleniyordu. Pro da belki bu soruna iyileştirme yapılmıştır. Pro henüz yeni bir cihaz olduğundan kronik sorunlarının neler olduğu tam net değildir diye düşünüyorum. Ben zaten wifi den bağlanacağım için ethernet sorunu üzerinde çok durmadım.
  • firstutay F kullanıcısına yanıt
    coreelec formunu çok uzun zamandır takip ediyorum, sizin bahsettiğiniz sorun ilk zamanlar çok konuşuldu, adminler beelink le görüştüler ve sorun bir ay sonra falan gündemden kalktı. küçük bir atlama teliyle halledilecek sorunu beelink yeni çıkaracağı kartlara dahil etmez, ayrıca çok küçük bir gurup bundan etkilendi, coreelec gurubunda test için gönderilen 8 karttın yarısında aynı sorun vardı diye hatırlıyorum. ilk partinin çok küçük bir kısmında sorun var. o kısıma sahip kişilerde zaten sorunu dile getirdiler. genel bir durum değil.

Ayrıca yeni çıkan kartta bu sorunu yaşamak imkansız ötesi bir şey, çünkü sorun donanımsal ve sorunlu stok zaten çoktan tüketildi. belki çoğu RMA oldu pek bilgi yok. sorunlu kart varsa da RMA ile uğraşmak istemeyenlerin elinde vardır.
    Gönül rahatlığı ile alabilirsiniz "bence"
  • Ek olarak ethernet sorunu büyük dosya transferlerini etkiliyor, 1000mb çalışması gereken kart 100mb ta çalışıyor, hiç çalışmıyor değil sizin anlayacağınız. Yani sorunlu ethernet wifi tranferinden daha hızlı zaten hal hazırda.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.